Kdo půjčí 80000 Kč na směnku nebo na občanský průkaz?

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

Kdo půjčí 80000 Kč na směnku nebo na občanský průkaz?

Dobrý den, kdo by mi mohl půjčit cca 80000 Kč na směnku OP? Dostala jsem se do nelehké situace a potřebuji vyplatit dluhy. Exekuci ještě nemám, ale nikde mi nepůjčí. A to především proto, že mám příliš mnoho půjček. Registr apod. rovněž mám. Nejsem ani v insolvenci ani v exekuci. Alespoň prozatím. Zatím mohu platit 2000 Kč měsíčně, ale za dva měsíce mohu moct dát více nebo větší část najednou. Slibuji řádné splácení a prosím o pomoc. Prosím žádný podvod. Potřebovala bych tento týden trochu to hoří, aby částka nebyla větší a nebylo předáno dál. Děkuji předem. Budu ráda jak za nabídky tak i za zkušenosti lidí, kteří od někoho dostali půjčku na směnku nebo na OP.

Diskusi založil:

K.

Počet shlédnutí:

1753x

Počet příspěvků:

9x

Reakce
Ivan H.
Zkuste si podat inzerát. Mnoho lidí nabízí peníze na směnku.
Reakce
Plancz
Mám podobnou otázku, prosbu. Prosím je tu někdo, kdo půjčuje peníze ihned? Ručil jsem známému při půjčce na směnku, kterou nezaplatil. A na mě je ze strany věřitele vyvíjen nátlak, abych vše zaplatil sám. Bohužel nemám žádnou nemovitost a ke všemu jsem v registru za VZP. Jelikož jsem měl úraz hlavy a byl sem dlouhodobě v nemocnici. Od doby vzniku úrazu jsem byl uznán invalidním důchodcem prvnvního stupně a byl jsem pojištěn státem. Ale nikdo mi už neřekl, že to musím odnést na VZP. Po roce mi přišla exekuce 20 tisíc. Ale momentálně je pozastavena a bude stažena. Ale záznam tam stále visí.

Pobírám invalidní důchod 3300 Kč plus výplata ze zaměstnání 20000,- Kč a 5000 Kč brigáda. Takže splácet budu. Mohu splácet 5000 Kč měsíčně. Našel by se prosím někdo, kdo by půjčil? Aby to bylo co nejjednodušší - na směnku nebo na OP. Když tak pište na email: Planczman@seznam.cz.

Reakce
Filip
Zdravím, napíšu to jednoduše. Mám teď práci jen na černo, kterou nejsem schopný nijak doložit. Příjem ale mám. Dlužím tolik, že to ani nejde splácet. A brzo budu asi na ulici a nemám ani čím ručit. Stačilo by mi 30 - 40 000 Kč na směnku, kterou jsem schopný splatit do 2-4 měsíců. Kdyby tu někdo byl nebo se chtěl ozvat tak volejte 776 447 500.
Reakce
Mirek
Prosím i půjčku na nájem (jsem pozadu). Půjčit si ale nikde nemůžu, jsem v insolvenci 3 měsíce. Takže v úvahu připadá směnka, soukromá smlouva, na OP apod. Zkrátka ne od banky nebo firmy. Tam oficiálně nemůžu. Prosím o kontakt na telefonní číslo 603861483. Děkuji.
Reakce
K.
Kde najdu ty inzeráty?
Reakce
Ivan H.
Běžte na hlavní stranu (klikněte například na logo v hlavičce této stránky). A v levém menu tam uvidíte Inzerce půjček zdarma. Jsou tam soukromníci a investoři, kteří nabízí své vlastní peníze (mají tam své inzeráty). A taky jsou tam poptávky, kdy si můžete poptat třeba půjčku na OP nebo směnku atd.
Reakce
Štěpánka
Dobrý den, potřebujeme s přítelem půjčku 300 000,- Kč na poplaceni několika nebankovních i bankovních půjček. Potřebujeme vše sjednotit do jednoho, kvůli nižší splátce. Jsme schopni splácet dost, náš příjem je cca 42 000,-Kč/měsíc. Je nám jedno jestli na směnku nebo jakkoliv jinak, ale co nejdříve. Tel: 702352746, stepanka.mi@seznam.cz. Děkuji.
Reakce
Tomáš Karola
Dobrý Den. Potřeboval bych půjčit 30 000,- na splacení své exekuce. Už si nevím rady a nikde jinde mi nepůjčí. Byl bych rád, kdyby se někdo ozval a pomohl mi. Když vše splatím, tak normální výplatu mám okolo 16-17 tisíc korun měsíčně. Takže jsem ochoten splácet po 2000,- či více. Takže budu rád, když mi někdo pomůže. Můj kontaktní mail je TomasKarola@email.cz. Děkuji předem za nabídky, Karola. Samozřejmě to může být jak na směnku, tak na OP.

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP