Kdo mi půjčí 50 000 Kč ihned bez poplatku a registru

Nika

Nika

Z důvodu stěhování za prací potřebuji půjčit 50000 Kč.

Dalibor Nový

Dalibor Nový

Zkoušel jste si udělat nějaké online srovnání nebankovních půjček? 50 000 Kč by nemělo být problém sehnat. Za předpokladu, že nejste v exekuci a nemáte insolvenci. Podívejte se například na "Srovnavac Pujcek tečka cz". Bohužel ochrana proti spamu mi nedovolí, aby jsem zde mohl posílat odkazy. To v těch uvozovkách je internetová adresa. Je to psáno dohromady. A přímo na tam si můžete udělat kompletní srovnání úplně všech nabídek. A to jak bankovních, tak i nebankovních. Stačí vyplnit na začátku stránky ten filtr a posuvníkem si nastavit požadovanou částku. A rovnou vám to ukáže u koho splňujete podmínky a kdo naopak splňuje vaši požadavky. Je to velmi snadné a hlavně rychlé. Rovněž je tam nepřeberné množství nabídek, které vám dají peníze ihned - viz sloupeček Délka vyřízení.

Dalibor Nový

Dalibor Nový

Když tak potom napište, jak jste pochodil nebo nepochodil. Kdyby vám to nevyšlo, tak bych vám mohl doporučit nějaké další služby, kde by se dalo sehnat 50 tisíc korun ihned. Ale to už by bylo s vyšším úrokem a ne tak výhodné. Nejlepší je si opravdu něco najít na stránkách, o kterých jsem mluvil.

Dalibor Nový

Dalibor Nový

Tak jak jste dopadl? Už jsou to dva dny... . Našel jste nakonec někoho, kdo vám ty peníze půjčí? A případně by mě i pro zajímavost zajímalo, kde jste je nakonec sehnat. Jestli jste využil i těch mých rad. Díky a mějte se, Dalibor.

Nika

Nika

Nakonec jsem si půjčila na internetu. Děkuji.

Radka E.

Radka E.

Mohla by jste prosím napsat kde? Už od pondělí se snažím někoho, kdo by mi dal 50 tisíc. Ale zatím narážím jen na zamítavé odpovědi nebo na lidi, kteří chtějí, abych jim poslala peníze předem. Bohužel momentálně nemám zaměstnání (nastupuji za týden do nové práce). A i když nastoupím, tak pořád budu 3 měsíce ve zkušební době. Ale nemám zápis v registru a ani nikomu nic nedlužím. Byla bych ráda za tip na koho se obrátit.

Jana Abrahámová

Jana Abrahámová

Vyzkoušejte inzerci půjček. Když kliknete na logo, tak se dostanete na hlavní stránku. A tam potom klikněte na Inzerce půjček zdarma. Buď jsou tam inzeráty a vy si tam můžete dohledat soukromé zprostředkovatele, kteří nabízejí peníze bez registrů a bez poplatků. Nebo si tam můžete vložit vlastní inzerát a požádat si o těch 50 000 Kč. Většinou dostanete odpovědi ihned, alespoň já jsem dostala. Akorát si dávejte pozor na ty odpovědi, které po vás budou chtít poplatek.

Radka E.

Radka E.

Děkuji paní Jano, vyzkouším to.

Anonymka

Anonymka

Taky doporučím raději ten srovnávač půjček. Protože tam má alespoň člověk jistotu, že jedná se solidní a ověřenou firmou. V internetových inzercích nikdy nevíte s kým jednáte. A nemůžete si nikdy být jisti, že vás nepodvedou. Vždyť se na ty nabídky podívejte. Kolik z nich se z vás bude snažit vytahat peníze předem za nic. Za schválení nebo za zprostředkování. Raději si opravdu najít něco ve srovnání... .

Radka E.

Radka E.

To srovnání jsem zkoušela, ale nic mi nevyšlo. Všechno bylo zamítnuto, protože nemám "jakýkoliv pravidelný příjem".

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Reagovat na toto téma bez registrace:

Vaše jméno:

Text vašeho příspěvku:

Půjčky Na OP - Ihned a Hotově
Půjčky Na OP Ihned a Hotově | Inzerce půjček zdarma | Potřebuji půjčit peníze
Půjčky - Diskuse, Fórum, Poradna, Zkušenosti
Kontakt a Podmínky