Odlužení při dluhu 50000 Kč bez zástavy

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

Odlužení při dluhu 50000 Kč bez zástavy

Potřebuji od Vás nutnou radu, protože nevím jak dál. Přemýšlím totiž už o oddlužení. Hledal jsem kdekoliv, nic jsem nenašel a už to vzdávám. Protože tyto peníze nedokáži nikde sehnat. Myslíte si, že je rozumné jít do oddlužení při dluhu 50000 Kč? Nebo by se to dalo řešit i jinak? Díky za vaše zkušenosti.

Diskusi založil:

Ivo Gregor

Počet shlédnutí:

3216x

Počet příspěvků:

10x

Reakce
Investor
No, 50000 Kč není žádná velká suma. Jen se zeptám, máte k tomu i zástavu nemovitosti? Dále je důležité, jaký máte zdroj příjmů, pokud tedy vůbec nějaké příjmy máte. Předpokládám, že peníze potřebujete na zaplacení dluhů nebo jiných půjček (jak jinak). V registru nejspíš budete, že ano? Ale máte i nějaké exekuce? Jistě by se dalo uvažovat i nad jiným řešením, než jít do oddlužení kvůli 50000 Kč. Případně se mi ozvěte.
Reakce
Ivo Gregor
Mnohokrát Vám děkuji za Vaši odpověď. Příjem samozřejmě mám a pochází ze zaměstnání. Měsíčně beru 12800 Kč. Jak jsem už psal v úvodu, tak zástavu nemám. Potom co zaplatím všechny moje měsíční výdaje, tak mi zůstane asi 800 Kč na splátky. Mohl by jste se mi prosím ozvat? Měl bych veliký zájem o vaši nabídku! Oddlužení byla taková až poslední možnost, samozřejmě bych se chtěl domluvit s Vámi.
Reakce
Investor
Omlouvám se, ale "okolo 800 Kč" je pro splacení 50000 Kč opravdu dlouhá doba. To by se nevyplatilo.
Reakce
anonym
Odlužení je blbost, vždyť jde o malou částku. To po tobě přece ani nemohou chtít zástavu ani nic. Podívej se po nějakém soukromém investorovi. Třeba na tomto webu je soukromá inzerce, kde si každý může podat svůj vlastní inzerát (v nejhorším případě požádat o odlužení).
Reakce
Petr Petr
Nevím jestli jsi si vědomý toho, co odlužení znamená. To neznamená, že se prostě mávnutím soudcova razítka zbavíš dluhů a nebudeš mít žádné povinnosti. Při oddlužení musíš za prvé splnit několik podmínek (ne dluhy z podnikání atd.), pak musíš v každém případě určitou část dluhů splatit. Tomu se nevyhneš. Taky budeš po celou dobu odlužení pobírat minimální mzdu. Opravdu si myslím, že by jsi se měl postavit za svoji minulost a všechno řádně doplatit. Ne se z toho snažit utéct a vykroutit. Navíc padesát tisíc nejsou až zas tak velké peníze, to ti v dnešní době dá každý druhý soukromý investor. Vyzkoušej třeba inzerci, tak je dobrá pro nalezení soukromých osob a normálních lidí. Případně prohledej internet pro soukromé společnosti. Sice nedostaneš podmínky na míru, ale taky se dá s nimi mluvit.
Reakce
Viktor Vašinka
Dobrý den, pracuji jako finanční poradce a mohu vám zajistit jak osobní bankrot, tak i odlužení. Jsem zástupcem soukromé firmy a máme zkušenosti se všemi situacemi, do který je se možné dostat. Takže Vám dokážeme zajistit veškerý servis ať již jste se dostal do jakéhokoliv problému. V případě nejasností máme k dispozici i odborníky na jednotlivé obory, se kterými je možno situaci ohledně odlužení konzultovat. Je to bez zástavy!
Reakce
Ivo Gregor
Děkuji za všechny vaše rady, už jsem to vyřešil. Sehnal jsem si peníze od jednoho člověka, do odlužení jsem nakonec nešel. Ivo
Reakce
Veronika
Dobrý den, mohl by nám nikdo poradit popřípadě pomoci? Máme s manželem dluh asi 400 000 Kč. Oba máme exekuci na plat, navštívil nás i exekutor a máme polepený cely byt. Takže nemáme už ani žádný majetek, už jsem z toho na prášky. Ozval se nám pán když jsem psala na Facebook. A ten po nás chce 15000 Kč. Ale my nemáme už žádné peníze. Mohl by nám někdo pomoci, oba jsme zaměstnaní a já má ještě invalidní důchod. Dluhy nejsou z podnikání. Děkuji, Veronika .
Reakce
Jana
Veroniko, určitě by se Vám dalo pomoci, záleží z kterého jste kraje, napište na můj email a můžeme se domluvit na dalším postupu. Budu se těšit na Vaši reakci.

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP