Osobní bankrot diskuse, poradna a zkušenosti

Táňa Winklerová

Táňa Winklerová

Už nezvládám splácet moje dluhy a všechno mi přerůstá přes hlavu. Několik posledních měsíců jsem se vše snažila řešit tak, že jsem si na splátky půjčovala (tzv. rychlé půjčky před výplatou). Ale teď už mi nejsou schváleny ani tyto. A tak bych chtěla udělat osobní bankrot. Ale nemám s tím žádné zkušenosti. Existuje třeba nějaká poradna, kde by mi dali radu jak na to? Máte s tím někdo zkušenosti? V diskusi jsem neviděla toto téma. Děkuji.

ing. Karlík

ing. Karlík

A co konkrétně Vás zajímá? Zajímají Vás konkrétní zákony? Do toho bych se raději nepouštěl. za prvé je to dosti komplikovaná oblast a za druhé Vám budou chybět zkušenosti. A i sebemenší chybička může zmařit všechny vaši snahu, kterou jste do toho vložila. Proto bych vám doporučil najít si nějakého poradce, který by vše provedl za vás.

anonym

anonym

Já ti dám moc dobrou radu. A to sice aby jsi neplatila nikomu nic dopředu za něco, co ještě pro tebe neudělal. Já jsem se už napálil a přišel jsem skoro o 15 000 Kč. Zlaté nebankovní půjčky. Osobní bankrot měl být řešení a místo toho taková zkušenost. Nikomu nic neplať dokud nebudeš mít od soudu potvrzený osobní bankrot.

+420725339449

+420725339449

Potřebujete zařídit poctivý osobní bankrot nebo se dostat z exekucí? Pomůžeme Vám se vším. A to poctivě! Nevybíráme vratné kauce. Jsme schopni nabídnout veškerý servis a opět klidné spaní. Volejte na +420725339449. Poradíme, podiskutujeme, předáme naše zkušenosti a vyřídíme co nejrychleji. Neexistují zde žádné maximální hranice částek a nabídneme pomocnou ruku každému.

Osobní pomoc

Osobní pomoc

Splňujete následujících 5 podmínek? Musíte mít zaměstnání a nebýt současně podnikatele. Vaše dluhy nesmí taktéž pocházet z podnikání. Musíte dlužit více než jednomu věřiteli a musíte být minimálně 30 dnů po splatnosti. Pokud jste na vše odpověděli ano, tak zde existuje možnost pomoci. Zástupce naší firmy se s vámi v klidu sejde a vše s vámi osobně probere. Domluvíte si následující postup a pomalu budete směřovat k jasnému cíli - zbavení se všech závazků. Pokud se budete držet striktně našich rad, tak maximálně do 5 let nedlužíte nikomu ani korunu. Kontaktujte zkušené poradce, kteří za působení v tomto oboru načerpali cenné zkušenosti a nyní je mohou využít i ve vaše případě. Schůzku si lze sjednat i online přes internet na našich internetových stránkách.

Táňa Winklerová

Táňa Winklerová

Dobrý den, někde jsem četla (je to hodně zmiňované), že nějakou část svých půjček a úvěrů přeci jen musím zaplatit. A taky že se posuzuje, jestli toho budu skutečně schopná? Já beru 14000 Kč čistého a dlužím cirka 650 000 Kč až 700 000 Kč. Šlo by to i v tomto případě?

Finanční poradce

Finanční poradce

Ano, taková podmínka tam skutečně je. Musíte do maximálně pěti let splatit minimálně třicet procent. Pokud bych se podíval na vás, tak z hlavy to vychází následovně. Vezměme nejhorší možnou situaci a to splácení na 5 let. To znamená pět krát dvanáct je šedesát měsíčních splátek. Opět vezměme nejhorší možnost a to, že dlužíte sedm set tisíc. A s nimi půjdete do osobního bankrotu. Poté vychází měsíční splátka 11 600 Kč. To znamená, že musíte mít takový příjem, že když si necháte jen životní minimum, tak Vám ještě musí zůstat minimálně 11 600 Kč na splácení. Pokud by bylo životní minimum pro vás 8000 Kč, tak musíte vydělávat minimálně 19600 Kč. Jinak osobní bankrot soud zamítne.

Petr Minařík

Petr Minařík

Dobrý den, posílám vám můj problém s financemi. Rodičům platím měsíčně 12317 Kč na hypotéku, kterou si vzali na jejich dům na moje dluhy. Ale mé dluhy narostly o další částky. Moje dluhy: zesplatněný úvěr u České spořitelny 70 000 Kč, úvěr u České spořitelny 30 000 Kč, zesplatněný úvěr u soukromé osoby na 180 000 Kč, Raiffeisen Stavební spořitelna 160 000 Kč - zesplatněný, Cofidis 50 000 Kč, Tommy Stachi 40 000 Kč, leasing na auto 90 000 Kč, Profi Credit 40 000 Kč a mnoho malých půjček - Smart Finance, Půjčkomat atd. Celkově na částku 270 000 Kč. Hodně je před exekucemi. To je cca 930 000 Kč na všech půjčkách. Prosím pročtěte to a zkuste mě najít nějaké řešení formou osobního bankrotu. Můj plat je 26500 Kč čistého a pracuji jako voják z povolání. Děkuji za pomoc, Petr Minařík, kontakt 732669820.

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Reagovat na toto téma bez registrace:

Vaše jméno:

Text vašeho příspěvku:

Půjčky Na OP - Ihned a Hotově
Půjčky Na OP Ihned a Hotově | Inzerce půjček zdarma | Potřebuji půjčit peníze
Půjčky - Diskuse, Fórum, Poradna, Zkušenosti
Kontakt a Podmínky