Poptávka - potřebuji půjčit na 2 týdny 12 000 Kč vrátím 20 000 Kč

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

Poptávka - potřebuji půjčit na 2 týdny 12 000 Kč vrátím 20 000 Kč

Dobrý den, potřebuji půjčit 12 000 Kč na 2 týdny, vrátím 20 000 Kč. Jsem důchodce, příjem stálý 12013 Kč, děti nemám, bydlím u syna, moje měsíční výlohy jsou 400 Kč, nejsem v exekucí. Nejraději by jsem chtěla půjčku od soukromích investorů, bez platby předem to je důležité. Mám fondy a potřebuji jich vyzvednout, ale musím uhradit 12 000 Kč. Nabídku půjčky odeslat na email. Děkuji

Diskusi založil:

Dřevnáková Michaela

Počet shlédnutí:

524x

Počet příspěvků:

11x

Reakce
Marek Tyl
Nejsem poskytovatel půjček, ale pokud chcete, tak vám peníze půjčím ze svého. Ale opravdu mi musíte vrátit během jednoho týdne o 8000 Kč navíc. Pokud máte zájem, tak mi dejte vědět!
Reakce
Dřevnáková Michaela
Mám veliký zájem, prosím napište mi na Matradddd@seznam.cz
Reakce
Lucie
Nabízím půjčky pro každého. Dobrý den, půjčka nabízí dostupnou úrokovou sazbu 2%. Mnoho bank vás odmítlo - já ne. Potřebujete financovat konsolidaci dluhu? Potřebujete financování, které pomůže vašemu podnikání? Zájemcům poskytuji půjčky za velmi rozumnou úrokovou sazbu 2%. V případě zájmu mě kontaktujte na e-mail: lucie@precerpano.cz Ne pro lidi v insolvenci nebo exekuci!
Reakce
Petr A.
Lucie, prosím, mám velikou prosbu. Ačkoliv pracuji ve světě financí, došlo v mém životě k několika pohromám a skončilo to velmi nevýhodnými, sice krátkodobými půjčkami. Vzhledem k tomu, že jsem v půli roku začala pracovat na sebe jako OSVČ, nemám tudíž pro banku uznatelný příjem ale mám plat fixní. Ne provize. Nutně poptávám částku 200000 Kč na konsolidaci, mohu splácet pravidelně 8000 Kč. E-mail: ahiantestanley@gmail.com. Prosím Lucie, ozvěte se mi.
Reakce
ADMINISTRÁTOR
Neposílejte vaše poptávky půjček do diskuse. Ale vložte je do naší bezplatné inzerce půjček. Jen tak zajistíte, že je uvidí ti praví lidé. Neposílejte je zde.
Reakce
Klára R.
Marku Tyle, půjčil by jste i mě? Potřebuji 35 tisíc na půl roku. Vrátila bych vám 40 tisíc. Co vy na to, domluvíme se? Nebo pokud to pro vás není dost, tak se můžeme domluvit na více. Nikde mi nepůjčí, protože nemůžu doložit svůj příjem. Ale práci mám.
Reakce
Karel Kratochvíl
Dobrý den, nabízíme krátkodobé půjčky před výplatou od 5 000 Kč do 12 000 Kč. Peníze až na 30 dní s možností si dobu splatnosti prodloužit až na 60 dní. Vše online přes internet. Nutné mít zaměstnání, žádné exekuce, naskenování občanky a druhého osobního dokladu. Smlouva vám bude ještě dnes doručena kurýrem. V případě zájmu pište na pujcky@precerpano.cz
Reakce
Dřevnáková Michaela
Děkuji za zprávu, založila jsem si i poptávku v inzerci. Podívejte se prosím na ni a pošlete mi nabídky. Moc to spěchá. Za 2 týdny vám vše vrátím zpět. Michaela D.
Reakce
Zaneta Ulrychova
Pujcite i me? Jenom tak pujcka mezi soukromymi osobami? Co ty na to Marku, vratim o 20% navic, potrebuji 75 000 Kc. Mohl by jsi pomoci?
Reakce
Zaneta Ulrychova
Halo, Marku, jste tady?

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP