Nemám peníze placení na insolvence - Jak vyplatit insolvenci?

Macule

Macule

Stalo se vám, že jste neměli na zaplacení insolvence? Že jste jí dejme tomu 5 měsíců neplatili, protože jste na ní neměli? Ozval se vám někdo? Děkuji.

Radka P.

Radka P.

Ahoj, já jsem v podobné situaci (předpokládám, že taky nemáš na splátky). Já mám příjem 14 000 Kč a k tomu dávky na děti 2200 Kč, celkem tedy 16 200 Kč měsíčně. Z toho musím zaplatit nájem 8000 Kč a insolvenci 7000 Kč. Na měsíc mám tak asi 1000 Kč, z čeho musím zaplatit jídlo, elektřinu, plyn a všechny výdaje. Ta insolvence je prostě nezvladatelná. Díky rodině jsem zatím každý měsíc zaplatila vše a neopozdila jsem se. Ale byla bych moc ráda, kdyby tady byla nějaká možnost, jak se z insolvence vyplatit. Nevíte někdo o něčem?

Jakub Ryba

Jakub Ryba

Macule: Nedoporučuji ti, aby jsi insolvenci neplatila. Stalo se nám to v rodině. Švagr spadl díky malým nebankovním rychlým půjčkám do dluhů, poté do exekuce a nakonec musel vyhlásit osobní bankrot. Insolvence ho měla zachránil, ale on ji neplatit...nevím co dělal z penězi. A po určité době, kdy ji neplatil, mu ji soud zrušil. A už mu jí znovu neschválí. A co je nejhorší, že v okamžiku zrušení insolvence, se na něho vrhli všichni věřitelé. Nyní jim to musí vrátit všechno do poslední koruny. Opět mu běží úroky, opět se přičítají penále. A teď už ho žádný soud před věřiteli neochrání. Pokazil si to...nemá žádnou další šanci, žádnou další možnost. Chtěl bych byl optimistický, ale ten se z dluhů do konce života nedostane. Do smrti bude zadlužený. Takže ti doporučuji, aby jsi insolvenci poctivě platila. Je to tvoje poslední šance.

Dobrá rada

Dobrá rada

Pokud máš nějaký problém se splácením, tak se obrať na svého insolvenčního poradce. Určitě máš někoho, kdo ti ji zařizoval. Nebo nějaký jiný kontakt. A sděl jim, jak na tom jsi, že například tento měsíc nemáš na placení. Hlavně s nimi komunikuj a ptej se, co máš dělat. Pokud budeš mlčet a zavírat před problémem oči, tak se ti to stokrát vymstí. A následky budou stokrát horší, než kdyby jsi zvedla telefon a domluvila se s nimi. Nečekej, že se to samo nějak vyřeší.

Věra O.

Věra O.

Vám se to řekne, ale on člověk opravdu někdy nemá na splácení ať se snaží jak chce. Představte si, že máte vyžít z 12350 Kč měsíčně a z toho Vám strhnou 7290 Kč. Kde má pak člověk brát na nájem a na jídlo? Vám se to mluví, když jste to nikdy nezažili.

Lukáš Vaculík

Lukáš Vaculík

Já nevím, už jsem 3 měsíce neplatil, protože se starám o dceru a ta je pro mě přednější. Raději ji zajistím střechu nad hlavou a jídlo, než abych to posílal těm lichvářům. Už tři měsíce jsem nic nedal a nikdo se neozval, nikdo mi nic neřekl. Ale jestli příští měsíc vyjdu s penězi, tak jim to opět dám.

ing. Karlík

ing. Karlík

Já jsem měl za to, že aby jste mohli vstoupit do insolvence, tak musíte mít zaměstnání. Žádné dávky, příspěvky a podpora od státu - musíte mít plat ze zaměstnání. A insolvence je strhávána přím z toho platu. Takže nechápu, jak se můžete rozhodnout, že jim nezaplatíte? Nad tím přeci nemáte moc, oni Vám to strhnou a Vám ponechají zbytek. Vy nemáte možnost nesplácet... . Může mi to někdo ujasnit?

Ivana Hlinková

Ivana Hlinková

Prosím, nemáte někdo kontakt na soukromou osobu, která by poskytla půjčku na vyplacení insolvence? Raději budu platit měsíční splátky dalších 20 let, než abych živořila a přežívala jako teď po dalších 5 let. Je mi jedno jaký bude úrok, beru naprosto vše. Prosím pište na ihlinkova@centrum.cz. Děkuji, Ivana Hlinková.

Macule

Macule

Mám to darovací smlouvou, takže mě nestrhávají procenta z platu, ale mám určenou částku. Několikrát jsem kontaktovala svého správce, ale marně. Psala jsem mu i volala. Též marně.

Dobrá rada

Dobrá rada

Macule: Doporučuji za každou cenu kontaktovat správce. Pokud nereaguje na telefonáty a emaily, tak se zkus dostavit osobně. Nebo kontaktovat někoho na vyšší pozici. Správce může být nemocný, nebo tam již ani vůbec nemusí pracovat. Za každou cenu se s ním snaž spojit. Pokud nebudeš platit, tak to bude bráno jako porušení podmínek. Insolvence bude zrušena. A všechny dluhy budou okamžitě zesplatněny. Pokud vydržíš insolvenci platit další 3 až 5 let, tak budeš mít od dluhů navždy pokoj. Pokud ti zruší insolvenci, tak se z dluhů asi už nikdy v životě nedostaneš. Nenechej to dojít tak daleko.

Ludmila

Ludmila

Jsem v úplně stejné situaci, mám insolvenci, kterou mi strhávají z platu. jedná se o necelé 3000 Kč, aby mi zůstalo minimum 9000 Kč. Manželovi, který má invalidní důchod, strhávají kolem 900 Kč. Nemohou více, protože je po těžké nemoci nesoběstačný. Je v ústavu a tam padne na jeho pobyt téměř veškerý jeho příjem. Já žiji čistě jen ze svého. Na insolvenci by mělo přijít měsíčně 9000 Kč. Takto platíme necelé 4000 Kč. Máme smlouvu o důchodu se známým. Měl přispívat částkou 6000 Kč, což nečiní. A to protože se dostal do exekuce a nemá ani na svoje splátky. Pokud jsem mohla, tak jsem alespoň část platila ze svého. Ale bohužel už to nezvládám. Nemluvě o tom, že mám každý měsíc platit insolvenčnímu správci za správu naší insolvence 1634 Kč. Což jsem mu už 6 měsíců nezaplatila, protože na to nemám. Jak se s ním pak mám domluvit, když mu neposílám peníze. Je mi samotné hanba. Ale co mám dělat, když musím platit půjčky zajištěné nemovitostí. Na ty se insolvence nevztahuje. Neplatíš, tak ti prodáme střechu nad hlavou. Takto přijdu každý měsíc se splátkou půjčky o 5600 Kč, co mi zůstane z 9000 Kč? Když ještě abych se vůbec dostala do práce, musím dát měsíčně 2000 Kč za benzín. A kde je splátka elektřiny 1900 Kč a výdaje na jídlo. Jezdila jsem, pokud jsem mohla, do Rakouska na plazmu. Tak jsem měla alespoň na jídlo. Bohužel jsem začala mít zdravotní problémy, tak i to padlo. Když byla občas možnost nějakého přivýdělku, tak jsem šla. Ale to není často, navíc mám fyzicky náročnou práci ve vinohradu. Tak jsem ráda, že jsem ráda. Mám opravdu obavy, že mi insolvenci zruší. Jako že ano, protože nemám na splátky. Pak to bude ještě horší, žít ve věčném strachu z věřitelů a z jejich výhrůžek a věčných telefonátů, návštěv doma i v práci. Nevím, jestli to psychicky zvládnu. Pokud by byl někdo, kdo by byl schopen pomoci, finančně i radou, byla bych velice vděčná. Pokud by byla finanční pomoc, splácela bych rozumnou částku třeba i 20 let. Snad se ještě najde hodný člověk, který má finanční možnosti a snahu pomoci. Opravdu bych mu byla do smrti vděčná a nezůstala nic dlužna. Pokud by byla jakákoliv pomoc pište na e-mail hajzochova123@seznam.cz, děkuji.

Pepa

Pepa

Odepisuji vám na to co jste napsal a měl bych veliký zájem o půjčku. A chci nějaký kontakt na p. Marcula, abychom se mohli domluvit, jestli by jste mi mohl půjčit peníze. Volejte na telefonní číslo 732363843. Jsem v insolvenci a potřebuji půjčku. Děkuji.

Gedzi

Gedzi

Dobrý den, mám insolvenci od roku 2012 a přes rok jsem na mateřské. Dala jsem k soudu, že insolvenčnímu správci budu platit měsíčně 2300 Kč, jenže mi nezbývá ani koruna. A když jsem byla na mateřské, tak sociálka něco málo posílala. Ale neplatím a bojím se, že mi ji zruší. Nevím na koho se obrátit, můj správce nereaguje a nevím si rady. Neplatím vlastně rok a 2 měsíce.

Matějka

Matějka

Dobrý den. Když to vyjde a půjčku dostanu, i přesto, že jsem v insolvenci. Nehrozí mi, že se to dozví na soudu? Nebo můj insolvenční správce? Bojím se zrušení insolvence. Údajně po dobu insolvence na sebe nesmím vázat žádné další dluhy. Děkuji za odpověď.

Jarda

Jarda

Zdravíčko. Mám insolvenci od 07/15 a zkraje sem platil okolo 7600 Kč měsíčně. V 02/16 jsem změnil práci a na insolvenci odchází každý měsíc 13 - 15000 Kč. Zbytek, nějakých 10500 Kč chodí na účet mě. Zároveň se do toho musím starat o svou mamku, která prodělala operaci aneurysma a nedávno infarkt. Skoro nic nemůže, ale nic ji taky nikde nedají. Dluhy jsem si nadělal pro rodinu (nepracující rodinní příslušníci, dvou generační dům = recept na problémy). A sám z nich neviděl téměř ani korunu. Cca 800 000 Kč. Když už nešlo brát půjčky a plat nestačil, "rodina" (příbuzní) se rozutekli a šli si po svém. Je mi 24 a mám zkomplikovaný celý život. Pomozte někdo jak z toho ven. Nezvládám ani platit nájem. Tel: 775 516 329. Email: manikal@seznam.cz.

Burajda

Burajda

Dobrý večer. Čtu tady ty komentáře, ty dotazy a co jsem zjistila je, že většina nás tady i když si mysleli, že jsou díky insolvenci konečně v klidu, tak jsme možná ve větších problémech než bez insolvence. I mi s mužem máme insolvenci a snažím se platit pravidelně, ale nevychází to jak by jsme chtěli. Máme tři děti z toho dvě pubertální. A jedno pod 10 let. Kdysi jsem se dozvěděla, že za celou dobu insolvence můžete 6x vynechat splátku bez postihu. Teď mám posílat zase ten půlroční přehled, tak jsem zvědavá, jak dopadne vyúčtování. Prý když to bude špatně, předvolají mě k podání vysvětlení proč nesplácím jak bych měla. A bylo mi doporučené sypat si popel na hlavu. Že jsem neschopná a neohlídám si to atd. Tak vám všem moc přeji štěstí, ať vám to dopadne dobře. Na to, že se to v uvozovkách propagovalo jako výhodné řešení naší situace je to tedy obtížné dát se na tuto cestu.

Ivana Balažová

Ivana Balažová

Dobrý den, také jsem v insolvenci druhý měsíc. A teď to nezvládám. A jsem na začátku. A co bude dál? Nedovedu si to vůbec představit. Máme výdaje jako každý. Proto bych také vzala půjčku, ale nemám kontakt. Ani nevím, co dál budu dělat. Je pravda, že je to po dobu pěti let. Ale do tehdy asi nepřežijeme s takovým příjmem.

Yotrasie

Yotrasie

Dobrý den. Chci se optat jestli někdo nevíte,zda můžu mít dvě práce při insolvenci a jestli by z druhé práce vydělané finance celé odebrali na splátky.Mam asi stejný problém jako zde většina z vás. Prostě normálně se to v tomhle státě při těchto vydelcich nedá zvládat.Dekuji

Vanessa

Vanessa

Dobrý den.Insolvenci mám asi 3roky.Na nejnižší možný dluh,co snad může byt.Mám smlouvu o důchodu na manžela.Takže on mi to musí jako platit.Jenže mezitím si musel i on požádat o insolvenci,protože ho honili kvůli alimentum,tak aby mel klid a strhavali mu to z prace.No,co jsme poslední 3roky zažívali,za utahování opasku a půjčování,co vám mám povídat.Mám 3deti,a nikoho dneska nezajímá,z e když člověk omarodi v práci,nebo dostane méně,nebo o ni přijde,z čeho ma všechno platit,živit děti a školu,školku,oblečení na zimu,a ještě platit smlouvu o důchodu dej se co dej.Myslela jsem,ze to bude pomoc.Omyl.Tenhle stát jen tezi.Dopadlo to tak,ze jsem 3mesice nezaplatila nic.Už nemůžu psychicky,už nemůžu fyzicky.At mi ji zruší,už je mi to jedno.At mi to strhnou z platu,kterém na to nedosahuje,protože dělám v Čechách za min.mzdu.A ještě Drinu.Je to fakt smutný tady.A vážně uvazuju,ze pujdem bydlet do ciziny.Tady žijem na hranici bídy.

Republic od Monroe

Republic od Monroe

Vážení, jeden vedle druhého by jste si měli pročíst insolvenční zákon a doplňkové paragrafy. Každý dlužník, jež má od soudu povoleno oddlužení pomocí splátkového kalendáře má stejné povinnosti a práva jako ten druhý. Jeho hlavní povinností je být zaměstnán po dobu plnění oddlužení, pokud zaměstnání ztratí je povinen tuto skutečnost oznámit insolvenčnímu správci. Následně je zažádáno u soudu zažádáno o odložení plnění( neplést si s prominutím). Soud poté rozhodne o době odkladu například 3 měsíce. Další povinností dlužníka je dodržovat splátkový kalendář o dobu 5 ti let. Za tuto dobu je povinen splatit minimálně 30%z celkového dluhu. Pokud 30% splatí dříve nadále splácí do konce 5 let nebo do zaplacení 100% dluhu. Informace které kolují internetem typu: předčasné ukončení insolvence jsou mylné. Buď zaplatíte 100% dluhů nebo splácíte 5 let. Po dobu IZ nesmí dlužník nabrat žádné další dluhy (protizákonné jednání) po dobu IZ nesmí dlužník umořovat žádné dluhy mimo insolvenci. Nikdo v době splácení po dlužníkovi nesmí nic vymáhat. Vše je vedeno pod záštitou státu.

Kaila

Kaila

Myslím, že si nevazite možnosti, kterou jste díky insolvenci získali. Pokud zivorite, jak jste na tom byli před insolvenci? Nebo tu většině chybí základní matematické vzdělání? Když už jste se pro insolvenci rozhodli, tak se uchovejte zodpovědně a případně komunikujete se správcem či soudem. Co naučíte vlastní děti?

Martinka

Martinka

Zadluzili ste se proc? Chapu pripady, kdy se clovek zadluzi kvuli rodine, nebo nekomu ruci, anebo prijde dlouhodoba nemoc ale vetsina se zadluzujete proto, že chcete mit vsechno a hned a hrajete si na neco co nejste. A poznam dva pripady lidi, ktery jsou v insolvenci, muzou si dovolit zahranicnou dovolenou...bohuzel uz im hrozi konkurz. A ten druhy ma penize nacerno a zije si dobre.

Ještěr

Ještěr

Mrdat je všechny nedá se to zvládnout lidi nějak bylo nějak bude !!!!!

František

František

zdravim,ja mam take insolvenci od roku 2014,dokonce mi prodali ve drazbe i byt,kde sem bydlel s rodinou a malou dcerkou,po nekolika letech splaceni se semnou rozvedla a narustaji dalsi dluhy plus platim mesicni splatku,mel sem dobrou praci,o kterou sem vsak po rozvodu prisel,bydlel sem po znamych,delal brigady nonstop abych dokazal vyzit,byl sem evidovan na UP,tim padem sem nesplacel,mam celkem splaceno asi 50 procent dluhu, podle noveho zakona sem zjistil,ze byt by mi uz nemohli prodat a exekuce ,ktera to vse spustila byle podle rozhodnuti nejvyssiho soudu neplatna,ale dovolani se nedovolam nikde,byt mi uz nevrati a ani zniceni zivot,jestli nekdo mi dokaze poradit nebo pomoct aspon pravni radou nebo informaci na koho se obratit,rad bych to uz doplatil,ale znova sem bez prace ,je mi 56 a uz na HPP me nikde nechteji,zustavaji brigady ale,to mi nepostacuje,co mam pro boha udelat?,vazne uvazuji ,uz i o sebevrazde,mozna tak se vyhnu problemum,ale ty dluhy pak bude platit moje dcerka,ktery je ted sest...

Roman netopilik

Roman netopilik

Dobrý den potřebuji zaplatit insolvenci a.nevim jak nato potřebují pomoct děkuji netopilik

Roman netopilik

Roman netopilik

Dobrý den potřebuji zaplatit insolvenci a.nevim jak nato potřebují pomoct děkuji netopilik

Pavel

Pavel

Dobrý den mám insolvenci stanovenou tak že zaplatím za 5 let pouze 55% dluhů. Měsíčně mám zafixovanou splátku na 6000 Kč . Takže ať beru 10 tisíc nebo 50 tisíc vždy stejnou jen 6000 .hlavní je komunikovat

iva

iva

strana ANO se vydala spravnym smerem, kazdy jeji clen uhradi skody zpusobene vedenim, bohuzel nejen oni. konecne tak muzeme rici - drahy pane premiere - statni kasa vycerpana, dluh vzrost 3x stejne jako zbozi. skody si vsak ma kazdy uhradit sam, vladni narizeni - nektera - zrusil soud a tak ani nebylo co a proc dodrzovat ps. na problem nezakonnych rozhodnuti jsem upozornovala predtim jiz 100x, zrejme marne, a tak se jen nyni muzeme dohadovat, zda-li v ramci stretu zajmu slo o hloupost ci umysl, aby nekdo nemusel jit do vezeni...

Zuzka

Zuzka

Dobrý den, jsem v insolvenci a potrebuji pujcit 150.000 kč. Jsem z Liberce. Mohu splacet cca 4 tisice mesicne. Najde se nekdo, kdo mi pujci? Klidne preplatim vice. Dekuji. Muj mail zuzana.slavikova@seznam.cz

Marcela

Marcela

Zdravim,čtu tady vaše komentáře a jsem v šoku.Někteří píšete že přes rok nesplácíte ,insolvenční správce nereaguje ,abych řekla pravdu taky jsem v insolvenci,mám správkyni ktera je jako bachařka,pokud ji nepřijde na účet platba na den a hodinu ,by jste vidělj co ta dělá,jak píše,volá,otravuje,urgentně chci mít platbu ,,strašná baba "..takže když to tady čtu opravdu nechápu ,a jak říkam já nedat platbu ta ženská mne asi rozdupe...mám ještě 20splátek :-(..mate pravdu je to těžké,hrozné,ale bohužel ,za blbost se platí..

Iveta

Iveta

Ja mam dotaz, jsme s manzelem v insolvenci a syn chce at mu podepiseme papir na ruceni v insolvenci, mam strach, kdyz to prestane platit, ze to budou vymahat po nas, nevim co mam delat, dekuji

Patricia Martins

Patricia Martins

Jmenuji se Patricia Martins, svobodná matka, než můj manžel zemřel, zanechal nám tolik dluhů, byl jsem tak zmatený a frustrovaný z toho, jak zaplatit ten obrovský dluh. Jednoho dne jsem procházel internetem a narazil jsem na svědectví (Pedro Gonçalo) o tom, jak mu GINA MORGAN pomohla s půjčkou. Požádal jsem tedy o půjčku ve výši 85 000 EUR s dobou trvání 5 let od společnosti prostřednictvím její pošty (ginamorganloancompany@gmail.com). Když jsem žádal o půjčku, složil jsem přísahu Bohu, že pokud půjčku dostanu, sdělil světu, co pro mě udělal, k mému největšímu překvapení, za méně než 48 hodin byla moje půjčka poskytnuta s úrokovou sazbou 2%. Nyní jsem urovnal dluh svého manžela a zahájil nový vlastní život a podnikání. Právě jsem splnil svůj slib. Pokud tedy chcete jakýkoli typ půjčky za pouhých 2%, kontaktujte prosím GINA MORGAN LOAN COMPANY LTD na jejím e-mailu ginamorganloancompany@gmail.com

Pavla

Pavla

Dobrý den jsem v insolvenci a potrebovala bych půjčit. Dekuji

Lucka

Lucka

Dobrý den, jsem v insolvenci. Potřebovala bych půjčit 380000 kč na doplaceni insolvence. Mohu ručit 1/3 domu. Hodnota cca 1000000. Při potřebě může ručit i mama zbytkem. Potřebuji doplatit insolvenci aby mamce nedali do dražby tu mou 1/3 domu.

Ollaff

Ollaff

Když zde nezanecháte kontakt, těžko někdo půjčí.

Eva

Eva

Dobrý den chci se zeptat rok jsem narodila. Teď jsem na úřadě práce. 8 měsíců mi nic nestrhavali na insolvenci. Volala mi a řekli že je potřeba alespoň posílat 3500 Kč aby mi to ne zrušili. Takže jim posílám tuto částku než budu mít práci na hpp. Je možnost když bych si našla na dohodu o pracovní činnosti a posílat jim stále těch 3500? Děkuji za odpověď

Marleen

Marleen

opravdu chci ocenit mikro finance LAPO za poskytnutí půjčky 9 000 EUR na péči o mé nemocné dítě. pokud potřebujete naléhavou půjčku, nenechte se zmást falešnými věřiteli a požádejte prostřednictvím skutečné půjčky společnosti e -mail lapofunding960@gmail.com Whatsapp +447883183014

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Reagovat na toto téma bez registrace:

Vaše jméno:

Text vašeho příspěvku:

Půjčky Na OP - Ihned a Hotově
Půjčky Na OP Ihned a Hotově | Inzerce půjček zdarma | Potřebuji půjčit peníze
Půjčky - Diskuse, Fórum, Poradna, Zkušenosti
Kontakt a Podmínky