Pomoc s dluhy a exekucí zdarma (bez poplatků)

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

Pomoc s dluhy a exekucí zdarma (bez poplatků)

Hledám bezplatnou pomoc s mými dluhy a exekucí. Potřebuji vyplatit exekuci ve výši 160000 Kč a k tomu mám ještě dluhy u více firem. Celkem asi 180000 Kč. Už si s tím nevím rady. Nabízí někdo pomoc zdarma? Kdo by mi s tím mohl poradit bez poplatku?

Diskusi založil:

R. Palán

Počet shlédnutí:

4551x

Počet příspěvků:

11x

Reakce
anonym
Já jsem si našel poradnu v Karlových Varech, kde jsem si po telefonické domluvě zašel. Mělo to být a i bylo zadarmo. Ale tomu odpovídala více měně i pomoc. Slibovali mi pomoc a rady s mými dluhy. Po dlouhém čekání jsem se dozvěděl jen všeobecné rady a když jsem se rozhodl pro oddlužení, tak jsem stejně nakonec byl odkázaný na placené služby. Možná jsem jenom nenarazil na tu správnou pomoc, ale stejně jsem musel platit. Ale určitě ti doporučuji se alespoň pro všeobecné rady obrátit na nějakou neziskovku.
Reakce
Finanční poradce
Ve Vaší situaci není rozumné přemýšlet na další nebankovní půjčkou. Na vyplacení exekuce a všech dluhů by jste potřeboval cca 350 000 Kč, což Vám už nikdo nepůjčí. Možná najdete někoho, kdo Vám dá 10000 Kč, což Vám bude stačit možná tak na jednu splátku, ale pak budete tam, kde jste teď. Proto se nedívejte na pomoc mezi půjčkami.
Reakce
ing Karlík
Mým klientům v takovéto situaci vždy radím, aby se jako první možnost pokusili z exekucí vyplatit a poplatit i dluhy. Bohužel se mnoho dívá s nadějí na oddlužení a bankrot. Toto doporučuji až jako poslední možnost. Nejdříve se podívejte ve svém okolí jestli by Vám nebyl někdo ochoten pomoci. Buď rodina nebo přátelé by mohli mít nemovitost, kterou by byli ochotni poskytnout k zástavě. Vám by se tam mohla otevřít cesta (dokonce i u banky) k penězům.
Reakce
R. Palán
Nikdo z rodiny ani přátel mi nemůže s ničím pomoct. Díval jsem se na nebankovní půjčky, ale tam mě nikdy neschválí (dostávám jenom nabídky s poplatkem předem a podobné podvody). Nedokáži to prostě všechno vyplatit. Ale i tak díky za pomoc.
Reakce
ing. Karlík
V takovém případě budete muset nejspíš muset začít uvažovat o osobním bankrotu. Ale ani ten Vás nezbaví od všeho splácení. V následujících pěti letech by jste musel být schopen splatit minimálně 30% všech svých závazků. A to musíte být schopen i dokázat - musíte mít zaměstnání a pravidelný příjem.
Reakce
R. Palán
Zaměstnání i příjem mám. Ale mám tu exekuci...není to problém? A taky se bojím toho, že se na mě chystá nejspíš další exekuce. Šlo by to vyplatit i v takovémto případě? A může mi to někdo nabídnout i bez placení poplatků? Děkuji za odpověď.
Reakce
Finanční poradce
Další exekuce na |Vás mohou být uvaleny. Pokud by jste ovšem přemýšlel o osobním bankrotu, tak by se jim dalo zabránit. Mohou na Vás sice být i nadále uvaleny (po celou dobu). Ovšem v okamžiku, kdy na soud dodáte žádost o oddlužení, tak žádná z nich nemůže být vykonána. Vaši věřitelé tedy mohou podávat další a další návrhy. A ty mohou být i schváleny. Ale dokud soud nerozhodne, tak nesmí být nic provedeno a nikdo Vám nemůže nic zabavit ani vydražit.
Reakce
ing. Karlík
Takováto pomoc je vždy placena (provádějí ji soukromé firmy). Bez poplatku seženete pomoc, ale ne zdarma. Jedině se obrátit na nějakou občanskou poradnu apod. Máte zaměstnání, to je výborná zpráva. Ale musíte splnit i mnoho dalších podmínek. Musíte být po splatnosti minimálně 30 dnů. Musíte mít půjčeno od minimálně dvou věřitelů a nesmíte mít záznam v trestním rejstříku. Pokud budete mít zájem, tak mi tady zanechte Váš kontakt. Mohli bychom se na to podívat osobně Ale pracuji jako soukromá osoba, ne tedy zdarma. Ale určitě bez poplatku předem. S pozdravem ing. Karlík
Reakce
R. Palán
Prozatím vám všem děkuji, ještě se o tom musím poradit a popřemýšlet.
Reakce
Erik Utěšený
Dobrý den, řešení by bylo, ale je potřeba si na to sednout. Máme kanceláře hlavní v Teplicích dále pak v Mostě a Praze. Nemusíte se bát, že budete něco platit. Nic se neplatí, konzultace celého případu je zcela zdarma. Samozřejmě v Teplicích máme i právníka kde máme také konzultaci jakéhokoliv případu zdarma. Proto neplaťte zbytečně peníze někde, když nemusíte a kontaktujte nás. Řešíme dluhové poradenství, exekuce, dražby atd... zkušenosti máme od roku 2000. V případě zájmu pište.

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP