Osobní bankrot a exekuce a dluhy (formulář)

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

Osobní bankrot a exekuce a dluhy (formulář)

Měl jsem úvěry, ty přerostly v dluhy a nakonec i v exekuce. Chci se toho zbavit, tak přemýšlím nad osobním bankrotem. Nevíte kde bych našel nějaký formulář, který bych vyplnil abych mohl požádat o bankrot? Hlavně ať je to zdarma, peníze už žádné nemám.

Diskusi založil:

anonym

Počet shlédnutí:

2734x

Počet příspěvků:

10x

Reakce
Petr Laba
Formuláře jsem našel po minutě hledání. Ovšem bych ti v žádném případě nedoporučoval to takto dělat. Je to úplně zbytečná snaha podle mých zkušeností.
Reakce
anonym
Tak proč by osobní bankrot existoval, kdyby to byla zbytečná snaha... . Zvlášť když nikdo neví nic konkrétní o mém případě. Sice mám dluhy, ale nejsou až zas tak hrozné, určitě by tady byla šance, že budu schválený.
Reakce
Petr Laba
Myslel jsem to tak, že by jsi si měl sehnat nějakého poradce, který to vše s tebou projde a zařídí. Rozhodně se do toho nepouštěj sám. Není to tak jednoduché, jak se může zdát.
Reakce
Finanční poradce
Dobrý den, souhlasím s panem Petrem. Podstoupení osobního bankrotu je běh na dlouhou trať. Vyplněním formulářů vše teprve začíná. Následuje nekonečné kolečko dokazování a přikládání dalších potvrzení. Celé to může zabrat až několik měsíců. A jakákoliv malá chyba ve formuláři může způsobit to, že nebudete schválen. Takže rozhodně souhlasím s tím, aby jste si někoho našel. Myslím to jako dobrou radu, ne jako reklamu - proto zde ani neuvádím žádné odkazy na mé služby. Nevyplňujte nic sám.
Reakce
anonym
Bohužel moje exekuce došly do už takové situace, že nemám peníze na to, abych si mohl dovolit někoho platit. Každý měsíc beru po srážkách cca 12000 Kč. Když zaplatím nájem a energie, tak mi ani nezbývá na jídlo. Nevím kde bych vzal několik tisíc na nějaké poradce a právníky. Nemám na to.
Reakce
Regina
A díval jsi se po nějaké pomoci online. Většinou tady jsou nějaké organizace atd., které pomáhají se lidem postavit znovu na nohy. Třeba by ti pomohli tam.
Reakce
anonym
A kde se mám obrátit na takovou bezplatnou pomoc. Aby mi s tím pomohli a nemusel jsem platit. Přemýšlel jsem nad tím a pokud by chtěli peníze až potom, tak bych je nějak sehnal. Ale už nevěřím poplatkům předem. Už jsem si to vyzkoušel a jsou to všechno jenom podvody.
Reakce
Dalibor J.
už se to tady někde řešilo. Někdo tady posílal nějaké odkazy na bezplatnou poradnu nebo někoho, kdo ti s tím poradí zadarmo. Byly tam i nějaké ukázkové formuláře a všechno potřebné okolo osobního bankrotu. Zkus se tady podívat, někde tady takové téma už je vyřešení. Dalibor.
Reakce
anonym
A kde to je? Nemůžu to tady nikde najít. Může mi prosím někdo poradit? Opravdu to velice spěchá! Nic už nemůžu splácet a exekuce se neřeší. Akorát mi tam narůstají poplatky a ještě se to více zamotává. Prosím o rychlou pomoc.

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP