Kdo mi dá peníze nebo mi daruje peníze

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

Kdo mi dá peníze nebo mi daruje peníze

Nevíte o někom, kdo mi dá peníze a nebude za to nic chtít? Protože mám veliké finanční problémy a jsem sama. Mám dvě děti o které se starám. Měla jsem úvěr od banky a dvě nebankovní půjčky, které jsem vždycky řádně splácela. Ale před 2 měsíci jsem přišla o zaměstnání a od té doby jde všechno z kopce. Vždycky jsem vycházela s výplatou jen tak tak a neměla jsem nic našetřené. Po ztrátě zaměstnání jsem šla na úřad práce, ale nedostala jsem od něho zatím ani korunu. A tak nejsem schopná vůbec splácet moje závazky. Mám sotva peníze abych se postarala o své dvě děti. Další půjčky už si vzít nemůžu, protože nejsem schopná splácet ani ty současné. Nevíte prosím o někom, kdo by mi pomohl? Kdo mi dá a daruje peníze zdarma, prosím? Moc děkuji!

Diskusi založil:

Hanásková

Počet shlédnutí:

7651x

Počet příspěvků:

39x

Reakce
Patrik
Velice pochybuji, že se ti ozve někdo poctivý. Na jednu stranu chápu, že jsi možná ve špatné situaci, ale aby jsi naopak nenaletěla na nějaký podvod. A nedostala jsi se do ještě větších problémů. Protože kdo ti v dnešní době dá zadarmo peníze? Možná tak za to, že jim budeš dělat bílého koně v nějaké firmě nebo si založíš bankovní účet na svoje jméno a oni ho budou používat k kdo ví čemu. Toto bych neriskoval.
Reakce
Hanka K.
Toto se mi moc nezdá. Pokud jsi přišla o zaměstnání už před 2 měsíci, tak jsi se musela přihlásit na úřad práce. A ten by ti měl vyplácet podporu v nezaměstnanosti (zvlášť pokud jsi před tím měla stálé zaměstnání). K tomu píšeš, že se staráš o dvě malé děti - na ty jde taky získat příspěvky od státu. A nakonec když budeš mít všechny tyto dávky, tak se dá ještě operovat s životním minimem atd. - lze žádat o další podporu. Neřešila bych to tím, že budeš chtít od někoho darovat peníze. Naopak bych si našla více informací toho typu, který jsem výše popisovala.
Reakce
Hanásková
Ale já těmto věcem nerozumím. Na úřadu práce jsem samozřejmě přihlášena. Ale kvůli nějakému vyřizování a schvalování jsem od nich neviděla ještě ani korunu. A proto mi hoří všechny ty půjčky a splátky. Já vím že je takových lidí asi moc a každý by potřeboval pomoci. Ale nevěděli by jste o někom hodném, kdo by mi mohl pomoci? Potřebovala bych to ještě do konce tohoto týdne. Jak jsem už říkala, žádná půjčka mi už schválena nebude. A stejně bych neměla na její splácení. Děkuji moc předem byť jen za přečtení.
Reakce
Petr
Raději se podívej po nějakém smysluplném řešení než prosit o peníze, které ti stejně nikdo nedá ani nedaruje. Najdi si zaměstnání, najdi si přivýdělek. Pokud se nepodaří tak se začni živit sama, udělej si OSVČ a na svoje dluhy si vydělej. Nikdo jiný to za tebe platit nebude a nikdo nebude na sebe brát tvoji nezodpovědnost.
Reakce
Laďka
Kdyby mi byl byl někdo ochotný pomoci, tak se mi prosím ozvěte na e-mail lada.124@seznam.cz. Moc bych potřebovala nějaké penízky. Někdy i malá částka velmi pomůže. Děkuji mockrát všem hodným lidem.
Reakce
Hanásková
Tak mi asi nikdo nepomůže, protože se mi nikdo neozval. Kdyby jste si to prosím někdo rozmyslel, tak jsem tady pořád. Akorát nemůžu najít žádnou pomoc ani cestu ven. Jsem už z toho zoufalá. V noci ani nespím, jak se mi v hlavě honí strašné myšlenky. Snad by se někdo našel, kdo by byl ochotný trošku pomoci mamince, která je sama se dvěma dětmi a má finanční těžkosti.
Reakce
Hanásková
Sice se mi ozvali nějací ale, ale svoji finanční situaci nemám pořád úplně vyřešenou. V tuto chvíli mi už ani nejde o mě. I kdyby měla nějaký závazek do konce života, tak by mi to nevadilo. Hlavně ale ať je postaráno o děti. Mohl by prosím někdo zvážit darování peněz, kdyby nám mohl dát peníze pro děti zdarma? Kdybych měla na splácení, tak bych vám to dala i zpět, ale momentálně nemám. Tak moc prosím o darování aspoň pár korun.
Reakce
Pavlína
Prosba o pomoc. Našla sem tuto stránku a vidím, že tu je diskuze s žádosti o pomoc. Nevěřím, že se někdo ozve, ale zkusím to. Jsem v insolvenci s 600 000 Kč dluhem. Začalo to tak, že v 18 letech jsem kvůli rodičům zůstala v podstatě na ulici. Kvůli nim jsem neměla ani žádné kamarády. Neměla jsem kam jít. Našla jsem si práci pokladní, ale na byt jsem potřebovala 21 tisíc korun. Pro makléře, nájem, a jeden nájem. Na ubytovnu jsem opravdu nechtěla, protože jsem věděla, že bych asi špatně dopadla. A já blbá jsem si na to půjčila od Provident. Pak jsem si chtěla koupit základní věci jako mobil, PC, TV a nechala jsem se zlákat půjčkami. To ale nebylo tolik. Po čase jsem to zkonsolidovala. Provident jsem tedy z 21 tisíc zaplatila 36 tisíc, ale jak to bylo zkonsolidované, nebylo to hrozně. Po čase jsem si našla přítele a práci s příjmem 18 tisíc korun čistého. Dojíždění sice 150 Km denně, ale ok. Přítel koupil dům na hypotéku, ale teď už vím, že jsem se mu jen hodila na sjednání si půjčky na rekonstrukci. Po 5 letech vztah skončil. Já myslela, že jsme tu pro sebe navždy, že už přijdou děti. A jelikož jsem zůstala sama, znovu jsem musela vzít si nájem a skončila jsem úplně v ... . Skočila jsem v insolvenci. On si v nové práci našel. Úspěšnou, zajištěnou, se zajištěnou rodinou se spousty známýma. Nevím jak dál. Beru 9 tisíc korun, nájem je 6 tisíc. Mám nejvyšší čas na to mít děti, za 4 roky něco - po oddlužení - to už nebude možné. Když se někdo dozví, že mám insolvenci, každý hned utekl. Teď jsem v práci poznala super člověka, chce děti všechno...ale jak zjistí, že jsem v insolvenci, tak odejde. Protože to nebude možné. Musela bych mít dárce. Nemůžu na mateřskou a on kdyby mi daroval peníze, tak z čeho bychom žili. Prosím, jestli tu je nějaký výherce sportky a chtěl by pomoci, abych mohla si splnit sen, mít rodinu. Zaručují anonymitu. Prosím napište mi na spacemiss@seznam.cz. Prosím nepište mi žádné nabídky práce "pro dospělé". Už mi to bylo nabízeno, ale to fakt nikdy.
Reakce
Jiří Vaněk
Koukám jak tu spousta lidí hledá pomoc a spousta jiných, jak se jim smějí. Protože to nejsou schopni pochopit. Jsem zadlužený až je to až k pláči. Za něco si můžu sám, kvůli blbosti. A za něco může i moje snaha podnikat a udržet se v době finanční krize. Spousta mladých lidí je na tom podobně jako já. Sháním proto taky každého, kdo by mohl pomoci jakoukoliv částkou. A hned jak budu oddlužený, tak mám v planu založit neziskovou organizaci se zaměřením na krocení dluhů. A i s touto neziskovou organizací uvítám pomoc. Jak po finanční stránce, na které se může podílet každý, tak třeba i po právní stránce. Kdo mi chce prozatím pomoci finančně ať pošle jakoukoliv sumu peněz na účet: 1853668023/0800. Kdo bude peníze, které poslal, později chtít vrátit zpět, ať to připíše do zprávy pro příjemce. Děkuji všem za pozornost a případnou pomoc.
Reakce
Děkuji za práci
Lidi, mám problém. Nemá někdo pro mě práci? Ale prosím ne takovou, kde se musíte stěhovat kvůli 12000 Kč. Já myslím, že to jde. Jestli někdo bude stavit třeba stánek kvůli cizincům, kteří se do Prahy chystají kvůli mistrovství, tak jsem ten pravý. Klidně i 12 nebo 14 hodin práce mi nevadí. Ale musí být aspoň na 14 dní. Aby byla výhodná. Agentura na mistrovství nabízí kdyby někdo chtěl. Ale já nejsem z Prahy a 500 Kč za nejnížší peníze s náklady jsou na těch delších směn - je málo. Můj email je jeae@seznam.cz. Mám vše, ale na tento můžou psát i vtipálci.
Reakce
Lenka
Zdravím. Na internetu jsem hledala pomoc a narazila jsem na tuto stránku. Prosím kohokoli o pomoc. Nepotřebují velké peníze, ale alespoň 2000 Kč. Jsem zadlužená ano, mám práci, jsem sice sama, ale jsem krásně zvládám. Jen se stala špatná událost mé fenky. Napadla ji jiná fena velmi ji zranila, protrhla po celém těle, ale je v pořádku. Náklady na operaci a léčení byli nákladné, kdo se s tím setkal tak ví. Jen mi teď chybí +- 2000 Kč abych se nedostala do koloběhu půjčování si na splátku. Vím, jsou lidé, pomohou, hodně jsem pomáhala a sama jsem zjistila, že si to už nikdo nepamatuje. Moc vám děkuji i za obyčejnou zprávu. Prosím, můj email je Lenkais21@email.cz.
Reakce
Iveta
Dostala jsem se do finanční krize díky operaci, nemocenské a změny zaměstnání. Která nakonec nedopadla. Takže jsem se zamotala do finančních potíží, které musím nyní řešit. Nyní opět pracuji, jsem sama se synem a nevím, co dřív uhradit. Tento měsíc mi chybí 20 tisíc korun na doplacení všech restů. Věřím, že jsou tu lidé, kteří mohou pomoci finančně. Více info poskytnu na emailu. Budu vděčná za jakýkoliv příspěvek na můj účet. Číslo účtu je 1013793083/0800 a pokud je ochoten mi někdo pomoci poplatit vše na nízké měsíční splátky, budu vděčná. Nikdy nikdo nevíme, kam se jednou dostaneme. Předem moc děkuji. Ještě můj email - accissej@seznam.cz (pokud by jste mě chtěli kontaktovat). Moc děkuji.
Reakce
Anna
Zdravím. Ano, lidé jsou různí, tak jako jejich povahy se liší. A kdo neví, co je to spadnout až na samé dno, tak ten se těm slabým vysmívá. Aniž by věděl příčinu. Někdy je to vlastní chybou, jindy, že někomu naletěl. Nebo se něco nepovedlo a nebo také když zůstane člověk na vše úplně sám. A přestane to zvládat. Najednou se vše hroutí a dluhy jsou dluhy. Proto bych chtěla požádat někoho, kdo by mi byl ochoten pomoci, jestli by mi mohl dát půjčku na vyplacení pohledávek a dluhů. Jsem v registrech, ale práci mám. Děkuji.
Reakce
Lili
Kdo chce darovat peníze, a nemá komu, nabízím se já! Zcela vážně potřebuji finanční pomoc - jsem mladá, a mám velké dluhy, které nemám jak splatit. Nemám vlastní bydlení, nemám vlastní život. Ačkoliv jsem vystudovala VŠ a začala podnikat, zatím se moc nedaří a nevím co teď. Nemám od nikoho blízkého finanční podporu a sama na to nestačím. Kdo má peníze, prosím pomozte - ozvěte se mi na email leather.fairy@seznam.cz.
Reakce
Filipo Marinety
Radím všem. Všichni, co jsme v dluhové pasti, čtěte. Víme všichni, že v jednotě je síla a že si můžeme všichni navzájem pomoc. V České republice jsou určitě milióny lidí co mají finanční potíže. Je potřeba založit internetovou doménu (internetové stránky). Tyto stránky nám všem pomohou je potřeba, aby ti co potřebují pomoc šli na ty stránky až se tedy založí. Ale podotýkám musí být jenom jedny internetové stránky, kde bude taky takovýto účet. A teď to nejdůležitější. Jak jsem již naznačoval v jednotě je síla a můžeme si všichni navzájem pomoc. A splnit si konečně naše dlouholeté sny, všechny vaše příběhy, co píšete na tomto chatu jsou hlavním východiskem proč to vlastně vůbec děláme. A věřím, že jsou všechny pravdivé nemá vůbec žádnou cenu někoho prosit o peníze. To ani nejde. Samozřejmě víte asi proč. Je potřeba aby jsme se seskupili a tím myslím mnohonásobně seskupili. Nejlépe až na 2 - 3 miliony lidí. Poslouchejte, když každý z těchto lidí a samozřejmě i nás pošle podotýkám pošle jednu korunu na účet nebo složenkou. Víte co? Budeme milionáři, když ten a ten pošle 1 korunu na ten a ten účet. Bude to skvělé. Můžeme si takhle všichni do jednoho pomoci. A splníme si naše dlouholeté sny. Jak jsem již říkal v jednotě je síla musíme se všichni spojit a pomoci si navzájem. A jednu korunu dokáže poslat každý. Když má někdo zablokovaný účet, tak může poslat přes poštu nebo přes známého. Je potřeba se seskupit psát účty, kam kdo potřebuje poslat. Všiml jsem si, že někdo to tam měl - napsaný svůj účet. Dostal jsem nápad - založíme hromadnou Facebook skupinu - mega skupinu. A tam si budeme moc psát jak se komu daří. A samozřejmě musíme tam psát čísla účtů, abychom mohli posílat koruny. Nebo kolik chcete i 5 Kč nebo 10 Kč. Čím víc lidí, tím líp. Prosím reagujte na tento příspěvek a nebuďte skeptičtí. A pomozme si navzájem. Je potřeba založit tu hromadnou skupinu na Facebooku.
Reakce
Filipo Marinety
Posílejte 1 korunu na můj účet 8489027001/5500. Čím víc lidí pošle 1 korunu, tím líp. A pomůžeme si všichni navzájem. Když pošle 3 000 000 lidí 10 Kč, budu mít na účtu 30 000 000 Kč. A z těch peněz mohu pomoci všem co mají problémy s financemi. Věřte mi a deset korun může poslat každý. A mohu každému pomoci. Ivetě, Lili, Lence, která potřebuje 2000 Kč, aby se nezadlužila kvůli operaci svého pejska. Paní Hanáskové, která to určitě potřebuje. Musíme si pomoci, když každý pošle 10 Kč na můj účet, mohu poslat peníze všem co jsou takzvaně v koncích. Někteří jsou možná skeptičtí, ale deset korun není těžké poslat. O nic nepřijdete, právě naopak pomůžete sobě a ostatním. Nebuďte hloupí. 30 000 000 Kč může pomoci tolika lidem a může nastartovat nové životy. Já nejsem z těch, co okrádají. Vím co to je, když se člověk dostane do dluhové pasti je to cyklus, z kterého se člověk nemůže dostat. Nemůže spát, nemůže jíst. Matky nemohou uživit své děti, nebo mladí co myslí na provaz. Je řešení a to jsem JÁ. A chci pomoci všem, kteří mi věří, chtějí svůj život naplno žít. Ti co mi nevěří, tak ať věří, protože jiná možnost není. Prosím reagujte a pište a seznamujte lidi. Když to uděláte, tak můžete začít se vším znovu a správně. Žijeme jenom jednou. Neberte si žádné půjčky od nebankovních společností a už vůbec ne od podvodníků, co se za nebankovní nebo soukromé investory schovávají. A zničí Vás. Já (Filipo Marinety) Vladimír Veselý Vám pomohu je to v mém zájmu a na nic si nehraji. V mém zájmu je Váš zadek nakopnout a probudit Vás zpátky do života. V jednotě je síla, pochopení pro ostatní. Přeji všem dobrou bezelstnou noc. Pavlína, Jiří Vaněk, Lenka, Iveta, Anna a všichni ostatní chtějí pomoc. Pošlete příspěvek na můj účet 8489027001/5500. Stačí, když pošle obrovské množství lidí 1 Kč až 10 Kč, to není těžké. Věřím, že to společnými silami zvládneme. Můj email je hranostaj123@seznam.cz.
