Osobní bankrot bez poplatku a zdarma

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

Osobní bankrot bez poplatku a zdarma

Nevíte o někom, kdo nabízí osobní bankrot a je to bez poplatku? Vůbec nemluvím o lidech, kteří chtějí poplatek předem. To je jasně podvod. Ale i někteří ti poctiví chtějí zaplatit za to, že mi udělají osobní bankrot. Ale já na to nemám peníze, potřebuji to udělat zdarma. Kdybych měla peníze, tak snad splácím mé půjčky. Ale já žádné nemám, tak chci bankrot a jak pak mám zaplatit jejich poplatky? Nevíte o někom, kdo by mi pomohl zdarma?

Diskusi založil:

Michaela G.

Počet shlédnutí:

3478x

Počet příspěvků:

10x

Reakce
Pavelka
Zdarma to nebudete mít v žádném případě. Protože se tady zaručeně budou muset platit soudní poplatky atd. Takže i kdyby jste si byla schopna vše sama zařídit, tak stejně budete platit.
Reakce
Finanční poradce
Dobrý de, není to tak dávno, co jsem tady psal na podobné téma. Paní chtěla podstoupit osobní bankrot a vše si zařídit sama (hledala formuláře). Toto rozhodně nedoporučuji. Celý proces od prvního vyplnění formuláře až po závěrečné rozhodnutí soudu je běh na dlouhou trať, bavíme se řádově o měsících. A k vaší smůle, můžete být perfektním žadatelem, který splňuje všechny podmínky. Ale stačí jediná chyba v nějakém dokumentu a budete zamítnuta. Proto vždy musíte mít někoho, kdo s vámi osobní bankrot celý vyřeší. Finanční poradce je nutný.
Reakce
Michaela G.
Dobře, ale existuje tady někdo, kdo by mi s tím pomohl zdarma? Abych mu nemusela platit? Bez poplatků apod.?
Reakce
Michaela G.
Jinak jsem si samozřejmě už o tomto četla a podmínky bych splňovala. Mám zaměstnání a byla bych schopná splácet. A taky bych těch 30% mohla splatit asi do 4 let. Mám více dluhů (4) a jsem tam už po splatnosti. Tak hledám někoho, kdo by mi s tím pomohl a nechtěl poplatek předem. Jinou cestu než osobní bankrot nevidím, protože jsem finančně už úplně na dně a nezvládáme to. Jsem na to sama s mojí malou holčičkou... . Nevíte prosím o někom?
Reakce
anonym
Podle mojí zkušenosti nic takového asi nenajdete. Možná tak nějakou neziskovou organizaci nebo něco podobné. Tam ale bude zase otázka jak moc spolehlivé to bude pokud na tom nevydělávají. Já jsem osobní bankrot podstoupil za pomocí jedné firmy, která se na to soustřeďuje. Jméno sem nebudu psát, ať to není brané jako reklama. Ale nebylo to bez poplatku a zdarma, za jejich služby jsem jim musel zaplatit. Nadělal jsem si v mládí hodně dluhů. Nejdřív něco u bank, pak nebankovní společnosti a i u rodiny. Skončil jsem úplně na dně a nikdo mi nechtěl už s ničím pomoci. Rozhodl jsem se jít do bankrotu (toto byla moje poslední šance od rodiny, že mi s tím finančně pomohou). Přes inzerát na internetu jsem našel firmu a oni mi se vším za peníze pomohli. Do dnes to splácím, ale za 2,5 roku bych měl začít nový život. Přeji hodně štěstí, protože sám moc dobře vím, kolik ho budete potřebovat.
Reakce
Anna
Ahoj Míšo, nedoporučuji ti nad tím vůbec ani přemýšlet. Je tam ještě víc podvodů, než kolik v nebankovních půjčkách. Člověk do toho jde z posledních sil a doufá, že toto už konečně zabere a že tě to dostane z problémů. Ale místo toho tě oberou o ty nejposlednější peníze, budeš čekat strašně moc dlouho a nakonec ti řeknou, že to nejde. Jsem tak přišla o veliké peníze a ještě mi jeden úvěr skončil v exekuci. Raději se podívej po někom, kdo by ti mohl půjčit a splať všechny svoje dluhy. Toto není řešení. Toto je jenom další způsob, jak si různí podvodníci namastí kapsu na úkor obyčejného člověka.
Reakce
Michaela G.
Pořád se mi nepodařilo najít nic zdarma... . Opravdu nevíte někdo o něčem? Prosím, velice moc to spěchá, nezvládám to už splácet a nevím jak jinak dál.
Reakce
Ambrajk
Zdravím, myslím si, že zaplatit někomu za pomoc při oddlužení, je to samé jako by někdo platil půjčky. Takto zaplatí jen jednou a pak až dle splátkového kalendáře. V opačném případě narůstají úroky, vyhrožují exekucí atd.
Reakce
Advokátka
Dobrý den, paní Michaelo, pokud nenajdete dluhovou poradnu (prostřednictvím internetu), která je zdarma, mohu Vám návrh na oddlužení zpracovat za poplatek (budete-li splňovat zákonem stanovené podmínky), jsem advokátkou specializující se na insolvenční právo, vymáhání pohledávek a s tím související otázky. Pouze upozorňuji, že zcela zdarma návrh na oddlužení nepořídíte, budete potřebovat zaplatit poplatek za zahájení řízení. Ve Vašem případě by bylo rozhodně vhodné vyřešit situaci prostřednictvím oddlužení. V případě, že se Vám nepodaří najít žádné řešení, zanechte mi níže kontakt. Ozvu se Vám. Předběžné posouzení Vaší finanční situace je nezávazné a zdarma. Držím Vám palce, ať zvolíte nejlepší řešení. S pozdravem J. Š.

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP