Osobní bankrot a exekuce a dluhy (formulář)

anonym

anonym

Měl jsem úvěry, ty přerostly v dluhy a nakonec i v exekuce. Chci se toho zbavit, tak přemýšlím nad osobním bankrotem. Nevíte kde bych našel nějaký formulář, který bych vyplnil abych mohl požádat o bankrot? Hlavně ať je to zdarma, peníze už žádné nemám.

Petr Laba

Petr Laba

Formuláře jsem našel po minutě hledání. Ovšem bych ti v žádném případě nedoporučoval to takto dělat. Je to úplně zbytečná snaha podle mých zkušeností.

anonym

anonym

Tak proč by osobní bankrot existoval, kdyby to byla zbytečná snaha... . Zvlášť když nikdo neví nic konkrétní o mém případě. Sice mám dluhy, ale nejsou až zas tak hrozné, určitě by tady byla šance, že budu schválený.

Petr Laba

Petr Laba

Myslel jsem to tak, že by jsi si měl sehnat nějakého poradce, který to vše s tebou projde a zařídí. Rozhodně se do toho nepouštěj sám. Není to tak jednoduché, jak se může zdát.

Finanční poradce

Finanční poradce

Dobrý den, souhlasím s panem Petrem. Podstoupení osobního bankrotu je běh na dlouhou trať. Vyplněním formulářů vše teprve začíná. Následuje nekonečné kolečko dokazování a přikládání dalších potvrzení. Celé to může zabrat až několik měsíců. A jakákoliv malá chyba ve formuláři může způsobit to, že nebudete schválen. Takže rozhodně souhlasím s tím, aby jste si někoho našel. Myslím to jako dobrou radu, ne jako reklamu - proto zde ani neuvádím žádné odkazy na mé služby. Nevyplňujte nic sám.

anonym

anonym

Bohužel moje exekuce došly do už takové situace, že nemám peníze na to, abych si mohl dovolit někoho platit. Každý měsíc beru po srážkách cca 12000 Kč. Když zaplatím nájem a energie, tak mi ani nezbývá na jídlo. Nevím kde bych vzal několik tisíc na nějaké poradce a právníky. Nemám na to.

Regina

Regina

A díval jsi se po nějaké pomoci online. Většinou tady jsou nějaké organizace atd., které pomáhají se lidem postavit znovu na nohy. Třeba by ti pomohli tam.

anonym

anonym

A kde se mám obrátit na takovou bezplatnou pomoc. Aby mi s tím pomohli a nemusel jsem platit. Přemýšlel jsem nad tím a pokud by chtěli peníze až potom, tak bych je nějak sehnal. Ale už nevěřím poplatkům předem. Už jsem si to vyzkoušel a jsou to všechno jenom podvody.

Dalibor J.

Dalibor J.

už se to tady někde řešilo. Někdo tady posílal nějaké odkazy na bezplatnou poradnu nebo někoho, kdo ti s tím poradí zadarmo. Byly tam i nějaké ukázkové formuláře a všechno potřebné okolo osobního bankrotu. Zkus se tady podívat, někde tady takové téma už je vyřešení. Dalibor.

anonym

anonym

A kde to je? Nemůžu to tady nikde najít. Může mi prosím někdo poradit? Opravdu to velice spěchá! Nic už nemůžu splácet a exekuce se neřeší. Akorát mi tam narůstají poplatky a ještě se to více zamotává. Prosím o rychlou pomoc.

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Reagovat na toto téma bez registrace:

Vaše jméno:

Text vašeho příspěvku:

Půjčky Na OP - Ihned a Hotově
Půjčky Na OP Ihned a Hotově | Inzerce půjček zdarma | Potřebuji půjčit peníze
Půjčky - Diskuse, Fórum, Poradna, Zkušenosti
Kontakt a Podmínky