Poskytovatelé nebankovních půjček pro problémové klienty

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

Poskytovatelé nebankovních půjček pro problémové klienty

Nemáte někdo nějaký seznam poskytovatelů nebankovních půjček, kteří poskytují peníze i pro problémové klienty? Nebo nemáte nějaký nápad, kde by jsem je mohla kontaktovat? Jde o to, že potřebuji vyplatit nějaké své závazky. Ale banky i ostatní firmy mě označily za problémového klienta. A tak už nevím, kam bych se měla obrátit. Děkuji předem za každou kloudnou radu.

Diskusi založil:

Kateřina Kadlusová

Počet shlédnutí:

1853x

Počet příspěvků:

12x

Reakce
Ján Kamrád
Zkoušela jste inzerci nebankovních půjček? Jedna z takovýchto inzercí se nachází i přímo na těchto stránkách, takže to ani není reklama, https://www.pujckanaop.cz/pujcka-od-lidi/ (Půjčka od lidí).

V podstatě to funguje tak, že si můžete založit vlastní poptávku v inzerci. Popíšete, jaký máte problém, kolik by jste potřebovala peněz. Napíšete, jaký máte příjem, jaké výdaje, kolik by jste byla sto splácet, RPSN, % p.a. atd. Prostě detailně popíšete svoji situaci.

A ostatní lidé vám pak mohou posílat své vlastní nabídky. Údajně se tam pohybují soukromí investoři, podnikatelé a soukromé osoby, které nabízejí peníze ze svého. Zkrátka lidé, kteří schválí žádost i problémovému klientu. A pokud se jim vaše nabídka líbí, tak vám odpoví.

Taky tam najdete inzeráty, které nabízejí peníze. Můžete se zkusit na ně podívat a třeba najdete někoho, kdo vám bude ochoten pomoci. Ale pravděpodobně jednodušší bude si tam dát poptávku.

Reakce
Jana P.
Inzerce je dobrý nápad. Akorát si dávejte pozor, že mezi poskytovateli nebankovních půjček v takovéto inzerci se najde i mnoho podvodníků. Sama jsem si podávala několik inzerátů a obdržela jsem nabídky, kdy ode mě vyžadovali peníze předem. Jeden na rovinu dopředu napsal, že mi půjčí, ale musím mu nejdříve poslat 3500 Kč. A druhý mě rovněž ihned schválil. Dvakrát jsme si telefonovali, vše vypadalo nadějně. Vše bylo vyřešené a domluvené, už mi měl jen vyplatit peníze. A úplně na poslední chvíli se taky vytasil s poplatkem 8500 Kč za vyplacení.

Můžete tam najít slušné poskytovatele a zprostředkovatele, kteří skutečně umí pomoci. Aspoň já jsem tam peníze nakonec dostala. Ale musíte si dávat pozor na to, aby jste nikdy a nikomu a za žádných okolností neplatila nic předem. Slušný poskytovatel poplatek nechce.

Reakce
Finanční poradce
Dobrý den, pokud jen řeknete, že jste problémový klient a nikde vám nechtějí pomoci, tak je dost těžké vám dát radu. Jaká je vaše situace, kolik potřebujete, kolik můžete splácet, můžete ručit, jste v registru, máte zaměstnání, jaký máte příjem, jste vdaná, jste schopna zajistit zástavu? Pokud by jste nám napsala více, tak by jsme třeba i měli konkrétní nápad.
Reakce
Alois Richtr
Zkoušela jste nějaký porovnávač, který by vám jasně řekl, kdo vás schválí a kdo vás neschválí? Třeba by se našlo něco i v nebankovním sektoru a nemusela by jste rovnou mezi soukromé investory. Vyzkoušejte třeba tento, má 40 společností. Jen tam vyplňte tu první stranu. A bez registrace vám to ihned ukáže, u koho projdete. Registrace je tam nutná až v případě, kdy by jste si některou z těch nabídek chtěla sjednat.
Reakce
Kateřina Kadlusová
Pane Finanční poradce, mockrát děkuji za odpověď. Je mi 45 let, bydlím v Praze, ale trvalé bydliště mám ve Frýdku-Místku, dlužím celkem u 5 nebo 6 firem, dohromady bezmála 300 tisíc korun. Mám 6 splátek měsíčně, které dohromady dělají více než 14 000 Kč. Jsem v registru a nemám žádný majetek. jedna firma mi už hrozí exekučním řízením. Moc děkuji za Vaši odpověď.
Reakce
Wendy
Zkuste tu inzerci. Ta je dobrá.
Reakce
Petra B.
Podařilo se vám nakonec najít někoho? Nevidím zde datum, kdy jste tuto diskusi zakládala. Ale mohla by jste mi napsat, jestli se vám ozval nějaký soukromník, nebo jste prošla v nějakém tom srovnávači či jste psala do inzerce? Jsem v podobné situaci jako jste byla vy, jsem v minusu asi 280 tisíc a splácím 18 tisíc. Moc by mi pomohla každá rada. Když tak můžete i napsat na můj email petra.barosova@seznam.cz, pokud to nechcete psát veřejně.
Reakce
Gregor
Ahoj lidi, našel jsem na internetu seznam soukromých poskytovatelů, kteří pomohou i zadluženým lidem. Pokud se na něj chcete podívat, tak běžte na tento odkaz: "smazáno, reklama". Pomohou vám, bezplatně vám vypracují nabídky a i vyplatí peníze. Úroková sazba je mírně vyšší než u bank, ale stále rozumná. Doufám, že vám to pomůže, stejně jako to pomohlo i mně.
Reakce
Pája
Já jsem našla soukromníka v inzerci. Přímo ten první inzerát, jak nabízí vše pouze s doložením příjmu a doložením smlouvy na dobu neurčitou. Děkuji za radu.
Reakce
Bednařík
Nevíte prosím někdo o nějakém seznamu lidí, kteří půjčují své vlastní peníze? Chtěl bych se na ně obrátit a osobně jim vysvětlit moji situaci. Všichni jsou bohužel hluší a pořád dokola požadují ty své podmínky a vše zamítají. Bez toho, aby si nechali vysvětlit moji situaci.

Případně i pokud někdo nyní čte tento inzerát a měl by zájem zhodnotit své peníze, tak se mi ozvěte na petrdupla@seznam.cz. Potřebuji 430.000,- na 6 měsíců. Poté vám vše jednorázově vrátím včetně úroku. Případně mohu platit měsíční splátky a poté jednorázové doplacení.

Je to tak komplikované kvůli tomu, že za 6 měsíců si budu moct vzít nebankovní úvěr, na který nyní ještě nedosáhnu. A právě tím bych vám vše doplatil. Děkuji, s pozdravem Bednařík.

Reakce
Eva
Můžete vyzkoušet QKonto, co se týče problémovosti, mají podmínku akorát v tom, že nesmíte být v insolvenci nebo v exekuci.

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP