Oddlužení a zaplacení dluhu, chci začít nový život

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

Oddlužení a zaplacení dluhu, chci začít nový život

Poptávám oddlužení všech mých stávajících dluhů, 450 000 Kč a zaplacení dluhu mému kamarádovi 20 000 Kč. Nadělala jsem si dluhy a nemám teď na splácení. Tu první částku bych chtěla jako oddlužení, že bych nemusela nic už platit. Ale tu druhou částku, 20000 Kč, tu bych chtěla kamarádovi vrátit. Vám bych to splácela třeba formou půjčku. Pomůže mi někdo začít nový život?

Diskusi založil:

Jana Nová

Počet shlédnutí:

3992x

Počet příspěvků:

8x

Reakce
A3B s.r.o
Dobrý den, jménem naší společnosti A3B s.r.o nabízím dlouhodobé půjčky, které jsou ručeny nemovitostí. Oproti jiným poskytovatelům se lišíme tím, že nepřevádíte vlastnická práva! Pouze zástava. nemovitost zůstává Vám. vyžadujeme minimum papírování, žádné dokazování a dokládání příjmů apod. Peníze můžete využít na zaplacení dluhů, zbavení se špatných půjček a vyplacení exekucí. S námi můžete začít úplně nový život. Dokážeme Vaši nemovitost posoudit již podle fotodokumentace a peníze můžete mít v hotovosti již do 24 hodin. Neberte si další nesmyslné úvěry na zaplacení splátek. vyřešte své dluhy a exekuce jednou pro vždy. Více informací Vám osobně poskytnu na telefonním čísle +420773083200. Jedná se o mobilní linky, kde neplatíte žádné nadstandardní poplatky.
Reakce
Jana Kalašová
Pomůžeme každému i pokud jste ve skutečné životní a finanční krizi. Vyplatíme za Vás všechny Vaše exekuce a zastavíme nával věřitelů. Ochráníme Vás přes tlaky nedočkavých exekutorů. Půjčíme Vám oproti Vašemu domu nebo Vašemu bytu. Jsme tým zkušených finančních poradců. Zaručíme Vám opět klidné spaní. Pomůžeme začít nový život bez dluhů. Najdeme řešení pro každého a zkombinujeme služby, tak aby Vám bylo co nejlépe vyhověno. Volejte ihned 602822876.
Reakce
ing. Karlík
Dobrý den, pracuji jako finanční poradce. A již po přečtení pár vašich řádků musím říci, že bych na konsolidaci rovnou zapomněl. Vaše dluhy jsou vzhledem k vašemu nulovému majetku astronomické. Sama vidíte, že jste dostala nabídky pouze s požadavkem zástavy. Bez ní vám ve vaší situaci nikdo nepomůže. Jediným možným východiskem bych u vás viděl začít se zajímat o oddlužení. A to co nejdříve. Protože pokud by jste jej podstoupila, tak stejně budete muset splatit minimálně 30% svých závazků. A každým dnem otálení vám jistě rostou poplatky. A zvyšuje se celková částka. Pokud chcete skutečně začít nový život bez dluhů, tak včera bylo již pozdě. Kontaktujte co nejdříve někoho, kdo se těmito službami zaobírá a začněte s ním komunikovat o dalším postupu. ing. Karlík
Reakce
Zuzana Machová
Zdravím Vás paní Nová, rovněž si myslím, že oddlužení je jediné východisko. Rozhodně nevidím cestu v dalších nebankovních půjčkách. Doporučuji tedy jednat ihned. Insolvenční návrh (jinými slovy oddlužení nebo osobní bankrot) není jen ledajaký jednoduchý dokument, který stačí v rychlosti vyplnit a následně podat na příslušný soud. Jedná se o mnohem komplikovanější úkon. Rozhodně je na místě nic neponechat náhodě, vše mít řádně vyplněno a podloženo. Doporučuji se obrátit na odborníky, kteří Vám pomohou s vyplněním a podáním insolvenčního návrhu. A přesně tento služby Vám mohu nabídnout i já. Zabývám se nejen samotnými prvotními návrhy, ale řeším i zamítnuté žádosti. Pokud klient neuspěl s první žádostí u nějakých diletantů, tak jej úspěšně provedu celým procesem. Pokud splňujete základní podmínky, tak se budu těšit na spolupráci 604224977.
Reakce
Jana Nová
Děkuji, jaké jsou ty základní podmínky abych se z toho mohla konečně dostat a začít nový život bez dluhů? Děkuji.
Reakce
Finanční poradce
I během osobního bankrotu musíte splácet. Ovšem do minimální výše 30% a to do 5 let. Nesmíte mít záznam v trestním rejstříku. Musíte mít více než jednoho věřitele (stačí i dva) a musíte být v platební neschopnosti minimálně 30 dnů. A nesmíte být podnikatelkou. Ovšem upozorňuji, že se jedná jen o základní výčet podmínek. Rozhodně mě neberte za slovo, že pokud splňujete předchozí body, tak že soud žádost schválí. Nicméně máte docela slušnou šanci.
Reakce
Michaela
Dobrý den paní Nová, už jste svou situaci vyřešila? Pokud ne, neváhejte se na mne obrátit. Pomohu Vám vyřešit vaši situaci. Oddlužení je má práce. Tel. 778 40 70 70. Stačí SMS či prozvonit. Hezký den, Michaela. Podívejte se na mé internetové stránky.

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP