Nabídky půjčky na směnku bez příjmu, bez registru, bez zástavy a poplatku

Veronika

Veronika

Dobrý den, sháním půjčku na směnku 700.000 - 1.000.000 Kč. Nejlépe bez příjmu, bez registru, bez zástavy (jsem vlastníkem nemovitosti) a bez různých podvodných poplatků předem. Nemám problém splácet 20 - 25 tisíc měsíčně. Najde se někdo, kdo půjčí?

Finanční poradce

Finanční poradce

Dobrý den,
pokud jste vlastníkem nemovitosti, proč to řešíte tak krkolomně? Přes směnku? Navíc jsem si jistý, že Vám nikdo touto formou 1 milion nepůjčí.

Doporučuji Vám podívat se na nebankovní půjčky se zástavou. Například by se Vám mohla vyhovovat VitaCredit ve výši 50.000 Kč - 50% ceny nemovitosti - je možno jí vyplatit exekuce nebo nevýhodné zástavy.

 • částka 50.000 Kč - 50% ceny nemovitosti
 • splatnost 12 - 180 měsíců
 • způsob poukázání bankovním převod
 • musí být zaměstnanec nemusí
 • minimální příjem neprokazuje se
 • potvrzení o příjmu není vyžadováno
 • kontroluje registr ano
 • první půjčka zdarma ne
 • nutná registrace ne, vše bez registrace
 • podmínky je nutné vlastnit nemovitost
 • RPSN 43,8% - 88,7%
 • ručitel, ručení ano, je třeba zástava
 • účel bezúčelová, peníze na cokoliv
 • délka vyřízení do 14 dní
 • lze komplet vyřídit online nelze, nutná osobní schůzka
 • předčasné splacení zdarma ano, lze
 • poplatek za poskytnutí ne, žádný poplatel předem
 • výhody až 50% hodnoty nemovitosti, bez příjmu
 • občanství musí být občanem ČR
 • věková hranice 18+
 • bankovní účet ano, nutný k převodu půjčky

Tyto podmínky ovšem nejsou na 100% vypovídající. Pro některé klienty mohou být mnohonásobně benevolentnější (pokud například mohou splácet vysoké částky) a pro jiné žadatele tyto podmínky mohou být přísnější. Je nutno si požádat a domluvit se s nimi osobně.

Anonymní

Anonymní

Půjčky na směnku jsou reálné v rozsahu 5000 Kč - 20 000 Kč. A i tak je velmi těžké najít někoho, kdo Vám půjčí. V kategorii 700 000 Kč - 1 000 000 Kč je podle mne naprosto zhola nemožné najít někoho poctivého, kdo by Vám pomohl.

Jediné na co narazíte budou poskytovatelé, kteří vám naslibují hory doly, vezmou si od vás poplatek předem ve výši několik desítek tisíc korun a pak o nich už nikdy v životě neuslyšíte.

Blanka V.

Blanka V.

Paní Veroniko, nenajde se nikdo! Zkoušela jsem odpovídat na inzeráty v novinách a i jsem žádala u několika soukromých investorů na internetu. Ti poctiví mě okamžitě odmítli a omluvili se, že mi v žádném případě nemůžou pomoci. A ti nepoctiví hned chtěli peníze předem. Ale nenašel se nikdo, kdo by byl ochotný vyplatit 300 000 Kč na směnku. Pokud chcete 1 milion, tak máte prostě smůlu... . Nevěřte nikomu, kdo vám řekne, že vám půjčí 1 milion jen oproti podpisu. Nikdo takový neexistuje. Pokud by jste někdo věděli o nějakém jiném řešení, tak mi prosím napište na blanicka.zlin@email.cz. Děkuji.

Anna H.

Anna H.

Můžu se zeptat, jak jste nakonec dopadla? Našla jste někoho, kdo by vám těch 700.000 / 1.000.000 Kč na tu směnku dal? Nebo se vám alespoň ozval někdo, kdo vám nabídl třeba i menší částku? Prosím ozvěte se, protože si myslím, že nejsem sama, kterou by to zajímalo. A která by když tak byla ráda za nějaký kontakt, kdo vám pomohl. Nebo třeba aspoň slyšet jak jste to vyřešila...třeba ne půjčku na směnku, třeba nějak jinak. Já nevím jak. Tak nám to sem napište. Děkuji a určitě napište!

Poctivý věřitel

Poctivý věřitel

Dobrý den,
nabízím seriózní půjčky zajištěné směnkou bez protestu, peníze pocházejí ze soukromých zdrojů. Jednáte se zprostředkovatelem, který je placen věřitelem formou provize, vy nevyplácíte žádné provize ani poplatky. Minimální částka 5000 Kč, maximální částka 45000 Kč. Nedokládá se zaměstnání, pouze jakékoliv doložení příjmu. Lze použít například i výpis z účtu, složenky...cokoliv. Pokud máte zájem, tak mi zde zanechejte kontakt. Pokud ovšem požadujete částky ve stovkách tisíc korun (až milionů), tak vám bohužel nedokáži pomoci a nemá sebemenší šanci mi psát žádost!

Renáta Poličanská

Renáta Poličanská

Já by jsem měla moc veliký zájem. Zaměstnání doložit nemůžu, ale mám příjem. Můžu vám doložit brigádu, minulý měsíc mi dělala 3500 Kč, ale tento měsíc bude asi o 1000 Kč vyšší, dále přídavky 4500 Kč, od otce dítěte 2900 Kč, částečný úvazek 7800 Kč. Je to dostatečný příjem? A může to být například vytisknutým výpisem z elektronického bankovnictví?

Konkrétně chci půjčit na směnku 45000 Kč. Zavolejte mi na 734 287 267. Prosím, ještě dnes! Moc to spěchá.

Renáta Poličanská

Renáta Poličanská

Posílala jsem moji odpověď již ráno a ještě stále žádná odpověď... . Mohl by jste se mi prosím ozvat? nebo mi dát svůj kontakt? Peníze by jsem potřebovala ještě dnes nebo zítra dopoledne a jste moje poslední záchrana. Protože nemám doložitelný příjem, tak se se mnou nechtějí nikde bavit.

Moc prosím, volejte ihned na 734 287 267.

Radek W.

Radek W.

Hledám soukromého investora nebo soukromou osobu, která skutečně poskytuje a skutečně vyplácí peníze na směnku. Žádám o 30000 Kč až 120000 Kč. Ano, mám dluhy u nebankovních společností. A situace se má tak, že je momentálně vzhledem k mé nemocenské nestíhám splácet. Pokud by jste mi půjčili jenom 30000 Kč, tak by jsem vyplatil ty dva nejhorší dluhy, které jsou momentálně po splatnosti. A ustálil bych tak svoji situaci. Pokud by jste mi dali rovnou 120000 Kč, tak by jsem mohl vyplatit úplně všechno! A měl bych jenom dluh u vás. Úroky respektuji v plné výši, nabízím podpis směnky. Radek Weber, radekwe@aol.com, 734 12 76 23.

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Reagovat na toto téma bez registrace:

Vaše jméno:

Text vašeho příspěvku:

Půjčky Na OP - Ihned a Hotově
Půjčky Na OP Ihned a Hotově | Inzerce půjček zdarma | Potřebuji půjčit peníze
Půjčky - Diskuse, Fórum, Poradna, Zkušenosti
Kontakt a Podmínky