Okamžitá půjčka i v insolvenci na účet

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

Okamžitá půjčka i v insolvenci na účet

Dobrý den, podstoupila jsem osobní bankrot. Ale zůstalo mi jenom málo peněz a tento měsíc jsem měla nečekaný výdaj. A tak mi nezbylo na nájem. Existuje okamžitá půjčka, která může být schválena i v insolvenci a může mi být poslána ihned na účet? Peníze potřebuji do konce týdne. Všude mě odmítají a pokud nezaplatím, tak mě nespíš vystěhují na ulici. Doposud jsem v rámci insolvence všechno poctivě splácela. Ale teď jenom potřebuji pomoct s tím nájmem. Jsem už ponaučená a nechci se zadlužovat, ale prostě s mým příjmem to jinak nešlo zařídit.

Diskusi založil:

Anna

Počet shlédnutí:

9621x

Počet příspěvků:

15x

Reakce
anonym
Cílem oddlužení je, aby jste se konečně postavila na své nohy a zbavila se dluhů. A dokonce za sebe a nemusíte všechno platit! Dostala jsem obrovskou výhodu a teď si zase chcete půjčovat?! Normální člověk se nezadlužuje a nepotřebuje to k životu. Přestaňte si pořád nabírat další a další dluhy. A navíc, z čeho to chcete platit, když nic nemáte?
Reakce
Tereza Ščepková
Nemáte prosím někdo email na soukromého investora, který by byl ochotný půjčit i lidem, kteří nemají příjem? Pobírám jenom hmotnou nouzi, ale nejsem v registru. Přesto mi banka nic nedá, protože nemám ten příjem. Byla bych schopná splácet jenom 500 Kč až 1000 Kč. Navíc bohužel nemám, nestačí mi peníze. Peníze potřebuji protože nemám jak zaplatit nájem. Kdyby jste mi mohli někdo předat kontakt, tak mi prosím třeba pošlete SMS na 733471204 nebo mi pošlete email na terkascepkova@seznam.cz. Mockrát děkuji za pomoc. Akorát bych to nechtěla na bankovní účet, ale poslat složenkou.
Reakce
Tereza Ščepková
A zapomněla jsem, že nejsem v insolvenci. A ani v registru. Prosím rychle, moc rychle to potřebuji.
Reakce
Finanční poradce
Dobrý den, s tímto požadavkem jsem se dostal do styku už víckrát. Bohužel situace pro Vás nevypadá růžově. Prvním faktem je, že jste v insolvenci a tak neprojdete automaticky u bankovních žádostí. A taky Vás odfiltrují i v nebankovním sektoru. Jak jednou vstoupíte do bankrotu, tak už Vám nikdo nechce dát ani korunu. Dříve jste si půjčila, nesplácela jste a vyvázala jste se z toho tak, že chcete splatit jen 30% a oddlužit se. To je v jejich očích veliký problém. Řešení existuje jen u soukromých investorů a případně movitějších lidí. Zde to funguje striktně na osobní dohodě. Již jste se setkal s tím, že byli lidé "schváleni", že se domluvili. Bohužel ve vaší situaci veškeré peníze připadají na splátky insolvence a Vám zbývá jen životní minimum. Z čeho by jste to chtěla splácet? Největší úspěch mají lidé, kteří mají vedlejší příjem, který ale není nikde veden. Kde peníze nedostáváte na bankovní účet, ale na ruku. A tak by jste měla z čeho splácet. Toto ale nepatří na veřejnou poptávku. Toto si musíte domluvit osobně. Nikdo nic takové nenabízí. Ale jistě by se někdo našel.
Reakce
ing. Karlík
Musím souhlasit s tím, že bez vedlejšího příjmu nemáte takřka šanci. vše již v tuto chvíli jde na insolvenci - kde by jste brala nadbytečné finance splácení dalšího úvěru? Dalším faktem je, že se musíte domluvit na osobních podmínkách. Nesetkal jsem se s tím, že by někdo takovéto služby veřejně inzeroval.
Reakce
Anna
A nemáte prosím někdo na někoho takové nějaký kontakt. Já nemám žádnou rodinu a ani přátele, kteří by mi pomohli. A neznám nikoho, kdo by nabízel osobně svoje peníze. Pomůže mi prosím někdo? Musím to mít na účtu do konce tohoto týdne.
Reakce
Petra
Dobry den, chci se Vás optat, jestli když je někdo v insolveci a dluží někomu peníze, kteří do insolvence nenahlásil. Tak jestli je možné toho člověka dát k soudu. Děkuji
Reakce
Finanční poradce
Nemůžete jej žalovat. A peníze už nijak nedostanete. Bohužel. Věřitel musí hlídat insolveční rejstřík a dívat se, jestli jeho dlužník nežádá o bankrot. Jakmile mu jej soud schválí, tak s tím už nic neuděláte.
Reakce
Veronika
Dobrý den, chtěla bych požádat finančního poradce, jestli by mi mohl sdělit následující. Kde se setkal s někým, kdo byl ochotný pomoci jak je výše uvedeno. Chtěla bych se vyplatit od svých dluhu. Nemám zástavu. Jsem více jak rok v insolvenci. Nechci si brát další půjčky, jen si zaplatit oddlužení. Kde najít nějakého soukromého investora? Stačila by nějaká smlouva sepsaná s právníkem, že budu splácet?
Reakce
Petra
Dobrý den jsem po insolvenci a potřebuji nutné pujcit
Reakce
KAREL HORCIK ***
KLIENT PO UHRAZENE INSOLVENCI MA PRAVO NA PUJCKU POUZE 50.000 KC.....INFO NA TEL.281864341***NA VEDOMI*** *KAREL HORCIK*CELOSTATNI UVEROVY PRACOVNIK-SBORU ZAKONITYCH INVESTORU-CR....BEZ POPLATKU*** NASLYSENOU*** ************************TELEFON 281864341******************** DATUM 01.06-2019*** POZOR......NEPREHLEDNETE.......
Reakce
Petulis.torjayova@gmail.com
Prosim o radu. Pred 4 roky jsem žadala o insolvenci.Byla to ovšem jen finta jak o 3 mesice jak oddalit dražbu meho bytu ve snaze do te doby zaplatit všechny pohledavky.Slecna co mi to tenkrat zarizovala mi narovinu vysvetlila ze jelikoz vlastnim nemovitost na 100%bude zadost zamitnuta,ale budu mit ty 3 mesice na vyReseni exekuci.Stalo se insolvence byla zamitnuta penize sem nesehnala a oo 3 mesicich sel muj byt do drazby.Ted po 4 ketech mam exekuce vsechny zaplaceny ale kdykoliv sie nekdo proveruje
Reakce
Jiřina Vrajíková
Dobrý den našel by se tady někdo kdo by mi půjčil 11 000? Do 3 max 4 měsíců vše vrátím záleží na dohodě. Jsem 3 rokem po insolvencni a nikde mi nepůjčí hrozně to spěchá Prosím pište na email jirina.hebka23@gmail.com a nebo na tel. C 604123918 předem děkuji
Reakce
Lenka Müllerva
Dobrý den, potřebuji půjčku v insolvenci. Děkuji vám.

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP