Odlužení fyzických osob bez poplatku zdarma

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

Odlužení fyzických osob bez poplatku zdarma

Nabízí někdo na internetu odlužení fyzických osob bez placení poplatku za zprostředkování? Nemám peníze a nemůžu si dovolit platit drahé poradce. Jsem fyzická osoba, zaměstnanec, ale mám nízký příjem cca 12300 Kč. Dluhy mám vysoké, řádově sta tisíce. Potřeboval bych to zařídit zdarma a nikomu nic neplatit. Je to možné?

Diskusi založil:

František V.

Počet shlédnutí:

3465x

Počet příspěvků:

10x

Reakce
Radka
Já jsem podstupovala odlužení za pomoci soukromé firmy, sice mě u soudu neschválili, ale platit jsem jim za to musela... . Pochybuji, že seženeš něco zadarmo. A pokud ano, tak na jaké úrovni to může být, když neprojde ani to placené? V mém případě škoda peněz... . Stejně jsem si nakonec musela půjčit další peníze, abych to mohla celé splatit. Přeplatím možná až dvojnásobek, ale konečně splácím a konečně to ubývá.
Reakce
anonym
Chtěl bych všechny upozornit na podvodníka Morávka, který nabízí odlužení přes inzeráty. Nejdříve Vám naslibuje, jak vás zbaví všech dluhů a úplně všechno zařídí. A že má 100% úspěšnost. Ale pak vyžaduje, aby jste mu zaplatili dopředu. Já jsem podlehl a poslal jsem mu celých 14300 Kč. Dokonce mi na to musela přispět celá rodina, protože toto měla být už úplně poslední částka, o kterou je prosil. A jak dostal peníze, tak už se nikdy neozval! Neplaťte nikomu žádné peníze za odlužení předem.
Reakce
Zuzana Machová
Nabízím své služby a nevyžaduji poplatky. Každému zájemci mohu zprostředkovat osobní bankrot dle zákona č. 182/2006Sb. Již se můžete přestat bát budoucnosti. A můžete zastavit stále narůstající dluhy. Maximálně do 5 let budu bez jediného závazku. Ovšem jednejte rychle - čas hraje proti vám. Více informací zájemcům poskytnu na telefonu 604224977. Dokážeme pomoci úplně každému. I pokud nebudete splňovat podmínky pro odlužení fyzických osob, tak se pokusíme postarat o jiné řešení vašich problémů. Pomoc pro každého bez poplatku.
Reakce
Miroslava Čepelová
Zařídím insolvenční řízení, zastupování před věřiteli, osobní bankrot, řešení exekucí a odlužení fyzických osob dle zákona. Telefon: +420 737 399 268. E-mail: insocep@seznam.cz. Pracuji v rámci Středočeského kraje.
Reakce
František V.
Kontaktoval jsem jednoho "poradce" a řešili jsme moji situaci. Nejdřív říkal, že to s odlužením fyzických osob vypadá nadějně. Ale potom mi řekl, že to nebude možné kvůli mému příjmu a že bych to nebyl schopný splatit. Ale vždyť o to mi přece jde. Že to nemůžu splatit a tak chci odlužení. Tak jaké pak splácení. Nechtěl se se mnou ani dál o tom bavit a něco mi vysvětlovat. Asi jsem pro něho nebyl zajímavý, když jsem se nemohl stát jeho klientem a zaplatit mu za to.
Reakce
Finanční poradce
Pane Františku, zřejmě máte příliš vysoké dluhy a příliš nízký příjem. Musíte totiž být schopen do maximálně pěti let splatit minimálně třicet procent všech svých dluhů. Musel by jste tak žít o životním minimu a zbytek dávat jen svým věřitelům. A do pěti let by se muselo na splátkách nastřádat minimálně třicet procent. A této podmínky zřejmě nedosahujete. Jedná se o zcela legitimní důvod, proč ani nezačínat s žádostí. Jen pro úplnost ještě uvedu, že nesmíte podnikat a musíte být zaměstnanec. Dále musíte mít pohledávky u minimálně dvou věřitelů a musíte být v platební neschopnosti minimálně jeden měsíc. Pokud nesplníte tento základ, tak odlužení fyzické osoby nemůže být u soudu schváleno. V případě dalších dotazů rád poradím.
Reakce
Jana Nešporová
Číhá na Vás exekutor za každým rohem a bojíte se každého nového rána? Dokáži vás provést insolvenčním řízením od začátku až po úspěšné schválení. Ve spolupráci s renomovanou firmou pro vás zajistíme veškeré potřebné dokumenty tak, aby jste mohl čerpat co největší výhody a zbavil se co nejdříve všech svých závazků.
Reakce
Lukáš D.
Zajímalo by mě co to má za význam. Chtěl jsem oddlužení, protože nemám z čeho platit splátky. Ale musím zaplatit ještě věřiteli nemalou částku, aby to zajistil. A na tu mám vzít kde? Musím platit nájem, platit pravidelné výdaje. Na oddlužení bych plat měl i příjem. Ale řekli mi, že mám přestat všechno platit, abych se dostal do pořádného dluhu. Si snad dělají z lidí jen srandu. A na ulici žít nemůžu, kam by mě posílaly dopisy? Výsměch celému systému. Jen člověka chtějí ještě více vyždímat.
Reakce
Petr Lužický
Lukáš D.: Pokud po Vás chtěl někdo peníze předem, tak je to podvodník. Nic mu nedávejte.

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP