Poradna Amálka z.s. (nezisková organizace, která vám pomůže s dluhy)

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

Poradna Amálka z.s. (nezisková organizace, která vám pomůže s dluhy)

Dobrý den jsme nezisková organizace která se zaměřuje na zpracování insolvence hodně lidí tu píše že si chce půjčit na jiné půjčky to je to nejhorší co můžete udělat máte dluhy ? máte exekuce? netrapte se a napište nám na Facebook Poradna Amálka rádi poradíme uděláme insolvenci zbavte se dluhů mějte klid napište a pomůžeme Amálka z.s.

Diskusi založil:

Amálka

Počet shlédnutí:

1820x

Počet příspěvků:

12x

Reakce
Pavlína Malá
Dobrý den jakým způsobem pomáháte? Poskytujete půjčky, dokážete mi říci, kdo mi půjčí? Nebo jaké služby nabízíte? Děkuji za odpověď. PS: Jsem maminka na MD, potřebuji si půjčit 23 000 Kč na vyplacení tzv. mikropůjček.
Reakce
Finanční poradce
Pavlíno, oni půjčky neposkytují, oni vám zařídí insolvenci. Pokud dluží jenom 23 tisíc, tak nad insolvencí vůbec nepřemýšlejte. Ale vše řádně doplaťte. Pokud by jste si potřebovala půjčit, napište mi na pujcky@precerpano.cz, pokud nemáte exekuci, tak vám 23 tisíc půjčíme i pokud jste na MD. Nesmíte ovšem mít žádné další závazky než zmíněných 23 tisíc.
Reakce
Jarda Doma
Amálka je bezplatná akreditovaná poradna pro lidi v tísni. Ale co se dívám na jejich Facebook tak myslím, že služby již nenabízejí a vše uzavřeli. Protože webové stránky jsou zrušené, poslední příspěvek je 6 měsíců starý.
Reakce
Andrea J.
Můžu potvrdit, že nemá cenu jim již psát. Psala jsem jim, ale již víc než týden bez odpovědi.
Reakce
Kozetta
Dobrý den, prosím taky peněžní pomoc - můžete mi Amálko pomoci? Jsem se ne vlastní vinou zadlužila a není cesty zpět. Prosím kdyby jste mi byly ochotni mi pomoct. Hrozí mi vystěhování z bytu je mi z toho špatně. Mám dluh 180000 Kč a nejde to splatit - mám toho ještě více. Pokud by mi vaše poradna mohla pomoci, byla bych vám nadosmrti zavázaná a všude bych říkala, že jste mi pomohli, Prosím Amálko, napište mi na kozetta@seznam.cz.
Reakce
Ráďa
Ano, tato poradna již není funkční. Ale pokud půjdete na stránky kdopujci.cz (nedovolí mi to tady poslat přesný odkaz) tak tam najdete seznam bezplatných poraden pro každé okresní město. A tam vám pomohou vaše problémy řešit.
Reakce
Nikola
Dobrý den, všichni co sháníte půjčku doporučuji napsat na e-mail (smazáno). Paní chce tedy menší poplatek předem, ale znám už minimálně 200 lidí, co si od ní půjčili. Zaplatili poplatek a půjčku jim vážně poskytla. Já si od ní také půjčila a poslala jsem poplatek a do 60 minut jsem měla peníze na svém účtu.
Reakce
ADMINISTRÁTOR
Nikola: email smazán, jedná se o podvod
Reakce
Michal
Potřebuji ihned půjčit 10 000 Kč na splátky. Můj telefon je: 605951312. Předem dekuji za jakoukoliv rychlou nabídku, která by mi mohla být co nejrychleji vyplacena. Nebo pokud mi vyhledáte jiné řešení, budu taky rád. Michal, Opava
Reakce
Míša Bílá
Potřebuji akutně pomoct s insolvencí. Měsíčně vydělávám 17500 Kč a moje splátky jsou 12300 Kč. To se prostě už nedá utáhnout. Nevím na koho se mám obrátit, kdo by mi pomohl s oddlužením? Nikoho neznám a nevím, kdo je dobrý. A ještě otázka, pokud budu žádat o oddlužení, budu muset platit nějaký poplatek dopředu?
Reakce
Finanční poradce
Podívejte se na nějaký ten seznam bezplatných poraden, například výše zmiňovaný kdopujci.cz. Kontaktujte je a sjednejte si schůzku. Za schůzku a konzultaci se žádný poplatek neplatí.

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP