Kdo mi půjčí 50 000 Kč ihned bez poplatku a registru

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

Kdo mi půjčí 50 000 Kč ihned bez poplatku a registru

Z důvodu stěhování za prací potřebuji půjčit 50000 Kč.

Diskusi založil:

Nika

Počet shlédnutí:

1974x

Počet příspěvků:

10x

Reakce
Dalibor Nový
Zkoušel jste si udělat nějaké online srovnání nebankovních půjček? 50 000 Kč by nemělo být problém sehnat. Za předpokladu, že nejste v exekuci a nemáte insolvenci. Podívejte se například na "Srovnavac Pujcek tečka cz". Bohužel ochrana proti spamu mi nedovolí, aby jsem zde mohl posílat odkazy. To v těch uvozovkách je internetová adresa. Je to psáno dohromady. A přímo na tam si můžete udělat kompletní srovnání úplně všech nabídek. A to jak bankovních, tak i nebankovních. Stačí vyplnit na začátku stránky ten filtr a posuvníkem si nastavit požadovanou částku. A rovnou vám to ukáže u koho splňujete podmínky a kdo naopak splňuje vaši požadavky. Je to velmi snadné a hlavně rychlé. Rovněž je tam nepřeberné množství nabídek, které vám dají peníze ihned - viz sloupeček Délka vyřízení.
Reakce
Dalibor Nový
Když tak potom napište, jak jste pochodil nebo nepochodil. Kdyby vám to nevyšlo, tak bych vám mohl doporučit nějaké další služby, kde by se dalo sehnat 50 tisíc korun ihned. Ale to už by bylo s vyšším úrokem a ne tak výhodné. Nejlepší je si opravdu něco najít na stránkách, o kterých jsem mluvil.
Reakce
Dalibor Nový
Tak jak jste dopadl? Už jsou to dva dny... . Našel jste nakonec někoho, kdo vám ty peníze půjčí? A případně by mě i pro zajímavost zajímalo, kde jste je nakonec sehnat. Jestli jste využil i těch mých rad. Díky a mějte se, Dalibor.
Reakce
Nika
Nakonec jsem si půjčila na internetu. Děkuji.
Reakce
Radka E.
Mohla by jste prosím napsat kde? Už od pondělí se snažím někoho, kdo by mi dal 50 tisíc. Ale zatím narážím jen na zamítavé odpovědi nebo na lidi, kteří chtějí, abych jim poslala peníze předem. Bohužel momentálně nemám zaměstnání (nastupuji za týden do nové práce). A i když nastoupím, tak pořád budu 3 měsíce ve zkušební době. Ale nemám zápis v registru a ani nikomu nic nedlužím. Byla bych ráda za tip na koho se obrátit.
Reakce
Jana Abrahámová
Vyzkoušejte inzerci půjček. Když kliknete na logo, tak se dostanete na hlavní stránku. A tam potom klikněte na Inzerce půjček zdarma. Buď jsou tam inzeráty a vy si tam můžete dohledat soukromé zprostředkovatele, kteří nabízejí peníze bez registrů a bez poplatků. Nebo si tam můžete vložit vlastní inzerát a požádat si o těch 50 000 Kč. Většinou dostanete odpovědi ihned, alespoň já jsem dostala. Akorát si dávejte pozor na ty odpovědi, které po vás budou chtít poplatek.
Reakce
Radka E.
Děkuji paní Jano, vyzkouším to.
Reakce
Anonymka
Taky doporučím raději ten srovnávač půjček. Protože tam má alespoň člověk jistotu, že jedná se solidní a ověřenou firmou. V internetových inzercích nikdy nevíte s kým jednáte. A nemůžete si nikdy být jisti, že vás nepodvedou. Vždyť se na ty nabídky podívejte. Kolik z nich se z vás bude snažit vytahat peníze předem za nic. Za schválení nebo za zprostředkování. Raději si opravdu najít něco ve srovnání... .
Reakce
Radka E.
To srovnání jsem zkoušela, ale nic mi nevyšlo. Všechno bylo zamítnuto, protože nemám "jakýkoliv pravidelný příjem".

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP