Oddlužení a exekuce (insolvence exekuce)

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

Oddlužení a exekuce (insolvence exekuce)

Mám exekuce, ale nejsou na nemovitosti, protože nic nevlastním. Jedná se jenom o klasické dluhy, které jsem nesplácel a přešly v exekuce. Těch bych se chtěl zbavit tak, že bych požádal o oddlužení a chtěl insolvenci exekucí. Co mám dělat?

Diskusi založil:

Lipovský

Počet shlédnutí:

3667x

Počet příspěvků:

9x

Reakce
Radka
V tom případě to musíte začít řešit s někým, kdo tomu rozumí. Protože je tam strašně moc papírování a je to komplikované. Toto sám člověk nemůže zvládnout, pokud tomu nerozumí. Já jsem celé oddlužení procházela s mojí finanční poradkyní a stejně musím říct, i když mi to vysvětlovala a pomáhala mi, tak jsem často vůbec nechápala co se po mě chce. Navíc tam bylo tolik různých kliček a skrytých formulářů, že bych to sama nikdy nezvládla.
Reakce
Finanční poradce
Souhlasím s Radkou, že by jste se měl obrátit na odbornou pomoc. Ani ne tak z toho, že by jste to nemusel zvládnout sám podat. Ale bohužel celá insolvence, než se dostane až k soudu a je schválena, může být opravdu záležitost na měsíce. A stačí jediná chyba ve formuláři a budete zamítnut. A všechna energie, kterou jste do toho vložil, přijde vniveč. Proto doporučuji vždy konzultovat s odborníkem. Tato služba je velmi rozšířená a jistě nebudete mít problém kohokoliv najít.
Reakce
anonym
Já Vám hlavně doporučuji, aby jste se nejdřív sám ujistil, že vůbec můžete insolvencí projít. Protože moje kamarádka taky měla nějaké exekuce apod. tak si našla poradce, tomu zaplatila docela slušný balík. A on ji pak skoro ještě ten den řekl, že to s těmi splátkami nevidí, že má moc malý příjem atd. A prostě pro ni nic neudělal, protože nesplňovala podmínky oddlužení a peníze si za tu službu nechal.
Reakce
Liptovský
Děkuji, mám normální zaměstnání na dobu neurčitou a beru měsíčně asi 17000 Kč. Mám exekuce, ale ne na nemovitosti. Dluhy mám celkem tři, z toho jeden jsem už nemohl poslední dva měsíce splácet. Myslím tedy, že vše splňuji.
Reakce
ing. Karlík
Ohledně Vámi zmíněné příjmu je to trochu jinak. Z vašich příjmů by vám po oddlužení mělo zůstat živ. minimum, zbytek by měl výhradně jen na splátky. A z těchto splátek musíte v následujících maximálně 5 letech splatit minimálně 30% všech svých závazků. Pokud by jste měl nějaké nemovitosti, tak by jste o ně při insolvenci i tak přišel. A pokud bude Vaše žádost doručena soudu, tak tím okamžikem se nesmí už vykonat žádné exekuce. Mohou být na Vás nové uvaleny, ale nebudou od toho okamžiku provedeny (musí se počkat na rozhodnutí soudu o vámi podaném návrhu).
Reakce
Milan Kocián
Jsem schopen realizovat rychlé vyplacení exekucí, dražeb či nevhodných zástav. Špatné situace řeším formou zpětného leasingu (odkup, následné splácení). Dobu splatnosti jsem schopen nabídnout až na 30 let, tomu i odpovídající nízké splátky. A rozumným úrokem s úrokem od 4% do 12%. Ale musíte mít dům nebo byt. Jinak vám nebudu schopen pomoci. V případě Vaše zájmu volejte na +420733183289 nebo pište na drazbyfinance@seznam.cz. Jsem k zastižený po celý pracovní den. Jsme schopni pomoci po celé ČR.
Reakce
Hájková
Mohu Vám vypracovat Návrh na oddlužení. S klientem nejdříve proberu to, zda splňuje podmínky insolvence. Málokdo tyto podmínky nesplňuje. Leckdy je to jen jiný úhel pohledu. Vzít si zálohu za vypracování Návrhu a potom říci, že klient nemůže jít do oddlužení - to snad není třeba komentovat. Já jsem s klientem v kontaktu až do schválení oddlužení a jsem schopna mu pomoci v tom, aby splátky byly co nejnižší. konecdluhum@centrum.cz
Reakce
Insolvence
Kontaktujte mě na mailu, věřím že Vaší situaci společně vyřešíme. Zpracuji Vám insolvenční návrh (5.000,- Kč). Žádnou zálohu si neberu, nejdřív propočítám zda by Vám oddlužení vyšlo. A až pak se můžeme bavit o penězích. Neváhejte a obraťte se na mě.

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP