Kdo mi půjčí peníze na sjednocení půjček a dluhů

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

Kdo mi půjčí peníze na sjednocení půjček a dluhů

Mám u Home Credit 35000 Kč (cca polovina už je splacená), pak u České spořitelny 40000 Kč (splacená už víc než polovina), Cetelem jsem si vzala 20000 Kč (tam není skoro nic splacené) a ještě dlužím na nájemném a taky mám nějaké nedoplatky za energie. Hledám někoho, kdo půjčí na sjednocení půjček a dluhů cca 70000 Kč. Do nedávné doby jsem to byla schopna všechno ještě splácet. Ale musela jsem k tomu používat moje poslední úspory. Teď už nemám nic a nezvládám to splácet. Mohla vám dávat asi tak 2000 Kč měsíčně. Nevíte o někom (bez registru), kdo půjčí na sjednocení dluhů a půjček? A kam bych se měla obrátit o pomoc? Všude mě odmítají. Už jsem zoufalá.

Diskusi založil:

Regina G.

Počet shlédnutí:

3591x

Počet příspěvků:

10x

Reakce
Finanční poradce
Dobrý den, z jakého důvodu Vás všichni odmítají? Předpokládám, že to nebude kvůli Vaší historii. Protože i když máte dluhy, tak ty má dneska spousta lidí. A i tak se jim podaří vždy něco najít. Něco, co jste nezmínila? Nemáte zaměstnání, nemáte příjem? Nebo zmiňujete jen část svých dluhů, které momentálně hoří, a chcete sloučit jenom je? A ostatní prozatím neřešíte?
Reakce
Regina G.
Ne, příjem mám. Ale všichni mi buď řeknou, že nic není problém, že mi peníze určitě seženou. Ale musím jim předem zaplatit za vyřízení. A když jim zaplatím, tak se už nikdy neozvou a ani na moje výzvy nereagují. A ti druzí, to nechtějí peníze dopředu, tak zase vyžadují zástavu nemovitosti. Ale tu já nemám. A tak hledám někoho, kdo mi půjčí peníze na sjednocení...a docela dost to už hoří.
Reakce
Pavlína Zabloudilová
Dobrý den, já taky hledám nějaké sjednocení. Nemám žádné půjčky, ale mám pohledávky z podnikání. A taky nemám zástavu. Potřebovala bych cca 150000 Kč. Kdyby se Vám podařilo někoho najít, kdo by Vám to sjednotil, mohla by jste se mi prosím ozvat na zabloudilovap@seznam.cz. Byla bych moc ráda za kontakt na nějakou soukromou osobu. Děkuji
Reakce
Pavlína Vohralíková
Mám zájem o nebankovní sloučení půjček, mohu splácet 5000 Kč měsíčně. Nemám žádný majetek, ručitele a jsem v registru. Nezvládám už platit splátky. Dlužím celkem víc než 500 000 Kč a tak bych to potřebovala dát dohromady. Najde se někdo, kdo pomůže? Telefon 736575566, e-mail ja-pajinka@seznam.cz. Mockrát děkuji za poctivé nabídky.
Reakce
Finanční poradce
K paní Vohralíkové - vaše pohledávky jsou skutečně astronomické na to, že nemůžete nabídnout žádnou zástavu. S tímto vám už nikdo nemůže pomoci. Nikdo vám už nedá ani korunu. Tady bych určitě doporučil osobní bankrot. Paní Zabloudilová, vaše situace je nadějnější z finančního hlediska, ale bohužel se jedná o pohledávky z podnikání. S tím jsou vždy problémy. Osobní bankrot zde nepřipadá v úvahu. Doporučil bych to vyřešit z vašich vlastních zdrojů. Pokusit se sama kontaktovat věřitele a domluvit si rozumný splátkový kalendář. Jistě přijmou alespoň malé měsíční splátky, než kdyby peníze neměli dostat už nikdy. Případně, že by s nimi nebyla rozumná řeč, tak to s nimi sjednat jako půjčku - dát jim úroky za to, že nemusíte vše uhradit ihned. Každopádně bych do toho zapojil nějakého finančního poradce, který by vám pomohl s jednáním a se sestavením rozumného splátkového kalendáře. Neřešil bych vaši situaci braním si nějakého úvěru (který stejně pravděpodobně nedostanete). A k paní Regině, vaše situace je zde nejnadějnější. Ovšem ta nemovitost. Každopádně Vám bych jako jediné doporučil hledat někoho, kdo by Vám půjčil peníze na sjednocení půjček a dluhů. U vás reálně vidím možnost, že by jste se z toho mohla dostat touto cestou. Pokud měl někdo zájem o další informace (či placenou konzultaci a odbornou pomoc), tak mi zde můžete zanechat váš kontakt.
Reakce
Dotaz
A kdybych chtěla osobní bankrot, tak co bych musela splnit?
Reakce
Finanční poradce
Nevím která paní pokládá dotaz. Ale nesmíte mít závazky z podnikání. Dále nesmíte být podnikatele. Musíte mít zaměstnání a být schopná do 5 let splatit 30% všech dluhů. Zbytek by vám pak byl odpuštěn. Dále nesmíte mít za posledních 5 let záznam v trestním rejstříku. Podání žádosti je komplikovanější a doporučuji si najít odbornou pomoc. Pokud by jste měla zájem o mé služby, tak mě prosím kontaktujte. Při splnění všech zákoných podmínek bych vám dokázal pomoci.
Reakce
Anna M.
Potřebovala bych půjčit s tím, že bychom si domluvili měsíční splátkový kalendář. Tak, abych to mohla poctivě a řádně splácet. Pomůže mi někdo nějakou nabídkou peněz nebo třeba i zkušeností a kontaktem, u koho jste dostali peníze. Děkuji za každou odpověď. Posílat můžete na ninata(zavináč)centrum.cz.
Reakce
Josef
Našel by se někdo, prosím - o peníze na účet 3827639955-155. Děkuji

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP