Kdo půjčí svobodné mamince peníze na směnku ještě dnes?

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

Kdo půjčí svobodné mamince peníze na směnku ještě dnes?

Půjčí někdo svobodné mamince 35 tisíc korun na směnku? Najde se někdo takový, kdo mi půjčí? Potřebuji to na 3 měsíce, pak vše i s úroky vrátím najednou. Potřebuji peníze nejlépe ještě dnes, maximálně zítra. Vsetínsko a okolí. Díky. Můj mail je mmamulinka@gmail.com.

Diskusi založil:

Mamulinka

Počet shlédnutí:

1542x

Počet příspěvků:

14x

Reakce
Petr G.
Doporučoval jsem to tady už dříve. Pokud hledáte půjčku, tak si nejdřív udělejte nějaké srovnání všech dostupných půjček v ČR a podle toho si vybírat. Nežádat jednotlivé společnosti naslepo nebo si nechávat od nich dávat nabídky. Tak dostanete velice drahou půjčku.

Podívejte se například na www srovnavacpujcek cz (je tady zakázané posílat odkazy, tak tu adresu jednoduše přepište do prohlížeče). A můžete si udělat srovnání, kdo všechno vám peníze dá a kdo bude nejlevnější. Je to mnohem lepší, než když si najdete jen náhodnou společnost a bez porovnání u ní požádáte. Jiná společnost může mít nižší úrok, výhodnější podmínky, nastavitelné splátky, možnost odkládání splátek atd.

Reakce
anonym
Petr G.: Pokud jsem to dobře pochopil, tak na těch stránkách se nacházejí pouze nebankovní společnosti, ale nejsou tam žádné soukromé osoby atd.? Zkrátka lidé, kteří půjčují své soukromé peníze na směnku? Alespoň já je tam nevidím, vidím tam jen tu firmy. Pokud si chci půjčit na směnku, tak je tam nenajdu? Díky.
Reakce
Petr G.
Více méně ano. Na daných stránkách jsou jen bankovní a nebankovní společnosti. A můžete si srovnávat jen jejich nabídky. Výhodou je, že jsou všechny ověřené a nikdo vás tam nepodvede. Na druhou stranu je jasné, že vás žádná z nich neschválí, pokud máte exekuce nebo insolvence. V tom případě tam nemáte žádnou šanci. Ale registry a podobné věci vůbec nevadí. A 90% z těch společností vám peníze vyplatí ještě dnes.

Doporučuji se tedy podívat na to srovnání, nebo na nějaké podobné. A vzít si peníze od nich. 1) jsou to ověřené společnosti 2) mají minimální nároky na žadatele 3) peníze vyplácejí ještě dnes. Pokud nesplňujete jejich minimální podmínky, tak by jste si stejně od nikoho půjčovat neměli. To že vám nechtějí půjčit soukromé společnosti je znamením toho, že si další půjčku již dovolit nemůžete. Natož pokud jste svobodná maminka, případně na MD a chcete to ještě na směnku.

Reakce
Radek
Pokud hledám na směnku a ještě dnes, kam se mám obrátit?
Reakce
Betty
Zkoušel jste soukromou inzerci půjček? Je přímo na těchto stránkách pujckanaop.cz. Když půjdete na hlavní stranu (kliknete třeba na logo), tak se dostanete k hlavnímu menu. A tam uvidíte odkaz - Půjčka od lidí, inzerce půjček.

Funguje to tak, že si tam buď můžete vybírat mezi nabídkami od soukromníků, nebo si založíte svoji vlastní poptávku. Nabídek je tam dost, akorát není jednoduché se v nich vyznat, protože nejsou nijak filtrovány. Možná tak bude jednodušší, pokud si založíte svoji poptávku. Jednoduše napíšete, kolik chcete, že to chcete na směnku, že peníze chcete ještě dnes, jaké máte příjmy, že jste například zaměstnanec nebo svobodná maminka, kolik jste schopni splácet a kolik přeplatíte na úrocích. A poté se vám ozvou soukromníci s nabídkami.

O žádném jiném způsobu nevím. Jedině pak ještě vyzkoušet inzeráty z časopisů, ale tam je mnoho podvodů. Mnoho lidí se z vás bude snažit vytáhnout peníze (za sjednání, za zprostředkování, za schválení) a jakmile jim je dáte, tak o nich již nikdy v životě neuslyšíte. Nebudou Vám zvedat telefony, nebudou odpovídat na emaily. A ze slibovaných půjček na směnku nebude nic. Proto bych byla v tomto ohledu velmi opatrná.

Reakce
M. Frýdová
Dobrý den, taky jsem svobodná maminka na MD a hledám, někoho, kdo mi půjčí 50 000 Kč. Potřebuji to na doplacení jiných půjček a na zaplacení posledního nájmu. Úroky respektuji. Můžu platit 3000 Kč měsíčně, některé měsíce třeba i více. Protože jsem v registrech a nemám majetek, tak ručit můžu jedině směnkou. Peníze bych potřebovala ještě dnes nebo v pondělí. Prosím, pište na magdalenka.fryd@gmail.com. Mockrát děkuji.
Reakce
Maminka na MD :)
Ahoj, já jsem si taky brala peníze od soukromníka. Normálně přes inzerci. Dala jsem si tam inzerát a ozval se mi jeden pán z Ostravy, se kterým jsem se nakonec domluvila na půjčce na směnku. Akorát buď opatrná, protože se mi taky ozvalo dost lidí, kteří chtěli, abych jim poslal peníze předem. Takové nabídky musíš prostě ignorovat a neodpovídat na ně. Ale pokud je člověk opatrný, tak tam jde najít někoho slušného, kdo půjčí. PS: Taky jsem svobodná maminka.
Reakce
anonym
Děkuji, vyzkouším a pak napíšu.
Reakce
Zdeněk Š.
Jak jste dopadl? Skutečně se našel někdo, kdo vám ještě dnes dal peníze na směnku? Mohl by jste zde na něj poslat kontakt? Taky potřebuji peníze a určitě by neměl nic proti tomu, kdyby jste mu dohodil nového zákazníka. Potřebuji to ale rychle.
Reakce
Soukromník Praha
Dejme mi váš email nebo telefon a půjčím Vám své vlastní peníze. Podrobnosti osobně, podpis smlouvy (ne směnky!) a vyplacení peněz v Praze, hotovost na ruku. Vše férově a poctivě. Jsem schopný poskytnout až do 100 000 Kč. Ve výjimečných případech a při vysoké bonitnosti klienta i více. Pěkný den, ing. Ivan Prachař
Reakce
anonym
Ano, už jsem to vyřešil.
Reakce
Vlaďka Rychlá
Pane Prachař, požadujete poplatek předem? A je nutné vám dokládat zaměstnání? Případně jaké máte podmínky, děkuji.
Reakce
Soukromník Praha
Peníze předem nevyžaduji a to v žádné formě ani pod žádným důvodem. Zaměstnání dokládat nemusíte, ovšem rád uvidím pohyby na vašem bankovním účtě za poslední 3 měsíce. Další informace osobně. Zanechejte mi zde prosím Váš email nebo telefonní číslo. Zatelefonuji zpět na mé vlastní náklady. Pěkný den, ing. Ivan Prachař

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP