Můžu si vzít půjčku v insolvenci? A kdo půjčí peníze ihned?

Anonymní

Anonymní

Chci se zeptat, když jsem vstoupila do insolvence a už několik měsíců splácím,tak jestli si můžu vzít půjčku? Pokoušel jsem se napsat e-mail paní, která mi s tím pomáhala a vše mi zařizovala, ale neposlala mi odpověď. Všechno jsem jakžtakž zvládala a to minimum mi stačilo, ale mi nevyšly dvakrát po sobě peníze a mám dluh na nájmu. Už by to mělo být opět dobré a když bych se uskromnila, tak bych mohla splácet ještě nějakou splátku. Ale chci se zeptat, jestli si ji můžu vzít a případně kdo půjčí peníze v insolvenci? Nenašla jsem vůbec nikoho, kdo by to nabízel.

Radek N.

Radek N.

Vy si chcete brát další dluh? A já jsem měl za to, že lidi toto podstupují, aby už neměli žádné další dluhy a byly opět bezdlužní. Opravdu nechápu, co lidi děláte. Mně zbývá do konce asi rok a půl a za celou tu dobu jsem ani jednou nepřemýšlel nad tím, že bych si něco nové vzal. Jsem z toho už vyléčený. Vám tato jedna zkušenost nestačila? Nepoučila jste se z minulosti?

Finanční poradce

Finanční poradce

Dobrý den, myslím si, že uzavírat další půjčku či úvěr je velice nerozumné. Pokud jste vstoupila do insolvence, tak jste dala najevo, že chce přestat být dlužníkem. Zároveň jste souhlasila s určitými podmínkami. Jednou z nich je i to, že si nesmíte vzít žádný další závazek, který by jste nebyla schopna splácet. Tedy z principu je to dle mého názoru možné a mohla by jste si ji vzít. Nicméně, pokud by jste ji nebyla schopna platit, tak by vás soud mohl poslat do konkurzu a insolvenci vám zrušit. Dle mého pohledu nyní riskujete úplně vše - budete mít peníze na vracení a vše bude v pořádku. V budoucnu se vyskytne další krize, vy nebudete sto poslat peníze věřiteli a ihned jste konkurzu. A smažete všechnu snahu, kterou jste vynaložila. A kdo půjčí peníze v insolvenci - tak s tím vám neporadím. Pokud se pro tento krok rozhodnete, tak buďte velmi opatrná.

ing. Karlík

ing. Karlík

Finanční poradce: Já si naopak myslím, že to není přípustné. zcela souhlasím s tím bodem o neschopnosti splácet. Nicméně se ve smlouvě ještě vyskytuje podmínka, že veškeré mimořádné příjmy ihned odešlete na splátky. A půjčku považuji z mého úhlu pohledu za mimořádný příjem. Takže by ta částka měla být okamžitě přeposlána věřitelům. Pokud by to paní neudělala, tak si myslím, že by to byl dostatečný důvod pro soud aby to vyhodnotil jako porušení podmínek a ukončil oddlužení. Velmi by mě zajímalo, co by na to řekl právník a jak by to vyhodnotil. Podle mě mám pravdu já. Ale můžu se mýlit.

P. Králová

P. Králová

Já taky hledám někoho, kdo by mi mohl dát peníze i když jsem v insolvenci. Potřebovala bych minimálně 6000 Kč, ale i to by stačilo. Nechali mi velmi malé minimum a protože jsem teď platila nějaké výdaje za děti, tak mi nezbyly peníze. Vrátila bych vám kolik chcete, klidně to budu splácet několik roků a přeplatím vám i čtyřikrát tolik. Ale mohla bych měsíčně posílat maximálně 400 Kč. Kdyby se mi mohl moc prosím někdo ozvat nebo by jste mi mohli poradit kam se obrátit. Potřebuji to ještě dnes. Napište mi na pata.kralova@post.cz. Moc děkuji.

Mečoun

Mečoun

To je tak těžké žít bez toho, aby jste byli neustále zadlužení?Už jste dostali jednou peníze a nebyli jste schopni ji splácet. Můžete děkovat, že jste dostali šanci formou insolvence. A teď do toho chcete opět spadnou. Už jednou pro vždy přestaňte neustále žít na dluh a hledat někoho, kdo vám půjčí peníze. Jste v takové situaci, že už nikdo. A vy by jste už neměli nikoho, nikde a nikdy žádat. Do teď to byla ještě sranda. Vždy jste měli krytá záda s tím, že když to nevyjde, tak maximálně spadnete do insolvence a nic horšího se stát nemůže. Dokážete si ale představit co se stane, když vám ji soud zruší? Během jednoho dne dojde u absolutně všech vašich dlužných částek k jejich zesplatnění. A pak tady už nebude nikdo a nic, co by vás zachránilo. Přetrpíte 3 roky na životním minimu a pak máte svůj život zpět. Pokud tuto šanci pokazíte, tak jste skončili jednou provždy.

Anonymní

Anonymní

Podařilo se vám někoho najít? Potřebuji do středy 7200 Kč, jinak mě vyhodí na ulici. Je mi ukradené kolik bude úrok a jaký splátkový kalendář, já ale ty peníze musím ihned sehnat a udělám cokoliv, úplně cokoliv. Mám malé dítě a pokud bych přišla o bydlení, tam mi ho sebere sociálka. Ale chci jenom soukromou osobu nebo investora, žádnou firmu. A aby to nebylo nikde oficiálně zapsané. Souhlasím i se směnkou. Nabídněte. Spěchá.

Jarda

Jarda

Dobrý den, potřeboval bych půjčit 40000 Kč, dostal jsem se do registru kvůli ztrátě práce. Teď práci mám a chtěl bych to zaplatit, nebyl to dluh na půjčce poradíte mi? Nabídněte mi prosím peníze. Díky

Lasička

Lasička

Dobrý den. Souhlasím s názorem, že jestli je člověk v insolvenci, už by si jiné peníze půjčovat neměl. Já jsem také v insolvenci a sháním také půjčku. Ale trochu vyšší...potřebovala bych půjčit 250 000 Kč a chtěla bych se vyplatil. A poté řádně platit jenom tento jeden dluh a vše poctivě vrátit. Poradíte někdo, kde si půjčit a od koho? Napište mi případně na email Iwona12@seznam.cz. Díky všem.

Pavel Bubák

Pavel Bubák

Jste-li v insolvenci minimálně 6 měsíců a potřebujete drobnou půjčku do 10 tisíc Kč, neváhejte mne kontaktovat. Mohu Vám zajistit peníze a pomoci z finanční nouze. Vše můžeme vyřešit v hotovosti na ruku nebo poštovní složenkou. Bleskové jednání po celé ČR. Více na odkazu níže.

Marcela Madrová

Marcela Madrová

Dobrý den, prosím potřebuji nutně do pondělí půjčit peníze. Jsem v insolvenci. Za sedm měsíců mám šanci znovu začít. Mám práci, důchod a přivýdělek. Platím insolvenci 2500 Kš. Jsem schopná zapůjčené peníze splácet, ale potřebuji je do pondělí. Moc děkuji, Madrová. Mé telefonní číslo je 608 407 314 .

Michal

Michal

Lidi probuďte se. V insolvenci nesmíte vytvářet další dluhy. Až to zjistí soud, tak okamžitě Vám oddlužení zruší a pošle Vás do konkursu. A na nějaké odpuštění dluhů můžete zapomenout. Sám jsem prošel oddlužením a celých 5 let žil z životního minima. Nikdy už bych si žádnou půjčku nevzal, i když teď nedlužím ani korunu. Proberte se. Opravdu riskujete, dá se říct, svůj život. Buďte rádi, že jste oddlužením dostali. Dostali jste poslední šanci se z dluhů po letech vyhrabat.

Smyke

Smyke

Jo lidi, insolvence na co? Střechu nad hlavou mi stejně prodají za minimum, takže prodělám minimálně 500 000 Kč. Tudíž z 700 000 Kč dluhu mi pořád zůstane dluh cirka 400 000 Kč. Je to směšné. Fraška. Možná na tom budete líp, když emigrujete do Německa, když ti imigranti jsou na tom pomalu lépe než my. Pro ně řešení jejich finanční situace je, pro nás ne.

Dana

Dana

Dobrý den. Jsem v insolvenci tři a půl roku. A vždy jsem vše platila včas. A potřebovala bych půjčit 30000 Kč od nějaké soukromé osoby, protože nikde jinde mě neschválí. Můžete mi pomoci a nabídnout peníze? Email redcl@seznam.cz, můžete mi odpovědět co nejdříve to bude možné. Dost to spěchá.

Monika Drinková

Monika Drinková

Dobrý den, jsem v insolvenci tři roky. Pracuji na poště už několik let. Nutně bych potřebovala na nájem, minimálně 11000 Kč. Potřebovala bych zaplatit dva, abych byla ok. Jelikož jsem marodila a marodka mi na to nestačila. Může mi někdo poradit nebo finančně pomoci nějakou půjčkou? Kterou jsem schopna splatit. Děkuji. Mé telefonní číslo 732124827 a email monika.drinkova@seznam.cz.

Japol

Japol

Dobrý den, pan Pavel Bubák, půjčíte mi v tom případě, že jsem nyní v insolvenci? Nebylo by to na překážku a šlo by to tak domluvit? Prosím o odpověď.

Zuzana

Zuzana

Jsem též v insolvenci, již třetím rokem, a všem lidem v insolvenci radím, aby si již nepůjčovali a ani to nezkoušeli, protože by porušili podmínky insolvence, tzn. jednalo by se o trestný čin. Pročtěte si pořádně usnesení soudu. Tak bacha na to, ať to není ještě horší. A ti, co chtějí peníze na nájem a jako záštitu si berou děti, ať se stydí, a raději pracují, jsou to jen výmluvy. Takže, nekouřit, nepít, věnovat se dětem a makat. Zdravím a hodně štěstí.

Asumik

Asumik

Zuzano, jen moc nerozumím tomu, co píšete. V usnesení se píše - nepřijímat na sebe nové závazky, které by nemohl v době jejich splatnosti splnit. Nikde se nepíše nový závazek = trestný čin. Nic takové tam není.

Barny

Barny

Dobrý den, měl bych dotaz: Od února mi nepřišla výplata. Zaměstnavatel šel do insolvence a já žádám pracák o vyrovnání nevyplacené mzdy za únor, březen a duben, kdy jsem dal výpověď za nevyplacení mzdy. Od pracáku dostanu peníze až v červnu a v květnu mi přišel dopis o zahájení splátkového kalendáře v insolvenci. Tak jsem se chtěl zeptat, jestli mi ty peníze vezme správce a kolik? Protože od března nemám zaplacený nájem. A jestli mi to vezme všechno, tak jsem 3 nájmy pozadu + vyúčtování za vodu. A jsem zas tam, kde jsem byl. V dluhu. Děkuji za odpověď, s pozdravem Barny.

Magda

Magda

Dobrý den, chtěla bych půjčit peníze, ale jsem v insolvenci. Takže jako každý tady i já mám problém cokoliv sehnat. A mám starost, aby z toho nebyl problém. Může mi prosím někdo poradit nebo nabídnout pomoc?

Bobek

Bobek

Pane Pavel Bubák, můžete mi prosím pomoci? Taky by jsem měla zájem o vaše peníze. Nebo alespoň o váš kontakt, abych vás mohla nějak kontaktovat. protože jste zde nenapsal svůj telefon ani email. Moc děkuji za odpověď. Email: ivagregory@seznam.cz. Děkuji.

Hana Hodanová

Hana Hodanová

Všichni, kdo si tím neprošli, jsou strašně chytří. Insolvence je opravdu draze vykoupený klid pro dlužníky. Manžel těžce onemocněl, přišel o práci a museli jsme do bankrotu. Jsme v něm čtyři roky a když čtu názory, jak by si lidé neměli půjčovat, tak je mi z toho zle. Celý svět žije na dluh. Nekritizujte to, co jste sami nezažili. A navíc - stát se to může každému.

Jarka

Jarka

Dobrý den, prosím pana Pavla Bubáka, jestli pomůže. Potřebuji nutně 6000 Kč a nevím, kde dole je odkaz na Vás. Prosím, můj email je mamenka0@centrum.cz. Děkuji opravdu moc, velmi spěchá. Pište na email jen vážně, děkuji. S pozdravem, Jarka.

Anonym

Anonym

Životní cesta je leckdy nevyzpytatelná a některé situace zavedou život až k insolvenci. Každopádně, dámy, pánové, jestli v ní jednou jste a potřebujete z rozumného důvodu peníze navíc, oproti tomu co standardně máte, kontaktujte raději svého insolvenčního správce. Existuje možnost dočasně odložit splacení dluhu, pokud je situace dostatečně obhájena a soud na to přistoupí. Rozhodně je to lepší varianta, než opět s minimem riskovat možnost vrácení se do dluhové spirály během insolvence. Konkurz je těžký a jste zatracení na celý život. Sám jsem v insolvenci, je to těžká dřina. Nakoupit vůbec jídlo a zaplatit nájem, ale do konce života jsem vyléčený ze všech půjček. Vynaložte, prosím, veškeré úsilí vyřešit situaci mimo půjčku.

Daniela

Daniela

Dobrý den, jsem v insolvenci, ale bohužel bylo teď více placení. A kvůli omezeným financím nevycházím. Potřebuji do pátku 15 tisíc korun. Mohl by mi někdo pomoci i vzhledem k tomu, čím teď procházím? Můj mail je sleeky@centrum.cz.

Jirka

Jirka

Šli jsme s manželkou do insolvence abychom se zbavili exekutorů a dluhů. Vše za cca 400 tisíc korun. A teď se nám ozvala banka, že chce prodat nemovitost, kterou jsme platily 10 let za 50% odhadu. A půjdeme s 3 dětmi na ulici. Bylo to nejhorší rozhodnutí v mém životě. Správce se napakuje a my přijdeme úplně o všechno.

Lucie

Lucie

Pane Pavel Bubák, prosím o kontaktování na emailu: podre@seznam.cz. Měla by jsem zájem o vaši nabídku, jde o půjčku. Mohla by jsem s vámi prosím mluvit osobně? Děkuji. Lucie

Petra Burdová

Petra Burdová

Pane Bubák prosím o info. Jedná se o půjčku, jaké jsou podmínky, kolik můžete maximálně nabídnout a jak vás mám kontaktovat? O peníze zájem máme, jenom nevidím vaše telefonní číslo ani email. Děkuji, Burdová. Kontakt: petra-burdova@centrum.cz.

S. Dražková

S. Dražková

Dobrý den, potřebujete-li vyřešit Vaši tíživou finanční situaci, prosím volejte nebo pište k nám. Vše rychle a diskrétně vyřešíme, poradíme s jakýkoliv problémem.

Radek Simandl

Radek Simandl

Potřebuji prosím půjčit peníze. Nabídněte kdo mi půjčí do 20.000 Kč. Volejte nejlépe na telefonní číslo 736179072. Důvod, proč žádám zde je ten, že jsem v insolvenci. Děkuji.

Růženka

Růženka

Můžete mi prosím někdo napsat, komu se podařilo sehnat peníze? A hlavně kdyby jste mi mohli i napsat kde se vám to podařilo? Také se bojím, že když se to dozví soud, přijdu o všechno. Proto z toho mám trochu strach a nevím, kam bych se měla obrátit. A také bych moc potřebovala pomoc. Děkuji, moje číslo 607869988. Nejlépe mi pište SMS.

Radek Simandl

Radek Simandl

Do kterého pátku ty peníze potřebujete? A hlavně kolik? Půjčil bych ze svého, buď převodem na bankovní účet nebo pěkně z ruky do ruky někde v Praze. Ale musely by se mi ty peníze do týdne vrátit včetně úroku. OK?

MJ

MJ

Za prvé Vážený čtenáři, kteří neznají ohledně insolvence podrobnosti, tak nejhůře jsou na tom bezdětný a s vychytralým dárcem, co naslibují dárcovství za něco. Třeba bydlení zdarma. Díky takovým vychytránkům, poctivému člověku zbude jen oči pro pláč a donucen okolnostmi činit věci, které by neudělal. Aby neztratil práci, tak jde do insolvence, jelikož zaměstnavatel vás vyhodí z práce. Že jste dlužník a máte exekuce, nemáte účet. Taková je dnešní realita. Je to výhodný byznys s dluhy. Člověk je donucen zažádat insolvenci s menším dluhem. Celková dlužná částka 76400 Kč. I když pracují, tak se jim pravě počítá onen dar, který dárce samozřejmě neplatí. Takže nevhodný dárce nejenže zlomí vaz, ale donutí člověka k zoufalému pokusu o půjčku, aby nespadl do konkurzu. Přestože dlužník pracuje, zbude mu pokud je sám maximálně na bydlení, jelikož vše dává správci. A když vidí nabídky půjček 80000 Kč za 1400 Kč měsíčně po dobu 6 let anebo splácet 4000 Kč + měsíčně nemít nic. Když přijde nečekaný výdaj láme to vaz. Nedivím se, že tu lidí shání půjčky, když insolvence bez pomocné ruky nemůže jako jedinec dávat sám.

Markéta

Markéta

Podle mě to vidíš moc černě. Na jednu stranu je jasné, že pokud člověk vstoupí do insolvence, tak musí počítat s tím, že mu měsíčně nic nezůstane. Všechny jeho měsíční příjmy budou stačit akorát na bydlení a jídlo. Žádná dovolená, žádná nová televize, žádný nový telefon. To je prostě fakt a nesmíš se vztekat, že to tak je. Na druhou stranu insolvence je pro mnoho lidí jediným řešením, jak se dostat z dluhů. Někteří lidé jsou tak hluboko v mínusu a jejich dluh roste takovým tempem, že i kdyby jej platili 100 let, tak se nevyplatí.

Jxx

Jxx

Dobře radí hlavně ti, co měli oporu v insolvenci. Jelikož měli štěstí, že jim pomáhala rodina atd. Sami by jste to nedali. Bez cizí pomoci se samotný člověk nedostane.

Andy

Andy

MJ: Ono to takto funguje z jednoho prostého důvodu: tito lidé (co jsou v insolvenci a finančních problémech) se nemohou nijak bránit. Nemají peníze na právníka, jejich hlas nemá žádnou váhu... . Takže si s nimi každý může dělat co chce. A oni nemají sebemenší šanci jak se bránit.

Jarda Hazuka

Jarda Hazuka

Potřeboval bych nutně půjčit 20000 Kč. Jsem 3 měsíce po insolvenci, takže mi nechce nikdo pomoct a ani mě nikdo neschválí mé žádosti. Je velmi těžké cokoliv najít. Nabídněte prosím podmínky a co by jsem musel splnit, aby jste mi je mohli dát. Děkuji, pište na můj mail jarda.hazuka@seznam.cz.

Arna Tippanova

Arna Tippanova

Každý mluví o tom, jaké nakoupil dětem dárky k Vánocům. Zatím co já řeším nájem. Můj malý bude zklamaný, jsem v insolvenci a potřebovala bych půjčit 15 000 Kč. Prosím ozvěte se někdo. Budu vděčná, opravdu moc děkuji. Telefonní číslo 792291714.

Jaroslav Čečák

Jaroslav Čečák

Mohl bych taktéž požádat o kontaktování od pana Pavla Bubáka. Máme s přítelkyní menší finanční krizi. A jak jsem pochopil co jste psal, mohl by jste nám moc pomoci. Můj mail je jarda.cecak@seznam.cz a telefonní číslo 735275949. Moc děkujeme za rychlé kontaktování.

Irena P.

Irena P.

Je mi nesmírně líto všech lidí, kteří se dostali do dluhové spirály a nezbylo jim nic jiného než jít do insolvence. Ono totiž zpočátku, kdy si vezmeme nějaký spotřební úvěr, vypadá všechno růžově. Koupíme to a to, protože si myslíme, že to potřebujeme. Pak se zas něco doma pokazí, navýšíme úvěr a opravíme. Eventuálně vyměníme spotřebič za nový, pak nás zase překvapí nedoplatek za elektřinu či plyn a znovu navyšujeme. Nebo bereme novou půjčku... . Zatím jsme v klidu, neboť zvládáme. Stačí však nemoc, ztráta pracovního místa a je problém jako hrom. Abychom ukočírovali své závazky vezeme další půjčku a tou zaplácneme ty předchozí. A už se spirála rozjíždí už není úniku, protože chybí prostředky i na běžný chod domácnosti. Také mám půjčku a přesto že jsem ID III. stupně, snažím se léta poctivě splácet. A hlavně nenavyšovat, neboť mým největším strašákem je to, že by mé dluhy mohly zdědit mé dvě děti. A to si nezaslouží. Je to pro mě největší motivace a žiji tedy celkem skromně. Mám však kamarádku, která je právě před schválením insolvence. Je jí 64 let a je sama. Důchodkyně a musí dělat i při starobním důchodu ještě zaměstnání na plný úvazek, protože její starobní důchod spolkne insolvence. Bude tedy muset věřit, že ji práce vydrží a z toho dělnického platu 10 tisíc poplatí 7500 Kč nájem a stravu. Také si myslí, jaké je to terno, že ji insolvenci schválí. Ale já si myslím, že to je naprostý očistec! Nedá si poradit a nedokáže přemýšlet alespoň tři kroky dopředu. Přestože jsou to dluhy, do nichž jsme se všichni dostali vlastní finanční negramotností, je mi všech, kdož musí žít v insolvenci velice líto. Držte se.

Žába

Žába

Já tedy nevím, kdo může vyjít. Když je v insolvenci. Já asi půjdu za chvíli pod most. Protože mi zůstane pouhých 8400 Kč. Zaplatím pronájem, elektriku a zbude mi na celý měsíc 700 Kč. To bych chtěla vidět, kdo z toho vyžije. Myslela jsem, že mi nechají i něco na ten nájem. A nic. Tak nevím, jestli ta insolvence vůbec k něčemu je.

Radek S.

Radek S.

Co bys dělala pod mostem? Já ti pomůžu. Ozvi se mi.

Dáša

Dáša

Splácím insolvenci a potřebuji půjčit peníze do výplaty. Oba dva pracujeme ale, máme tři děti. A prostě nevyjdeme s penězi tento měsíc. Najde se nějaká solidní společnost, která by nám tento měsíc pomohla? Dekuji za info, můžete nám psát na email dagmarkrskova1@seznam.cz. Děkujeme.

Pavel

Pavel

Jsem v insolvenci a potřeboval bych půjčit 50000 Kč abych nepřišel o bydlení. Poraďte, kdo půjčí. Nějaká solidní společnost? Nejlépe, pokud s nimi máte osobní zkušenost. Pokud jste u nich žádali, oni vás schválili a i vám peníze vyplatili. Takových, co naslibují, je bohužel mnoho. Proto se ptám na osobní zkušenosti. Děkuji za info. Email: vikipavel12@seznam.cz, telefon 731067285.

Anděl

Anděl

Všichni, kdo si neprošli insolvencí neví, o čem mluví. A odsuzují všechny, co si berou peníze. Lidi, ono to opravdu někdy nevychází. Celý život žiji jen s maminkou na domečku, v mých 17 letech nám umřela babička a zůstali jsme o příjmu od maminky 8000 Kč. Cesta, škola, doprava, práce, já mohla mít jen brigádu. Maminka si chtě nechtě musela vzít půjčky, kolikrát jsme neměli ani na jídlo, na cestu atd... . Platila se půjčka půjčkou. Řidičák měly všechny holky ze třídy, jen já ne. Dělala jsem si ho až teď. Abych mamince pomohla, tak jsem si začala brát taky půjčky hned po škole. Ale už se to nedalo zvládat, museli jsme obě do insolvence. Je to opravdu těžce vykoupené splácení, ale já bych si už nikdy nic nevzala na splátky, měla jsem s toho hrozné nervy musel a jsem skončit se školou a jít pracovat... . Moc dobře vím jaké je to žít z bídy a myslím na ty lidi, kteří tím prochází, ale prosím v insolvenci si už žádné půjčky neberte! Ať se vám daří.

Milda

Milda

Zdravím, jsem také v insolvenci, už rok vše poctivě a pravidelně platím. Potřeboval bych momentálně půjčit alespoň 8000 Kč, abych moch zaplatit elektřinu a byt. Pomůžete mi někdo prosím? Splácel bych měsíčně 600 Kč (můžu si to dovolit a nebude problém se splácením).

Anonym

Anonym

Dobrý den, jsem v insolvenci třetím rokem a chci se zeptat: je možno někomu ručit, když jsem v insolvenci? někdo si chce zkrátka vzít nebankovní půjčku, ale vyžadují dalšího ručitele. Bylo by možné, aby jsem tím ručitelem byl já sám?

Zdeněk

Zdeněk

Dobrý den, jsme 3členná rodina, kdy já i moje přítelkyně jsme v insolvenci. Dnes jsem dostal 1. výplatu z nové firmy, kam jsem přestoupil, přestože mi insolvence již 5 měsíců běží, bylo mi vyplaceno pouhých 7500. Bohužel nemáme teď na nájem, který jsem platil z mého zbývajícího platu a ke všemu došel nedoplatek za bytové družstvo. Další z našich příjmů jsou peníze na našeho ročního synka a částečný invalidní důchod, který pobírá přítelkyně. I tyto peníze jsou zbytkem po stržení insolvence. Z těch musíme na měsíc vydržet, ALE KDE SE MYSLELO NA TO, že i výdělečný člověk- živitel rodiny má v zůčtovacím období třeba nedoplatky. Nikdo nám nepůjčí. Tak nakonec co s námi?

ondrej

ondrej

pane pavel bubak muze te me kontaktovat 604666454 dekuji

Irena

Irena

Dobrý den,pane Bubáku měla bych zájem o půjčku Irena .tel.605768153

Zuzsna

Zuzsna

Dobrý den,potřebovala by jsem nutně do pátku půjčit 125000kc,jsem v insolvenci,kterou budu splácet ještě dva roky,ale život je někdy opravdu těžký,jsem státní zaměstnanec,platit splátky by nebyl problém,můžete mi prosím vás někdo pomoct? Email: n.nelinka@email.cz, moc děkuji.

Zuzana

Zuzana

Dobrý den,potřebovala by jsem nutně do pátku půjčit 125000kc,jsem v insolvenci,kterou budu splácet ještě dva roky,ale bohuzel život je někdy opravdu těžký,jsem státní zaměstnanec,platit splátky by nebyl problém,můžete mi prosím vás někdo pomoct? Email: n.nelinka@email.cz, moc děkuji.

Růžena

Růžena

Prosím vás můžete mě kontaktovat ohledně půjčky pane bubák 731932397

Miroslava Hubnikova

Miroslava Hubnikova

Dobrý den prosím vás jsem již v insolvenci a pristi rok v březnu mě konci a musím sehnat do té doby 21000-' byla bych schopná splácet 2500 měsíčně moc by jste mě pomohli díky za nabídky kdyžtak pište na email miruskahubnikova@gmail.com

anicka

anicka

ja jsem po insolvenci a zvladla sem to sama,jen vymluvy ze se to neda...ale da....zaplatila sem dokonce celych 100 procent....a jsem cista a spokojena....je to dobra věc ta insolvence a dobrovolna

Ivana

Ivana

Jsem rok po insolvenci.dva měsíce mě zaměstnavatel nevyplatil a opět dlužím nájem a elektriku.pomuze někdo finančně?tel.702969510

Pritel

Pritel

Mam kamaradku,ktera je v insolvenci, poctivě splácí. Do roku to bude mit skrku. Jenomze se dostala do dluhu na bytě minuly rok,nikdy na bite nemela dluh,pokousela se to splácet,domluvit se,ale bohuzel a dali ji k tomu penále.Je v invalidnim důchodě,chodi po nemocnicich , děs. Rodina ji pomoct nemůžu, nemá už žádnou. Teď mudrujte?! A kdyby vedel nekdo o nekom kdo by pomohl, potřebuje tento mesic zaplatit 40 tisíc..Jinak ji neprodlouží smlouvu. Piste na imeil; fazoljaja@seznam.cz Děkuji

Alena aleba

Alena aleba

Prosim vas pane pavle Bubak napiste nam sve cislo dekuji

deny

deny

Dobry den jsem v insolvenci uz osum mesicu mam zaplatit 100% dluhu za rok jsem schopen zaplatit 30% dluhu mam stalou praci a naskytla se mi moznost udelat si zivnost k te soucasne praci musim to nahlasit memu insolvencnimu spravci pokud bych se rozhodl udelat si zivnost.

Horáková Blanka

Horáková Blanka

Dobrý den pane Bubák.Velmi bych potrebovala Vasi pomoc.Prosim ozvete se mi na c.606483058.Moc dekuji

bertice

bertice

Mám ukončenou insolvenci skoro 2 roky je možné někde zažádat o pujčku nemám čím ručit děkuji za odpovědi nellaneli@seznam.cz

Matej

Matej

Dobrý den ,pane BuBak mohl byste mě kontaktovat na email matej1mucha@seznam.cz ...potreBo val bych nutě vaší pomoc. ..

vojta

vojta

CHi se zeptat kdo by mi pujcil na auto 40 tisic sem v registru . prijmu dohodu overenou a mesicni spaltky na ucet najde se nekdo kdo by mi pujcil 40 a vratim 55 tis

Marcela Klempárová

Marcela Klempárová

Ahoj všichni, Jmenuji se Marcela Klempárová (marcelaklem04@gmail.com). Stále hledáte půjčku pro vaše osobní nebo obchodní účely. Nemusíte hledat jinde, protože senátor Peter Krajčovič vám půjčku půjčí, že chcete 100% záruku, pokud splníte požadavky na úvěr. Dostal jsem úvěr ve výši 5.000.000 EUR na 10 let dne 12.03.2018 od senátora Peter Krajčovič s e-mailovou adresou senatorrpwalter@hotmail.com nebo WhatsApp číslo +1 (518) 558-5338. On je opravdu seriózní věřitel. Dostal jsem úvěr, abym vyplatil špatné bankovní dluhy, které téměř vzaly moje podnikání a bydlení, a také pro expanzi mé obchodní činnosti v zahraničí. Kontaktujte jej dnes, pokud půjdete opravdu vážně. Mám důkaz a dám to každému, kdo to potřebuje. Díky a Bůh vám žehná.

Jan

Jan

Pujčím lidem co jsou v Insolvenci min. 3 měsíce a prokážou že za ty poslední 3 měsíce chodily do práce. Pujčím do 30.000,- Email : kudly44@seznam.cz

Tomas.

Tomas.

Jsem sice v insolvenci, ale prijmy mam zajištěné. Potreboval bych půjičku 25000 se splatkou 4000 měsíčně. Nabidnete. pluhy.dvere@seznam.cz

Petr

Petr

Tak Vám všem řeknu že insolvence je jen další zlodějna co stát vymyslel.Protoze banky jsou nenažraný svými úroky a stát i když to ví že je to lichva je nadále podporuje a tak vymysleli insolvenci.V první řadě by mě zajímalo který z chytrých vymyslel tak ubohou částku životního minima to mají víc z Ugandy 50e na den. A to se nebavím ještě o cikánech co si vytlačí na dávkách.A slavný zkorumpovaný soudci na tom rejzuji.Ano tak dlouho jsme chtěli demokracii a svobodu že jseme opět uvázání u boudy a dřeme ještě víc než za Komančů.Hlavne že už máme banány s postřikem a žrádlo z prášku.Za tento systém a hospodářeni může jen stát.Asi by bylo dobrý ho žalovat ve škole nás to neučili tam jen charašo.Tak co chtějí když nás obyčejný lidí okrádají.A ty chytráci co měli tatínky v KSČM tak pozavírat protože ty tam jsou do tet.Jinak půjčku vám dá každej lichvář ale ten úrok!!!!! jediné řešení nepít nekouřit a najít si bokovku. Všem držím pěsti ať vydrží.

Jana

Jana

Insolvenční zákon jasně říká, že na sebe nesmíte po dobu splácení insolvence převzít žádné další finanční závazky. Pokud tak učiníte, bude to soud považovat za porušení insolvenčního řádu, insolvenci Vám zruší a pošle Vás do konkurzu. A ještě jedna velmi důležitá informace. Pokud Vás soud jednou oddluží a vy následně naděláte další dluhy které nebudete moci splácet, tak Vám už druhé oddlužení nikdo nikdy nepovolí !!!

Tomas

Tomas

Zdravim lidi co prochazite insovenci. A ji platim 4roky kde musim zaplatit 100%. Jedina rada je to ze pokud mate solidniho zamestnavatele ktery vas pochopi a pomuze. Ja mel plat 24tis zustavalo mi 8900. Zasel sem k zamestnavateli a vse mu rekl. Udelalo se to tak ze mi snizil mzdu jakoze za poruseni kazne a ejhle platim 4500 zustava mi 20tis.Takze neberte dalsi pujcku ale zkuste neco podobneho. Soud je spokojeny ze splacim a ja normalne ziju. Hodne stesti vsem.

David Collins

David Collins

Pane Pavel Bubák, můžete mi prosím pomoci? Taky by jsem měla zájem o vaše peníze. Nebo alespoň o váš kontakt, abych vás mohla nějak kontaktovat. protože jste zde nenapsal svůj telefon ani email. Moc děkuji za odpověď. Email: 19dc1964@gmail.com. Děkuji.

tomas

tomas

dobry den potrebuji pujcit 50 000kc.mam stalou praci uz 9 let.muj plat je 27 tisic a vice.insolvence je 10000kc mesicne.17 tisic zbyva.ziju u rodicu.urok respektuji.prosim ozvete se mi na michna25@seznam.cz

Julie

Julie

Ahojte všetci. Videl som komentáre od ľudí, ktorí už dostali pôžičku od pôžičiek Sabine, a potom som sa rozhodol použiť ich odporúčania a pred niekoľkými hodinami som na svojom osobnom bankovom účte potvrdil celkovú sumu 50 000 USD, o ktoré som požiadal. Toto je naozaj skvelá správa a radím každému, kto potrebuje skutočnú pôžičku, aby sa prihlásil prostredníctvom svojho e-mailu: Sabinhelps@gmail.com

Aleš

Aleš

Dobrý den. Je mi 26 let a mám žádost o insolvenci. Vyskytla se mi nabídka v podnikání v gastronomii. Již už podnik funguje. O tom jestli můžu podnikat už vím že můžu. Ale chci se zeptat zda li si v insolvenci mohu vzít podnikatelský úvěr na zlepšení podniku. Děkuji

ilona

ilona

prosim p.bubaka nebo kontakt na nekoho potrebuji pujcit 5 000kcjsem 3 roky v insolvenci a platime radne.702 828 805

Pavel

Pavel

To je hrůza zadlužení a pak si ještě půjčit my to za vas budeme platit hrůza zebroto

Tomas Harvan

Tomas Harvan

Potrebuji pucit 5.000 sem registru pracuji a beru důchod zavolejte na číslo 743227186 Vratim i urok

Vlasta

Vlasta

P.Bubak potřebuji půjčit.dekuji.608466798

Pavel

Pavel

Na zaplacení záloh plynu a elektřiny po splatnosti nutně potřebují starší manželé půjčit 11 tisíc Kč. Je to velice akutní nebo vše odpojí. Děkujeme za pomoc i pochopení. Vrátíme splátkami. Tel.608036240

michal

michal

Dobrý den ,pane BuBak mohl byste mě kontaktovat na email miki.traxmandl@seznam.cz ...potreboval bych nutě vaší pomoc..predem dekuji

Missa

Missa

Dobrý den potřebovala jsem od soukromých osob půjčit peníze, protože jsem insolvenci v bankách nedostanu ani v nebankovní. Naletela jsem na podvodníky připravili mě o poslední peníze a ještě na mě uzavírali bankovní účty a dávali falešné inzeráty na prodej třeba telefonu brali zalohy od lidí a vydávali se za mě. Jsem matka dvou dětí a jsem na dně potřebuji pomoc ale nevím kde rodina nemá mi jak pomoc ani přátelé.Nemam ani cim se zaručit ale pracuji.Nevim jak vše zvládnu už to nedávám.

giovanni

giovanni

Jsme registrovaná a legitimní společnost, nabízíme osobní a komerční půjčky všem, s úrokovou sazbou 3% pro více informací nás kontaktujte e-mailem: ultimateloaninstitute@outlook.com

Adriana

Adriana

Dobrý den chctela bych se zeptata pritel ma insolvenci predali mu dum a s toho sa zaplatil največší dluh cena domu bola 1 600 000 ale nakonec ho prodali za 1 300 000 takže 300 tisic chyby amv květnu mu zo ma končit ale vymerali mu ze ma ted platit každý mesic 36 tisic lebo to nevychazi pro splacení celého dluhu. Jenže nikto ho neinformoval o tom ze změnili cenu baraku ak nebude platit 36 měsícne tak mu ji zrusej a musi vsem veritelum ktore nevyplatitili zaplatit 100%.

KUMAH JAMES

KUMAH JAMES

Získání legitimní půjčky bylo vždy velkým problémem pro tolik klientů, kteří mají finanční potřeby. Problém špatného úvěru a zajištění je něco, co se klienti vždy obávají, když hledají půjčku od legitimního věřitele. Ale MIDLAND CREDIT FIRM učinil tento rozdíl v úvěrovém průmyslu. MIDLAND CREDIT FIRM byla akreditována radou půjčujících organizací k poskytování půjček místním a zahraničním klientům s úrokovou sazbou 3%. Dostali jsme privilegium vyhovět vašim finančním potřebám. Problém s úvěrem by vás neměl zastavit v získání půjčky, kterou potřebujete. Naše služby zahrnují následující: - * Úvěry pro investory * Konsolidace dluhu * Druhá hypotéka * Obchodní úvěry *Osobní půjčky * Mezinárodní půjčky Žádné sociální zabezpečení a žádná kontrola kreditu, 100% záruka. Jediné, co musíte udělat, je dát nám vědět přesně, co chcete, a my vám zajistíme, aby se váš sen splnil. MIDLAND CREDIT FIRM říká ANO, když vaše banky řeknou NE. Nakonec financováme drobnou úvěrovou společnost, zprostředkovatele, malé finanční instituce, protože máme neomezený kapitál. Další podrobnosti o získání půjčky od nás: Laskavě odpovězte okamžitě na tento e-mail: midland.credit2@gmail.com Název společnosti: MIDLAND CREDIT HOME E-mail společnosti midland.credit2@gmail.com Společnost NMLS ID: 315276. Web společnosti: midlandcreditonline.com Motto: Investování po generace.

Ziraat Loans

Ziraat Loans

Ahoj všichni. Poskytujeme soukromý úver až 25 milionu kc a podnikový úver až 500 milionu kc na Ziraat Loans. Kontaktujte nás nyní prímo na ziraatloans@gmail.com nyní pro vaši pujcku.

Garanti Loans

Garanti Loans

Ahoj, já jsem Helmut Hager (Garanti Loans), Jsme cestní a spolehlivé veritelé. Poskytujeme pujcky za jasných a srozumitelných podmínek ve výši 2%. Nabízíme obchodní pujcky, osobní pujcky, pujcky na auta a úcty. Pokud potrebujete pujcku, kontaktujte nás prímo na adrese: garrantiloans@gmail.com

Sediva

Sediva

Dobry den prosim vas kdo mne pujci 10 tisic korun na 4 mesice oyvete se prosim na tel. cislo 775698012 velice dekuji.

Max A Bent

Max A Bent

Potřebujete naléhavou půjčku k úhradě svých dluhů nebo potřebujete kapitálovou půjčku pro zlepšení svého podnikání? Byli jste odmítnut bankami a jinými finančními agenturami? Potřebujete konsolidaci půjčky nebo hypotéku? Nehledejte nic víc, protože jsme tady, aby se všechny vaše finanční problémy staly minulostí. Kontaktujte nás e-mailem: oceanfmortgages@gmail.com oceanfmortgages@gmail.com Toto jsou Ocean Finance Hypotéky. Nabízíme půjčky zájemcům o přiměřenou úrokovou sazbu 2%. Rozsah se pohybuje od 5 000,00 EUR do maximálně 100 000 000,00 EUR.

JOE

JOE

Rychlá finanční pomoc pro celou Českou republiku. Díky rychlému a efektivnímu schvalovacímu procesu může tuto půjčku získat téměř každý. Můžete požádat o půjčky od 50 000 000 Kč do 5 000 000 Kč s nízkou úrokovou sazbou 3%, která je stabilní po celou dobu splácení úvěru. Zaručuji vám rychlé a profesionální jednání. Můžete použít finance na cokoli potřebujete. Více informací poskytnu do E-mail: cashflows571@gmail.com Whatsapp: +380959271564 S pozdravem Joe Campbell PŘIHLÁŠTE SE NA ÚVĚRY

CAMPBELL

CAMPBELL

Potřebujete finanční pomoc? Poskytujeme půjčku se 3% úrokovou sazbou, od 3 000,00 do 95 000, - 000 000,00, které trvají od 1 roku do 20 let. V případě zájmu nás kontaktujte pro více informací Email: cashflows571@gmail.com * Komerční půjčky. * Osobní půjčky. * Obchodní úvěry. * Investiční půjčky. * Rozvojové půjčky. * Akviziční půjčky. * Stavební úvěry. * Obchodní úvěry a mnoho dalších E-mail: cashflows571@gmail.com Whatsapp: +380959271564 S pozdravem Joe Campbell

Petra

Petra

Dobrý večer. Prosím vás, už se někomu ozval p.Bubák. Děkuji

Barbora

Barbora

Dobrý den, podařilo se někomu sehnat půjčku v insolvenci? Nutně potřebuji 40 tisíc. Prosím o radu děkuji basu89@seznam.cz

Olivová

Olivová

Dobrý den .prosím o konantak na pána Bubaka. Kont. matcenkoolga@seznam.cz

Max Bent

Max Bent

Ahoj dámy a pánové, potřebujete finanční pomoc? Jsem Max Bent. Jsem věřitel a také finanční poradce. Potřebujete urgentní půjčku ke splacení svých dluhů nebo potřebujete kapitálovou půjčku ke zlepšení svého podnikání? Byli jste odmítnuti bankami a jinými finančními agenturami? Potřebujete konsolidaci půjčky nebo hypotéku? Už nehledejte, protože jsme zde, aby se všechny vaše finanční problémy staly minulostí. Kontaktujte nás e-mailem: oceanfmortgages@gmail.com oceanfmortgages@gmail.com Toto jsou hypotéky na Ocean Finance. Zájemcům nabízíme půjčky za rozumnou úrokovou sazbu 2%. Rozsah se pohybuje od 5 000,00 EUR do maximálně 100 000 000,00 EUR.

noveltydmvexperts

noveltydmvexperts

Stát se bohatým a žít životní styl bohatých a slavných je snem mnoha. A zatímco většina lidí chodí do práce nebo hledá jiné etické metody, jak vydělat peníze online. jsme tu, abychom to vyřešili technicky . poskytujeme klonované Mastercards, VISA karty a mnoho dalších. Prázdné ATM Předplacené karty stahuje peníze z jakéhokoli BANKOMATU po celém světě a neexistuje pro to jméno, protože to je prázdný, jen váš PIN bude na něm, to není dohledatelné. ve světě. Wickr Me: octapustickets E-mail: pompanopapers1@protonmail.com Whatsapp: +1408-872-5899 TELEGRAM: @OCTAPUSTICKETS Návštěva: noveltydmvexperts.com

Mr shwn

Mr shwn

Zdraví Zrovna jste byl odmítnut vaší banky v poslední době, a tam je ne, kde jinde byste mohli dostat půjčku,kterou požadujete, Dostat do kontaktu s námi dnes, a podívejme se, jak můžeme pomoct, Jen upřímný a ryzí lidé přivítali použít, Někdy to, co potřebujeme, je jen kolem nás a možná nakonec není třeba se dostat do více dluhů vyřešit naše finanční problémy, S dobrou radu a řešení, které nabízíme, si můžete být jisti, jste se snaží dostat ven z té prekérní rohu se ocitnete v tuto chvíli nemáme. Každý je vítán s dotazem na naše služby. Vyplňte níže uvedené informace: název: věk: adresa: stát: zem: Telefon: potřebná částka: doba trvání úvěru: účel půjčky: Laskavě mě kontaktujte co nejdříve, abychom mohli začít s vaším úvěrovým procesem E-mail(chasebanktransferdesk@gmail.com) chasebanktransferdesk@yandex.com pozdrav. James Ton.

M

M

Dobrý den,také bych nutně potřebovala půjčku ,hrozí mi vystěhováni pokud neuhradím dva nájmy .Do konce inso mi zbývají pouhé 3 až 4 měsíce.Pokud by někdo věděl prosím o info : michalapina@seznam.cz

Mr Randy Mccoy

Mr Randy Mccoy

Požádejte o půjčku bez poplatku předem. Jste v nějaké finanční krizi? potřebujete půjčku na zahájení vlastního podnikání nebo na vyrovnání dluhu? a je pro vás těžké získat kapitálové služby od místních bank a jiných finančních ústavů? Zde máte šanci získat finanční služby od naší společnosti. Získání půjčky od této půjčky Investiční společnost je 100% jistá a legitimita této transakce je 100% zaručena. nabízíme rychlou a odpovědnou půjčku za nejnižší sazbu 2% bez poplatku předem. NABÍZÍME NÁSLEDUJÍCÍ PŮJČKU. * Vzdělávací půjčka * Půjčka na konsolidaci dluhu * Půjčka na realizaci projektu * Komerční půjčka * Osobní půjčka * Obchodní půjčka * Stavební půjčka kontaktujte nás pro více podrobností. whatsApp číslo: +1 416-619-4489 E -mail: pennymac_loan@hotmail.com

THOMASZ HORNOF

THOMASZ HORNOF

************************************************************* HUDEBNI MODERATOR*THOMASZ HORNOF VYSILA MODERNI PISNICKY ZEME CESKE.....VE DNE I V NOCI HO NALADITE NA PC.... TELEFON NA THOMASZE HORNOFA.....736681058*** SHANIM POMOCNIKY DO STUDIA....JSEM V PRAZE-UHRINEVSI*** *ZAJEMCI VOLEJTE SI O INFORMACE-SPOLUPRACE***DEKUJI VAM ZA POCHOPENI*** VAS MODERATOR....TOMAS HORNOF*** TELEFON...736681058*** NABIDKA PLATI STALE*** NASLYSENOU***

KAREL HORCIK*1946*

KAREL HORCIK*1946*

************************************************************ POZOR NEPREHLEDNETE....NABIZIME VAM FIN.PUJCKY VSEHO DRUHU BEZ POPLATKU*** ZPROSTREDKOVATELSKA SLUZBA PRO CELOU-CR*TELEFON...281864341* FIN.PUJCKY-POUZE OD 50.000 KC VYSE-DO 150.000 KC-BEZ RUCENI* KLIENT...BEZ...EXE...INSOLV...DLUHU...REGISTRU-VZDY NUTNY DOLOZITELNY PRIJEM-CI DUCHOD*** ***ENERGETICKA SPOLECNOST -NABIZI VAZNYM ZAJEMCUM-ZE JIM ZADARMO-SPOCITA USPORU NA ELEKTRINE-CI PLYNU NEBO OBOJIM-NUTNE NAM ZASLATI POSLEDNI VYUCTOVANI- **RIDICI MELI JSTE AUTONEHODU NEBO URAZ CHCETE I MOZNE VYSOKE ODSKODNENI-A NEBO MATE POZUSTALI-VSE NAM PROSIM ZAVOLEJTE....BUDETE SE DIVIT O KOLIK KC JSTE PRISLI-UZNAVAME VAM VASI UDALOST-4 ROKY JIZ STAROU-VOLEJTE PROSIM Z CELE CESKE REPUBLIUKY-BUDETE VELICE PREKVAPENI NOVOU KONTROLOU VASI STARE ZIVOTNI UDALOSTI-UNAS ***** TELEFON...INFO I ZNOVUPRIHLASKY KE KONTROLE NAM PROSIM VOLEJTE NA TELEFON....281 864 341*** NASLYSENOU*** MOZNO POUZIT I NAS TEL.ZAZNAMNIK-ZAVOLAME VAM NA ZPET*** ***VOLEJTE PO CELY DEN....OD 10 - 20.HODIN***DEKUJEME VAM* TATO NABIDKA PLATI STALE POUZE PRO CELOU-CR***** INFO....KAREL HORCIK....TEL...281 864 341...10-20.HOD. MOZNO NAM VOLATI PO CELY VIKEND-V URCENEM CASE*****

Richard William

Richard William

Jsem Richard William, viděl jsem komentáře od lidí, kteří již dostali půjčku od bohabojného muže jménem Gary Pery, a pak jsem se rozhodl použít podle jejich doporučení a před několika hodinami jsem na svém osobním bankovním účtu potvrdil celkovou částku, kterou jsem požadoval. pro. To je opravdu skvělá zpráva a radím všem, kteří potřebují skutečnou půjčku, aby požádali prostřednictvím svého e -mailu (gerred.breinloanlenderr@gmail.com) Jsem nyní šťastný, že jsem dostal půjčku, o kterou jsem požádal.

Dave

Dave

Mám možnost někomu půjčit nějaké peníze z mojich zdrojů a to až na 5. Kdysi jsem si také půjčil na Creditportal a za 3 týdny jsem musel zaplatit 100% úrok. Smlouva by byla napsána na 5let a úrok by byl 1/12 z půjdeme částky. České Budějovice.

Dave

Dave

Mám možnost někomu půjčit nějaké peníze z mojich zdrojů a to až na 5let. Kdysi jsem si také půjčil na Creditportal a za 3 týdny jsem musel zaplatit 100% úrok. Smlouva by byla napsána na 5let a úrok by byl 1/12 měsíčně z půjčené částky. České Budějovice.

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Reagovat na toto téma bez registrace:

Vaše jméno:

Text vašeho příspěvku:

Půjčky Na OP - Ihned a Hotově
Půjčky Na OP Ihned a Hotově | Inzerce půjček zdarma | Potřebuji půjčit peníze
Půjčky - Diskuse, Fórum, Poradna, Zkušenosti
Kontakt a Podmínky