Kdo půjčí 1 až 2 miliony korun bez zástavy nemovitosti?

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

Kdo půjčí 1 až 2 miliony korun bez zástavy nemovitosti?

Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat zdali v ČR není nějaká osoba, která by byla schopná a ochotná půjčit větší obnos peněz (1 - 2 miliony korun). Když mi bylo čerstvě 18 let tak mě mí rodiče dá se říct donutily k tomu aby ukončil studium a šel pracovat. Byly totiž ve velké finanční tísni. Tak jsem vzdal školu a šel pracovat hned po první výplatě jsem všechny odpracované peníze odevzdal jim. Jenže jak šel čas dal a oni se stále utápěli ve svých dluhách tím že se snažili splatit půjčku půjčkou a tím se vlastně dostali úplně na dno. Tak je asi napadlo to, že bych si mohl vzít i tu půjčku i já. A tím jim vlastně údajně pomoci z toho začarovaného kruhu. A že mi to pomohou splácet, takže sem pod nějakým jejich nátlakem souhlasil. No a pořád se to stupňovalo a já s tím pocitem, že pomůžu vlastním rodičům jsem se dostal do situace, kdy já sám mám několik půjček u několika věřitelů. Bohužel u všech zahájena exekuce. Proběhlo již i zabavení majetku a další náležitosti spojené s exekuci. Touto cestou jsem chtěl poprosit o pomoc. Samozřejmě, že to nechci zdarma vše vrátím i z nějakou odměnou. Potřebuji 1 - 2 miliony korun bez zástavy nemovitosti. Pokud by se někdo takový našel dejte vědět na patrikdundalek@gmail.com. Předem všem moc dekuji.

Diskusi založil:

Patrik Dundálek

Počet shlédnutí:

782x

Počet příspěvků:

11x

Reakce
Tonka
Nevím, kdo by vám půjčil, já taky hledám podobného člověka...hledám kohokoliv ze soukromého sektoru, kdo by mi byl schopen půjčit cca 80 tis, i méně. Měsíčně můžu splácet 32000. (respektuji vysoké úroky) jen prosím pomozte, nejsem a ani jsem nebyla v insolvenci ani v exekuci, mám doložitelný měsíční příjem a ani nejsem zatím nikde po splatnosti, ale bohužel ve snaze si přilepšit, protože v bance na úvěr kvůli tomu, že splácím hypotéku a na překlenovací úvěr ze stavebního spoření nedosáhnu, jsem 3x naletěla podvodníkům s nabídkou výhodné půjčky, na které jsem si vzala několik nevýhodných mikropůjček. A teď bych je potřebovala rychle splatit, moc moc prosím. Nechci se dostat totiž do nějakých problému, jak už jsem psala, jsem schopna splácet cca 3200 měsíčně a jsem srozuměna i s vyšším úrokem a nebo poplatekem z vyplaceného úvěru. Jen prosím již ne poplatek předem. Bydlím na rozmezí Pardubického kraje a kraje Vysočina, ale mohu dojet kamkoliv v ČR, ještě jednou děkuji - Tonka 605105977, valerie.ve@email.cz
Reakce
Daniel
Chci se zeptat, jestli někdo neví o půjčce za 1 milion korun. RPSN neřeším (aktuálně), jen potřebuji banku, nevíte o nějaké? Všude nabízejí jen do 500,000 Kč, to ale není dost. Potřebuji alespoň 1 milion bez zástavy.
Reakce
Finanční poradce
1 nebo 2 miliony vám nikdo bez zástavy nepůjčí. Podívejte se například na ČSOB, momentálně nabízejí 850 000 Kč bez zástavy, ale musíte mít zaměstnání a nesmíte být v registru. Stejně tak i ostatní banky - všechny jsou max. 800 tisíc. 1 nebo 2 miliony vám nikdo nedá, natož v nebankovním sektoru bez registru.
Reakce
Janovská
Potřebujete až 8 milionů korun? A vlastníte nemovitost zatíženou exekucí, zástavou či nevhodnou dražbou? Banka Vám nepůjčí? Pak se obraťte na nás! Naše společnost Vám nabízí rychlou a výhodnou cestu jak se zbavit dluhu. Vykoupíme Vaši nemovitost za co nejvyšší možnou cenu a vyplatíme veškeré Vaše pohledávky bez zbytečných průtahu. V nemovitosti můžete nadále bydlet po dobu 3-5 let a poté ji odkoupit zpět, nebo můžete využít možnost bydlení na dožití. Kompletní právní a poradenský servis zajištěn. Působíme po celé CR. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat: janovska@precerpano.cz. Půjčíme vám hledaných jeden až dva miliony - ale musíte mít nemovitost!
Reakce
Karel
Chtěl bych všechny varovat před poskytovatelkou údajných půjček až 2 000 000 Kč p. Jarmilou Kociánovou. Neustálím naléháním na zaplacení pojištěním úvěru předem, ze mě vylákala poplatek 7620,- Kč. Poté poslala smlouvu, kterou po podpisu náhle zneplatnila a poslala novou a požadovala další poplatek 10000 Kč. To jsem již nezaplatil z důvodu obav o další změny a poplatky. Bohužel se teď vymlouvá, že platbu nemá a účet je zrušen. Pozor, je to podvod, nikdo jí nic neposílejte. naslibuje i miliony korun bez zástavy, ale nic vám nepůjčí. Pouze vybere poplatek a následně si řekne o další.
Reakce
Míša
Chtěla bych se zeptat, jestli tady skutečně jsou lidé, kteří nemají nemovitost a někdo jim skutečně půjčil 1 000 000 Kč?
Reakce
Patrik Dundálek
Zatím zcela bez úspěchu.
Reakce
Daniel
Mě se ozvala paní, ale chtěla 7 000 Kč, možná to bylo poctivé, nevím. Ale já na nabídky s poplatky předem nereaguji. Takže taky bez úspěchu.
Reakce
Půjčka na nemovitost
Máte nemovitost. Nebo kdokoliv ve vaší rodině má nemovitost, kterou by vám byl ochoten zapůjčit k ručení? V tom případě vám během 7 dnů dáme půjčku až do 75% tržní hodnoty dané zástavy. Pro více informací nás kontaktujte na: pujckananemovitost@precerpano.cz.
Reakce
N. S.
Dobrý den, sháním solidní férovou soukromou osobu, která mi půjčí 500000 Kč bez registru. Nemohu ručit nemovitostí, mám stálé zaměstnání se solidním příjmem. Splátka 10 tisíc měsíčně by nebyl problém. Úroky respektuji. Žádné poplatky předem, s tím již mám bohatou zkušenost. Email: heike.stein@seznam.cz. N.S.

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP