Kdo mi půjčí peníze na sjednocení půjček a dluhů

Regina G.

Regina G.

Mám u Home Credit 35000 Kč (cca polovina už je splacená), pak u České spořitelny 40000 Kč (splacená už víc než polovina), Cetelem jsem si vzala 20000 Kč (tam není skoro nic splacené) a ještě dlužím na nájemném a taky mám nějaké nedoplatky za energie. Hledám někoho, kdo půjčí na sjednocení půjček a dluhů cca 70000 Kč. Do nedávné doby jsem to byla schopna všechno ještě splácet. Ale musela jsem k tomu používat moje poslední úspory. Teď už nemám nic a nezvládám to splácet. Mohla vám dávat asi tak 2000 Kč měsíčně. Nevíte o někom (bez registru), kdo půjčí na sjednocení dluhů a půjček? A kam bych se měla obrátit o pomoc? Všude mě odmítají. Už jsem zoufalá.

Finanční poradce

Finanční poradce

Dobrý den, z jakého důvodu Vás všichni odmítají? Předpokládám, že to nebude kvůli Vaší historii. Protože i když máte dluhy, tak ty má dneska spousta lidí. A i tak se jim podaří vždy něco najít. Něco, co jste nezmínila? Nemáte zaměstnání, nemáte příjem? Nebo zmiňujete jen část svých dluhů, které momentálně hoří, a chcete sloučit jenom je? A ostatní prozatím neřešíte?

Regina G.

Regina G.

Ne, příjem mám. Ale všichni mi buď řeknou, že nic není problém, že mi peníze určitě seženou. Ale musím jim předem zaplatit za vyřízení. A když jim zaplatím, tak se už nikdy neozvou a ani na moje výzvy nereagují. A ti druzí, to nechtějí peníze dopředu, tak zase vyžadují zástavu nemovitosti. Ale tu já nemám. A tak hledám někoho, kdo mi půjčí peníze na sjednocení...a docela dost to už hoří.

Pavlína Zabloudilová

Pavlína Zabloudilová

Dobrý den, já taky hledám nějaké sjednocení. Nemám žádné půjčky, ale mám pohledávky z podnikání. A taky nemám zástavu. Potřebovala bych cca 150000 Kč. Kdyby se Vám podařilo někoho najít, kdo by Vám to sjednotil, mohla by jste se mi prosím ozvat na zabloudilovap@seznam.cz. Byla bych moc ráda za kontakt na nějakou soukromou osobu. Děkuji

Pavlína Vohralíková

Pavlína Vohralíková

Mám zájem o nebankovní sloučení půjček, mohu splácet 5000 Kč měsíčně. Nemám žádný majetek, ručitele a jsem v registru. Nezvládám už platit splátky. Dlužím celkem víc než 500 000 Kč a tak bych to potřebovala dát dohromady. Najde se někdo, kdo pomůže? Telefon 736575566, e-mail ja-pajinka@seznam.cz. Mockrát děkuji za poctivé nabídky.

Finanční poradce

Finanční poradce

K paní Vohralíkové - vaše pohledávky jsou skutečně astronomické na to, že nemůžete nabídnout žádnou zástavu. S tímto vám už nikdo nemůže pomoci. Nikdo vám už nedá ani korunu. Tady bych určitě doporučil osobní bankrot. Paní Zabloudilová, vaše situace je nadějnější z finančního hlediska, ale bohužel se jedná o pohledávky z podnikání. S tím jsou vždy problémy. Osobní bankrot zde nepřipadá v úvahu. Doporučil bych to vyřešit z vašich vlastních zdrojů. Pokusit se sama kontaktovat věřitele a domluvit si rozumný splátkový kalendář. Jistě přijmou alespoň malé měsíční splátky, než kdyby peníze neměli dostat už nikdy. Případně, že by s nimi nebyla rozumná řeč, tak to s nimi sjednat jako půjčku - dát jim úroky za to, že nemusíte vše uhradit ihned. Každopádně bych do toho zapojil nějakého finančního poradce, který by vám pomohl s jednáním a se sestavením rozumného splátkového kalendáře. Neřešil bych vaši situaci braním si nějakého úvěru (který stejně pravděpodobně nedostanete). A k paní Regině, vaše situace je zde nejnadějnější. Ovšem ta nemovitost. Každopádně Vám bych jako jediné doporučil hledat někoho, kdo by Vám půjčil peníze na sjednocení půjček a dluhů. U vás reálně vidím možnost, že by jste se z toho mohla dostat touto cestou. Pokud měl někdo zájem o další informace (či placenou konzultaci a odbornou pomoc), tak mi zde můžete zanechat váš kontakt.

Dotaz

Dotaz

A kdybych chtěla osobní bankrot, tak co bych musela splnit?

Finanční poradce

Finanční poradce

Nevím která paní pokládá dotaz. Ale nesmíte mít závazky z podnikání. Dále nesmíte být podnikatele. Musíte mít zaměstnání a být schopná do 5 let splatit 30% všech dluhů. Zbytek by vám pak byl odpuštěn. Dále nesmíte mít za posledních 5 let záznam v trestním rejstříku. Podání žádosti je komplikovanější a doporučuji si najít odbornou pomoc. Pokud by jste měla zájem o mé služby, tak mě prosím kontaktujte. Při splnění všech zákoných podmínek bych vám dokázal pomoci.

Anna M.

Anna M.

Potřebovala bych půjčit s tím, že bychom si domluvili měsíční splátkový kalendář. Tak, abych to mohla poctivě a řádně splácet. Pomůže mi někdo nějakou nabídkou peněz nebo třeba i zkušeností a kontaktem, u koho jste dostali peníze. Děkuji za každou odpověď. Posílat můžete na ninata(zavináč)centrum.cz.

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Reagovat na toto téma bez registrace:

Vaše jméno:

Text vašeho příspěvku:

Půjčky Na OP - Ihned a Hotově
Půjčky Na OP Ihned a Hotově | Inzerce půjček zdarma | Potřebuji půjčit peníze
Půjčky - Diskuse, Fórum, Poradna, Zkušenosti
Kontakt a Podmínky