Odlužení při dluhu 50000 Kč bez zástavy

Ivo Gregor

Ivo Gregor

Potřebuji od Vás nutnou radu, protože nevím jak dál. Přemýšlím totiž už o oddlužení. Hledal jsem kdekoliv, nic jsem nenašel a už to vzdávám. Protože tyto peníze nedokáži nikde sehnat. Myslíte si, že je rozumné jít do oddlužení při dluhu 50000 Kč? Nebo by se to dalo řešit i jinak? Díky za vaše zkušenosti.

Investor

Investor

No, 50000 Kč není žádná velká suma. Jen se zeptám, máte k tomu i zástavu nemovitosti? Dále je důležité, jaký máte zdroj příjmů, pokud tedy vůbec nějaké příjmy máte. Předpokládám, že peníze potřebujete na zaplacení dluhů nebo jiných půjček (jak jinak). V registru nejspíš budete, že ano? Ale máte i nějaké exekuce? Jistě by se dalo uvažovat i nad jiným řešením, než jít do oddlužení kvůli 50000 Kč. Případně se mi ozvěte.

Ivo Gregor

Ivo Gregor

Mnohokrát Vám děkuji za Vaši odpověď. Příjem samozřejmě mám a pochází ze zaměstnání. Měsíčně beru 12800 Kč. Jak jsem už psal v úvodu, tak zástavu nemám. Potom co zaplatím všechny moje měsíční výdaje, tak mi zůstane asi 800 Kč na splátky. Mohl by jste se mi prosím ozvat? Měl bych veliký zájem o vaši nabídku! Oddlužení byla taková až poslední možnost, samozřejmě bych se chtěl domluvit s Vámi.

Investor

Investor

Omlouvám se, ale "okolo 800 Kč" je pro splacení 50000 Kč opravdu dlouhá doba. To by se nevyplatilo.

anonym

anonym

Odlužení je blbost, vždyť jde o malou částku. To po tobě přece ani nemohou chtít zástavu ani nic. Podívej se po nějakém soukromém investorovi. Třeba na tomto webu je soukromá inzerce, kde si každý může podat svůj vlastní inzerát (v nejhorším případě požádat o odlužení).

Petr Petr

Petr Petr

Nevím jestli jsi si vědomý toho, co odlužení znamená. To neznamená, že se prostě mávnutím soudcova razítka zbavíš dluhů a nebudeš mít žádné povinnosti. Při oddlužení musíš za prvé splnit několik podmínek (ne dluhy z podnikání atd.), pak musíš v každém případě určitou část dluhů splatit. Tomu se nevyhneš. Taky budeš po celou dobu odlužení pobírat minimální mzdu. Opravdu si myslím, že by jsi se měl postavit za svoji minulost a všechno řádně doplatit. Ne se z toho snažit utéct a vykroutit. Navíc padesát tisíc nejsou až zas tak velké peníze, to ti v dnešní době dá každý druhý soukromý investor. Vyzkoušej třeba inzerci, tak je dobrá pro nalezení soukromých osob a normálních lidí. Případně prohledej internet pro soukromé společnosti. Sice nedostaneš podmínky na míru, ale taky se dá s nimi mluvit.

Viktor Vašinka

Viktor Vašinka

Dobrý den, pracuji jako finanční poradce a mohu vám zajistit jak osobní bankrot, tak i odlužení. Jsem zástupcem soukromé firmy a máme zkušenosti se všemi situacemi, do který je se možné dostat. Takže Vám dokážeme zajistit veškerý servis ať již jste se dostal do jakéhokoliv problému. V případě nejasností máme k dispozici i odborníky na jednotlivé obory, se kterými je možno situaci ohledně odlužení konzultovat. Je to bez zástavy!

Ivo Gregor

Ivo Gregor

Děkuji za všechny vaše rady, už jsem to vyřešil. Sehnal jsem si peníze od jednoho člověka, do odlužení jsem nakonec nešel. Ivo

Veronika

Veronika

Dobrý den, mohl by nám nikdo poradit popřípadě pomoci? Máme s manželem dluh asi 400 000 Kč. Oba máme exekuci na plat, navštívil nás i exekutor a máme polepený cely byt. Takže nemáme už ani žádný majetek, už jsem z toho na prášky. Ozval se nám pán když jsem psala na Facebook. A ten po nás chce 15000 Kč. Ale my nemáme už žádné peníze. Mohl by nám někdo pomoci, oba jsme zaměstnaní a já má ještě invalidní důchod. Dluhy nejsou z podnikání. Děkuji, Veronika .

Jana

Jana

Veroniko, určitě by se Vám dalo pomoci, záleží z kterého jste kraje, napište na můj email a můžeme se domluvit na dalším postupu. Budu se těšit na Vaši reakci.

anna

anna

Ahoj pro každou potřebu soukromé půjčky na peníze Jsem připraven vám pomoci mail: luizaaguiero0001@gmail.com WhatsApp: +33 755966288 částka půjčky: .............? Doba splácení: ........................? Děkuju

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Reagovat na toto téma bez registrace:

Vaše jméno:

Text vašeho příspěvku:

Půjčky Na OP - Ihned a Hotově
Půjčky Na OP Ihned a Hotově | Inzerce půjček zdarma | Potřebuji půjčit peníze
Půjčky - Diskuse, Fórum, Poradna, Zkušenosti
Kontakt a Podmínky