Nebankovní podvodné půjčky - Černá listina - Diskuse

Katka P.

Katka P.

Napadlo, že bychom tady v diskusi mohli založit takovou černou listinu, kde by byly všechny podvodné nebankovní půjčky. Protože už mě opravdu štvou všichni ti podvodníci! A jediná obrana proti nim je, že je zveřejníte. Ať to všichni vidí. Máte nějaké zkušenosti? A především kdo konkrétně Vás podvedl?

anonym

anonym

Dávejte si pozor na pana <smazáno>, který používá email <smazáno>. Nejdřív vám napíše, že vůbec nic není problém a celou žádanou částku vám dá. Ale musíte mu zaplatit jeho provizi. A jak mu těch 3500 Kč odešlete, tak přestane odepisovat na emaily. Rozhodně s ním na černou listinu. Klidně si vyhledejte jeho jméno a uvidíte sami, kolik lidí už podvedl.

Jan Fešný

Jan Fešný

Zadal jsem si poptávku v inzerci a zavolal mi <smazáno> s tím, že mi dá 350 000 Kč bez zástavy, ale poplatek za zpracování je 7500 Kč. Které jsem mu poslal na jeho účet. Už ale 4 dny jsem od něho nedostal žádnou odpověď. Myslíte si, že je to podvodná půjčka? Prosím, moc ty peníze potřebuji. Jeho jméno je <smazáno>, telefon <smazáno> a jeho e-mail je <smazáno>. Moc děkuji. Jan Fešný

Administrátor

Administrátor

Moc prosím, neuvádějte žádné osobní informace potenciálních podvodníků. Tito lidé často mají nejen odvahu jiné obrat o peníze. Ale pokud někdo zveřejní jejich jméno, tak mají odvahu se ještě právně bránit. A dle zákona skutečně nesmíte uvádět jejich jméno a kontaktní informace.

Kája Hanychová

Kája Hanychová

Já jsem tomu naletěla už třikrát a od té doby nikomu nevěřím na internetu vůbec nic. Zaplatila jsem už třikrát poplatek dopředu (2600 Kč + 7200 Kč + 5150 Kč) a nikdy jsem od nich neviděla jedinou korunu. A to mi psalo daleko víc lidí, že by taky chtěli poslat peníze. Nějaká černá listina by tady byla nekonečná. První dva byli pan <smazáno> a paní <smazáno>. Později jsem ale zjistila, že měli stejné číslo bankovního účtu (<smazáno>), takže to byl asi jeden a ten samý podvodník. Taky jsem jednou volala na číslo <smazáno>, které Vás ale přesměruje na placenou linku. To jsem naštěstí položila včas. Dejte si na to pozor.

Finanční poradce

Finanční poradce

Nejsem si jistý, jestli by černá listina podvodných nebankovních půjček něčemu pomohla. Není nic jednodušší, než si založit nový email a vymyslet nové jméno. A můžete začít s čistým štítem. Proto bych raději doporučit následovat tyto rady:

poplatky předem - nikdy a nikomu neposílejte nic předem. Jedná se pouze o trik, jak vytáhnout peníze z lidí, kteří jsou v zoufalé finanční situaci. Často dokáží tento poplatek i odůvodnit - peníze za zprostředkování, záloha za zpracování, nultá splátka... . Kdo skutečně peníze půjčuje, ten to nepožaduje. Chce peníze dopředu = podvodník.

čísla 900 - pokud zavoláte na číslo s touto předvolbou, tak platíte 99 Kč za minutu. A klidně i hodinu budete po telefonu vyplňovat nějakou žádost. A budou se Vás snažit udržet na telefonu co nejdéle. Tyto společnosti peníze nikomu nikdy nedaly. Žijí pouze z poplatků za telefon. Pozor - některé podvodné firmy uvedou v reklamě normální číslo. Ale jak na něj zavoláte, tak vás přepojí na 900 číslo. Ihned položte telefon.

prázdné směnky - nikomu nepodepisujte prázdné smlouvy, papíry, směnky apod. I když jste v zoufalé situaci a peníze musíte mít ihned. Vyřešíte svoji nouzi pro tento den. Ale jakou sumu tam poté dopíší? 10 000 000 Kč? Nepodepisujte nic prázdné.

dobití kreditu - začátečníci si vám řeknou jen o dobití kreditu na telefon. Nepotřebují zakládat bankovní účty apod. A díky anonymním SIM kartám jsou nedohledatelní.

pojištění - neuzavírejte žádné dodatečné finanční produkty, které se netýkají přímo úvěru. Například životní pojištění (oni dostanou provizi za smlouvu a vám už pak nic nepůjčí). Ale například pojištění proti neschopnosti splácet je v pořádku - dokud se týká požadovaného úvěru, tak je to v pořádku.

Myslím, že když budete následovat tyto rady, tak nebudete podvedeni. A to bez ohledu na to, jestli už někdo stihl dát podvodnou půjčku na nějakou černou listinu.

Dana Bérová

Dana Bérová

Myslím si, že pan Finanční poradce má pravdu. Černou listinu by jste stejně nikdy nedokázali mít aktuální. Spíš se řídit těmi radami a používat selský rozum. A hlavně přemýšlet a používat mozek než někomu něco zaplatíte nebo podepíšete.

J. K.

J. K.

Nedávno jsem byl také seznámen s podvodem. Ta chtěla, že chce ať zaplatím za expresní převod, ať mám peníze během pár hodin na účtě. Ať jí pošlu za dva O2 kupony, oba na 250 Kč. A tím jí zaplatím rychle za expresní poplatek, který ona bude muset zaplatit. Jeden den nic nepřišlo, druhý den se půjčka z 85 tisíc změnila na 100 tisíc a tak znovu stejný proces. 2x 250 Kč přes kupóny. A pak nic. Proto jsem dnes podal oznámení na PČR.

Druhá půjčka, kterou jsem si chtěl vyřídit, byla s poplatkem. Ale ta mi poslala číslo účtu a vše na co mám poslat peníze přímým vkladem. Dnes jsem ten poplatek poslal. Odpoledne mi napsala, že si z ní dělám srandu. A že to ukončuje. Takže si myslím, že na PČR budu muset znovu. Uvidím jak to ještě dopadne.

Tomáš Marný

Tomáš Marný

Jestli chcete, půjčím Vám na ruku až 200 000 Kč. Měl by někdo zájem o tyto peníze? Jinak poplatky předem nikomu nedávejte. Ale některé lidi je marné varovat, ti se nepoučí ani z vlastní zkušenosti a pořád budou utrácet peníze za zbytečné platby předem. Má někdo zájem o poctivé peníze?

Marie Štěrbová

Marie Štěrbová

Prosím pána Tomáš Marný, jestli mě může kontaktovat emailem. Moc ráda bych si s ním promluvila o možnosti nebankovní půjčky. Ale bez podvodu, ne žádné firmy, co jsou na černé listině podvodníků. Děkuji, pište prosím na sterbova.maika@seznam.cz. Marie Štěrbová

Stanislava

Stanislava

A co tu naopak napsat půjčky, které vám vyšly? Psát, co vám nevyšlo, je celkem zbytečné. My jsme si půjčovali na internetu, na jedno z těch odkazů. Hodně jsem se bála nebankovní půjčky, ale dopadlo to dobře. Vyplnili jsme online formulář, sice byl dlouhý, ale do pěti minut jsme měli penízky na účtu. Řádně jsme splatili a byla to první půjčka, takže jsme ani nepřepláceli, opravdu dodrželi 0 poplatek, 0 RPSN, 0 navýšení. Zachránilo nám to problémovou chvilku. Takže i vy se tady raději podělte s tím, co vám vyšlo a co funguje.

Voráček

Voráček

Chtěl bych zde zanechat upozornění. Prosím pozor na Tomáše Kroupu a jeho partnerku. Jejich email, který k těmto účelům používají, je - tomasek3434@seznam.cz. Momentálně jsou již v exekuci a topí se v dluzích, protože nesplácejí nic, co si půjčí. A následně špiní investory, kteří jim další žádost zamítli. Takže pozor, ať nedopadnete stejně. Dávejte si na ně pozor.

Lenka

Lenka

Už jste se setkali s panem Tomášem Zahradníčkem? Nabízí toto: nabídka bezúčelového úvěru ve výši 1.200.000 Kč, měsíční splátka: 6.990 Kč / 240 měsíců, celková splatná částka 1.677.760 Kč. Pak Tomáš Zahradníček zavolá z čísla 775615174, které podle Google patří paní Ludmile Křivské. Nevím, co si o tom myslet?

Soukromý podnikatel

Soukromý podnikatel

Nepropásněte tuto možnost. Soukromník vám poradí a pomůže poctivě. Hledáte dotaci, úvěr, konsolidaci, oddlužení, optimalizaci - se vším dokáži pomoci. Jedná se o poctivé služby, poskytovatel není na žádné černé listině podvodníků. Peníze poskytneme bez poplatku a bez zástavy nemovitosti. Samozřejmostí je, že nenahlížíme do registru dlužníků. Nebojte se, jednám pouze v kanceláři - žádné schůzky v obchodních centrech. Stačí zaslat i SMS zavolám vám. Rovněž hledám spolupracovníky pro kancelář v Hradci Králové. Fixní plat + odměny peníze na ruku. Chcete se pobavit o vyplácení peněz na ruku - zavolejte. Taky vám poradím, jak nenaletět podvodníkům, kteří jsou už dávno na černé listině. Pokud jste již naletěli, tak mi rovněž zavolejte. Vím jak postupovat a jak situaci vyřešit.

Pavlína Valská

Pavlína Valská

Dobrý den, může se mi ozvat pan Tomáš Marný na email pavlinka121969@seznam.cz. Měla by jsem zájem o další informace ohledně půjčky, děkuji předem, Valská Pavlína.

Vlasta

Vlasta

Dobrý den, také já bych se chtěla spojit s panem Tomáš Marný, mohl by se mi ozvat na email: dahanu@seznam.cz. Měla bych zájem o informace okolo půjčky, kterou tady nabízel a o které tady mluvil. Díky, Vlasta.

Zdeňka

Zdeňka

Prosím ať se mi ozve poctivý investor bez všech poplatků a registru. A hlavně bez zástav nemovitostí. Jsem zaměstnaná na dobu neurčitou, u firmy pracuji 3 roky a další příjem je částečný důchod. Platit můžu bez problému, potřebuji se dostat z dluhů a platit jen jednu jedinou půjčku. Spěchá to, děkuji.

Michal

Michal

Pozor na Bauera, který se prezentuje jako majitel firmy. Je to cikán, který nemá nic. Neustále mu budete jen dobíjet kupóny, vytahá z vás peníze, změní čísla mobilu a nic vám nedá. Já jsem kvůli němu přišel o deseti tisíce korun. A skončil jsem v insolvenci. Najali jsme právníka s lidmi, které okradl. A dostaneme ho do vězení. Už za tyto podvody seděl pět let. Tak bacha na něj. tento člověk by měl být na každé černé listině za své podvodné nebankovní půjčky.

Tomáš

Tomáš

Dobrý den, mohl by se mi prosím ozvat pan soukromý podnikatel? Nenechal na sebe žádný kontakt a rád bych se s ním domluvil na půjčení peněz. Předem děkuji. Případně můj telefonický kontakt je 735081756.

Markéta

Markéta

Prosím pana soukromého podnikatele zda může pomoci s půjčkou. Měla by jsem zájem o půjčení peněz, ale co nejrychleji. Bylo by to možné? Děkuji za vaši odpověď.

Naďa

Naďa

Dobrý den, mohl by jste se mi ozvat na email pane soukromý podnikateli? Měla bych zájem o nabízenou práci. Můj kontaktní email je 831332@seznam.cz. Prosím ozvěte se mi s více detaily.

Pavel

Pavel

Dobrý den, pokud vaše poptávka je stále aktuální, jsem schopen dát úvěr v požadované výši. Jediné co musíte souhlasit je s mou úrokovou sazbou, která bude činit 50% z celkové částky. Rovněž musíte pravidelně splácet ve stanovený den bez možnosti přerušit nebo snížit splátky. Souhlasíte?

tana

tana

dostal tady někdo půjčku na vyplacení insolvence?

tana

tana

pokud ano prosím napište mi kontakt nebo mejlik na viollka@centrum.cz Děkuji

Elli

Elli

Dobrý den může se mi prosím ozvat soukromý podnikatel na lilie35@post.cz. Děkuji.

Anna

Anna

Prosím pana Tomáše marného at se ozve mám zájem o půjčku- 01ana@seznam.cz Děkuji

Růžena

Růžena

Prosím vás kdo půjčí peníze bez poplatku předem potřebuji do 15.11 35000kc info skurkovaruzena@seznam.cz

Václav

Václav

Dobrý večer. Je zde vůbec někdo,kdo by dostal půjčku ? Jestli ano ať pošle prosim kontakt na emai l ... wolps@seznam.cz. Děkuji všem

Štěpánka

Štěpánka

Dobry den může mě kontaktovat Tomás Marný potrebovala bych jestly by mi nemohl pomoci s půjčkou můj mail stepankakupculakova9@seznam.cz

Filip

Filip

dobry den, nohl bych take poprosit.aby me kontaktoval pan Tomas Marny na email Frzmi@seznam.cz,rad bych zjistil vice informaci jak ziskat pujcku,rad bych se mu ozval sam,ale nenasel jsem na nej kontakt. dekuji za pomoc

Monika

Monika

Dobry den hledam nekoho,hlavne takeho cloveka ktery neni podvodnik.ktory poskytuje pujcku na dlohou dobu ,mesacnes splatky.bez podvodu.prosim,stym podvodem uz to znam.je to hrozny.ked este je uprimny clovek ve svete,ktory naozaj muze pomoct prosim ozvete se.Moc Dekuji

Veronika

Veronika

Dobrý den, mohl by se mi prosím ozvat pan Tomáš Marný nebo soukromý podnikatel na email: vblahova83@gmail.com, měla bych zajem o půjčku. Moc spěchá. Předem děkuji

Jiří

Jiří

Dobrý den, pozor na člověka s emailem lopujcka@email.cz a tel. číslem 723262811. Chce 4x dobíjecí kupony po 300 Kč. 2 xO2 a 2x T mobile. Nic jsem mu neplatil, ale dejte si pozor.Potom člověk strašně roztěkaný, chce nesmysl - poplatek za vymazání z registru - 4500 Kč. Tel 776144257. Dávejte si pozor,nic neplaťte předem!!!! Nikdy.

Hana

Hana

Dobrý den, mohl,by mě prosím,co nejdříve,kontaktovat pan Tomáš Marný, jaké jsou ,prosím podmínky Vaší půjčky? děkuji H. email:emailhana@email.cz

Romana

Romana

Dobry den.I ja jsem bohuzel v insolvenci.Proto hledam opravdu solidni pujcku,s kterou bych insolvenci vyplatila a mesicne bych splacela 5000-6000kč.Bohuzel,ijako mnoho jinych,nemam cim rucit.Take bych se zminila o podvodnych nabidkach.Dokonce se mi ozval nekdo,kdo by mi zabechal dedictvi ve vysi 80000€.Samozrejme za poplatek v bance.Pokud je clovek v insolvenci,at svou vinou nebo přičiněním jiného,je to boj.Z toho,co zbyde,nema ani na najem.Nemluvim o jinych životních potřebách.Spíše to dostane dlužníka jeste více ke dnu.I ja hledám solidniho věřitele,ale uz nedoufam.Pokud by někdo mezi vami měl to štěstí,prosim dejte vědět.

Robert

Robert

Zdravím Pozor na pujcku v Libni Praze vybírá 700,- Kč dopředu podvod pak Vám slíbí ze pujcku dostanete , podepisujete jen smlouvu o konzultaci a peníze nikde Situaci mě vyřešila až půjčka Brokers Help sice čekáte ale dostane Robert

Robert

Robert

Oprava 7000,- Kč, ne 700,-

Endulinka

Endulinka

Dobrý den,kdo má zkušenosti s paní Andrea Gálová? Zajímalo by mě jestli jste od ní někdo dostal půjčku. Děkuji za jakoukoliv informaci

Jitka Novakova

Jitka Novakova

Prosim,kdo mi pujci soukromý investor180.000 kč.na6. let.na smenku,ale ihned SPECHA TO.DEKUJI ZA NABIDKU.mail.jitkanovakova56@gmail.com

fred

fred

Ahoj pane / paní, Jsem paní Jessica GOMEZ z Chile Hledal jsem půjčku na několik let, byl jsem šestkrát obětí podvodů s falešnými věřiteli, kteří mě nechali trošku, kvůli nim jsem se pokusil o sebevraždu. Protože jsem měl dluhy a účty na zaplacení. Myslel jsem, že to skončilo, už nemám smysl pro život. Naštěstí jsem však narazil na svědectví tolika lidí o panu RONALDovi FARISOVI Z VĚTRNÉ DŮVĚROVÉ HYPOTÉKY, a tak jsem ho kontaktoval, abych získal půjčku na úhradu svých dluhů a provedl svůj projekt. S panem RONALDEM FARISEM Z VYDĚLÁVEJTE VĚDECKÉ HYPOTÉKY se život znovu usmál, královna srdcí jednoduchá a velmi komplexní. Pokud potřebujete financování; Osobní půjčky, Refinancování půjček, Půjčky pro investory, půjčky na automobily, Půjčky na konsolidaci dluhů, Obchodní půjčky, Mezinárodní půjčky jakéhokoli projektu, který vám tento muž pomůže s realizací a finanční podporou níže info RONALD FARIS ČÍSLO WHATSAPP: +48693249072 E-mailová adresa ----- dporterwintrustmortgage@outlook.com VYHRAJTE DŮVĚROVÉ HYPOTÉKY

Markéta

Markéta

Funguje to tady ještě? Je tu někdo normální, kdo opravdu půjčí bez poplatku předem? monogamy@seznam.cz

mary

mary

Tuto úvěrovou společnost jsem narazil na úvěrovou společnost Facebook Fir Finance a kontaktoval jsem e-mail, který jsem viděl najednou, byl jsem schválen úvěr ve výši 200 000 EUR, takže jsem nikdy nevěřil, že to všechno může fungovat, dokud mi nebude připsána částka 200 000 EUR, a já poradím kdokoli, kdo potřebuje půjčku, aby se obrátil na tuto úvěrovou společnost s žádostí o půjčku, jedná se o e-mail společnosti >>>>> fairfinance110@gmail.com nebo Whatsapp +15129940713

Ziraat Loans

Ziraat Loans

Ahoj všichni. Poskytujeme soukromý úver až 25 milionu kc a podnikový úver až 500 milionu kc na Ziraat Loans. Kontaktujte nás nyní prímo na ziraatloans@gmail.com nyní pro vaši pujcku.

Garanti Loans

Garanti Loans

Ahoj, já jsem Helmut Hager (Garanti Loans), Jsme cestní a spolehlivé veritelé. Poskytujeme pujcky za jasných a srozumitelných podmínek ve výši 2%. Nabízíme obchodní pujcky, osobní pujcky, pujcky na auta a úcty. Pokud potrebujete pujcku, kontaktujte nás prímo na adrese: garrantiloans@gmail.com

Tatana

Tatana

Je tady někdo kdo má kontakt na Pana Tomáše Marného

babara

babara

Viděl jsem tu masáže, že jsem se rozhodl vyzkoušet a hle, bylo to pravda, děkuji za sdílení. Mám velmi důležitou zprávu, kterou mohu sdílet s každým / kýmkoli, kdo potřebuje půjčku od skutečného věřitele. Jsem rád, že mohu tuto poznámku sdílet se všemi po tom, co jsem se svou ženou prošel v rukou nějakých úbohých kapucí, kteří tvrdili, že nabízejí nějaké půjčky. Je velmi obtížné získat opravdového věřitele a díky společnosti Fair Finance Loan Company, která mi pomohla, mým rodinám a přátelům bez strachu vydělat peníze na nekonečné poplatky. Kontaktujte je e-mailem: (fairfinance110@gmail.com nebo Whatsapp +15129940713)

babara

babara

Viděl jsem tu masáže, že jsem se rozhodl vyzkoušet a hle, bylo to pravda, děkuji za sdílení. Mám velmi důležitou zprávu, kterou mohu sdílet s každým / kýmkoli, kdo potřebuje půjčku od skutečného věřitele. Jsem rád, že mohu tuto poznámku sdílet se všemi po tom, co jsem se svou ženou prošel v rukou nějakých úbohých kapucí, kteří tvrdili, že nabízejí nějaké půjčky. Je velmi obtížné získat opravdového věřitele a díky společnosti Fair Finance Loan Company, která mi pomohla, mým rodinám a přátelům bez strachu vydělat peníze na nekonečné poplatky. Kontaktujte je e-mailem: (fairfinance110@gmail.com nebo Whatsapp +15129940713)

Jitka

Jitka

Dobrý den, i já jsem uvěřila lepšímu životu v insolvenci a nestačím se divit změnám, splátkám, i tomu co jde rovnou na účet is, přesto, že jsem si platila pro jistotu úrazové pojištění, abych měla na splátky, kdyby nedej bože a abych měla na nájem a poplatky, odešlo na účet IS všchno a vyřízení kvůli tomu trvalo 4 měsíce, vyúčtování je jednou za 6 měsíců..jelikož mi odchází i důchod na jejich účet, zůstalo mi 3000 na měsíc :D a že mi ta částka chybí v ten daný měsíc, to už bylo prostě tak, tak je systém a nazdar. Takže po úrazu jsem neměla ani na bydlení. Přitom plat + důchod, v exekuci bych to zvládla..vědět do čeho lezu, asi bych si to rozmyslela. Ale na úvěr na vyplacení insolvence, už jsem se tu někde ptala a dodnes nic. Vesměs pouze otázky, zda-li někdo už tu půjčku někde dostal... na whatsapp ani nepište, tam je to podvodník vedle podvodníka a hlavně, jakmile chce někdo poslat peníze předem, tak si raději blokněte. A tuplem chytráky, kteří chtějí peníze předem převodem přes Western, nebo vůbec kamkoliv do ciziny, většinou někam do Guinei či kam.

John Tim

John Tim

We have a direct genuine provider for BG/SBLC specifically for lease, at leasing price of 4+2 of face value, Issuance by HSBC London/Hong Kong or any other AA rated Bank in Europe, Middle East or USA. Contact : Mr. DARREN C CHENG Email: Darrencraig002@gmail.com skype : keatcheng2@gmail.com Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bring their clients and are 100% protected. In complete confidence, we will work together for the benefits of all parties involved. All inquires to Mr. Darren should include the following minimum information so I can quickly address your needs: Complete contact information: What exactly do you need? How long do you need it for? Are you a principal borrower or a broker? Contact me for more details. Whatsapp: +19733700521

Katy

Katy

Dobrý den, chtěla bych požádat pana Pavla o informaci k půjčce, na finance spěchám nicméně úrok respektuji! Pravidelné splácení pro mne není problém. Kontaktujte mne na e-mail Katka.senozaty@gmail.com. Děkuji

Radek

Radek

Nebankovní půjčku od soukromého investora bych si v žádném případě nevzal. Vybírejte jen prověřené společnosti... třeba přes online srovnávač profinal.cz

Jenda

Jenda

Kdo mi půjčí? Jsem ve fázi, že buduju hrad. Za pár dní budu legendárka 550, ale potřebuju na dostavbu asi 15 tisíc rubínů. Ty bohužel stojí peníze, asi 20 tisíc.

Michaela

Michaela

Prosím ozvěte se mi Tomáš Marný na email misamalinovska@seznam.cz děkuji

kucera

kucera

Dobrý den, jmenuji se Michalkova beata a žiji v Ceské republice, jsem tolik naplnen štestím a radostí, rád bych si po tolika mesících, kdy jsem se snažil získat pujcku, promluvil o dobrote Boha ve svém živote internet a byl podveden, takže jsem se zoufale snažil získat pujcku od legitimního veritele online, pak jsem videl komentár od prítele s názvem SOS FINANCE a mluvil o této legitimní pujcovací spolecnosti, kde získal svou pujcku rychle a snadno bez stresu, tak me predstavil muži, který ovládá spolecnost zvanou sos, a tak jsem požádal o cástku pujcky (89 000,00 EUR) s nízkou úrokovou sazbou 4%, takže pujcka byla schválena a byla vložena na muj bankovní úcet, takhle Podarilo se mi získat pujcku pro zahájení podnikání a splácení úctu, proto doporucuji každému z vás, kdo má zájem o rychlé a snadné získání pujcky, kontaktujte je prosím na e-mailu: jiri35527@gmail.com

Helmut Hager

Helmut Hager

Ahoj všichni. Jste obchodník, žena nebo soukromá osoba? Potrebujete pujcku na rozšírení svého podnikání, na koupi domu nebo na vyporádání starých pujcek? Kontaktujte nás nyní na adrese garrantiloans@gmail.com Nebo WhatsApp: +905396242548 ohledne jakékoli výše pujcky podle vašeho výberu. A my vám s pujckou okamžite, s lehkostí a rychle pomužeme.

ALES EVZEN

ALES EVZEN

Rychlá pujcka ze soukromých zdroju - 35,000, -Kc to 2,500,000, -Kc. Dostali jste se do situace, kdy si potrebujete nutne pujcit? Neuspeli jste v bance ani u nebankovních spolecností. Soukromý investor nabízí ješte dnes okamžité rešení, vyrízení - Online. Za pár minut máte poproblemému - finance na vašem úctu. Pomužeme vám s címkoli at rešíte pujcku, smenku, konsolidaci, exekuci, podnikání, bydlení nebo jste jen nevyšli s penezi. Z pohodlí vašeho domova nás kontaktujte na. cherrybelle667@gmail.com

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Reagovat na toto téma bez registrace:

Vaše jméno:

Text vašeho příspěvku:

Půjčky Na OP - Ihned a Hotově
Půjčky Na OP Ihned a Hotově | Inzerce půjček zdarma | Potřebuji půjčit peníze
Půjčky - Diskuse, Fórum, Poradna, Zkušenosti
Kontakt a Podmínky