Reakce
Ajka
Docela to všechno chápu, svojí hloupostí jsem se taky dostala do této situace. Snažím se to řešit, ale času je málo. Někdy se mi ani nechce vzbudit, divím se, jak jsem se mohla dostat do takové situace. Asi mám smůlu celý život, pracuji v továrně a ještě se najdou lidé, že vás oberou o peníze. Chcete půjčku od soukromníka, ale prostě zjistíte, že to je podvodník. Kdo by mi chtěl aspoň trochu pomoct, prosím o pár korun na účet 2109752299/2700.
Reakce
Pepa
Kdo věnuje peníze na účet a pomůže penězi? Moc děkuji za každou korunu, kterou mi můžete poslat. Je to opravdu důležité. Číslo mého bankovního účtu je 160415037-0600.
Reakce
Honza
Který člověk řekl, že za peníze si štěstí nekoupíš? Pěkná blbost. V dnešní době se vše točí jen kolem nich. Mě dohnaly dluhy z mládí a díky exekucím jsem přišel o rodinu. Jasně, každý strůjcem svého štěstí, ale tohle je moc. Ztratit rodinu a střechu nad hlavou. Takže moje prosbička nechci nic zadarmo, ale kdyby se našel nějaký človíček, který by mi půjčil 100 000 Kč, kterému bych splácel cca 2 - 3 tisíce korun měsíčně. A chtěl by mi vrátit život. Protože díky dluhům nedostanu bankovní půjčku a lichvu nechci. To bych byl na tom ještě hůř. Vím, že moc lidí je na tom stejně špatně nebo i hůř než já. Ale také věřím, že moc lidi má tu moc změnit můj život. Udělám cokoliv, splátky jsem schopný hradit. A samozřejmě dám něco navíc. Kdyby se našla dobrá duše, tak můj email je hanzhanz1987@seznam.cz. S pozdravem a vidinou lepších zítřků, Honza.
Reakce
Lenka
Prosím, hledám někoho, kdo by mi daroval 5500 Kč na oddlužení. Nemám dárce a chybí mi příjem. Jsem na MD a mám malý příjem, ze kterého nemůžu každý měsíc vyjít. Tak by mi každá darovaná koruna velmi moc pomohla. Je to nezávazné, ale velice to spěchá. Můj telefon 732530656. Našel by se tady prosím někdo? Díky moc předem.
Reakce
Honza
Taky bych potřeboval darovat peníze. Chci si koupit nějakou pěknou jachtu a brázdit moře. Ale nemám na to. Stačily by tak 3 miliony, a nejlépe pak ještě nějaké měsíční pravidelné platby, protože zazimování a ukotvení v přístavu taky něco stojí. Splnil by se mi tak sen, byl bych dárci moc vděčný. Ze stálého příjmu na to nikdy nenašetřím beru jen 35000 Kč čistého, to kdybych dával všechno na stranu, tak to budu střádat 10 let. A to je strašná doba. Takže moc děkuji předem, člověk nikdy neví kdy narazí na nějakou dobrou duši, nebo na zázračného dědečka. Číslo účtu je 2210425823/6210. Ještě jednou díky. Kdyby se sešlo víc dárců najednou, tak nevadí, já už si s tím poradím, třeba na vybavení atd...
Reakce
Lexi
V dnešní době je svět plný podvodníků a lidí, kteří se snaží jen těžit z problémů druhých. Než aby pomohly se jen vysmívají a mají radost, že někdo spadl na úplné dno. Také znám tu beznaděj, kdy sháníte pomoc a všichni se točí zády. Člověk má chuť se vším praštit, ale jsou tu děti, rodina a tak to prostě nejde. Proto tady píši a prosím o jakoukoliv finanční pomoc i já neboť jsem zkusila vše. A za vším byl většinou člověk, který místo pomoci do vás na tom dně ještě kopl. Píši tady číslo účtu na, které mi můžete poslat jakoukoliv částku za kterou budu vděčná. Pokud do zprávy napíšete že peníze chcete vrátit tak budou vráceny hned jak to bude možné. Děkuji. Č.Ú.- 2915223033/0800.
Reakce
Anna
Lidé, co mají dost nebudou mít nikdy dost. A pohrdají ostatními, kteří mají málo či nemají nic. Já vydělávám 10 500 Kč a jsem ráda, že tu práci mám. Zaplatím nájem, obědy ve škole a splátku exekuce. Do které se člověk dostal, když zůstal s dětmi sám. Tak nám nic moc nezbývá. Jsem skromný člověk a dluhy mě trápí. Tak jako mnoho dalších lidí. Ale už jsem přestala věřit a doufat, že by se našel někdo, kdo by opravdu pomohl. Musíme se spolehnout sami na sebe.
Reakce
Jana Petruna
Já hledám jinou pomoc. Potřebuji nutně půjčku, taky na nějaké výdaje. Týkají se bydlení - potřebovala bych 20 - 35 tisíc korun a nikde mi nechtějí půjčit, protože jsem v registru dlužníků. Ale ne svoji vinnou. Majetek nemám vyplacený doposud a asi se ho nedočkám. Bez veškerého papírování, jenom na OP a směnku či smlouvu. Ručit nemám čím a příjem mám nedoložitelný a poplatky předem neplatím. Jedině z půjčky, kterou mi poskytnete. Prosím pomozte mi někdo i s 100% úrokem. Prosím jsem zoufalá, jsme nato tři osoby - na to splacení. Peníze určitě uvidíte zpět. Měsíční splátky si můžeme dovolit. Děkuji pěkně a prosím ozvěte se na telefon 723263098.
Reakce
BadPeoples
Lidi sme na tom vseci nějak.. já už přemýšlím co udělám jako poslední věc v životě. Než to skončím:/ tak se tu držte
Reakce
Pepík
Zdravím Lidičky jsem 18letý kluk , ktery nema dobre rodice , bez zamestnani , uz budu mit nastup ale rodice me odestvali na ulici a nemam ani korunu na zivot. je venku zima trpím hlady a tak zadam ze se tady urcite nekdo najde , kazdy kdo to cte ma urcite moznost odeslaní 5kc na muj ucet. blbych 5 korun , potrebuji na byt minimalne 9000kč abych se vzpamatoval a zacal zít , prosim o tady tu malickost 5 koruny od kazdyho. dekuji predem cislo uctu zde : 2301333115/2010
Reakce
Šípková Maruska
Umřel my syn.A tak jde všechno s kopce dolů.Mám dluhy exekuce.A jsem sama.A nejsem schopna všechno splácet.Pomůže mi nikdo.Daruje mi někdo peníze.Nebo nikdo půjčí jispon malu částku.Moc my to pomůže.předem dekuji
Reakce
Jana
Dobrý den přeji všem hodným a seriozním lidem ,chtěla bych tady požádat o pomoc .Můj život je jako horská dráha jednou dole a jednou nahoře.Teď jsem už ale na úplném dně.Jsem žena žijící s dětmi bez partnera.Před 13 lety když jsem onemocněla (prodělala jsem mozkovou příhodu )Na tu smůlu jsem měla štěstí protože jsem se z toho dostala bez vážných trvalých následků.Ale rok marození mě dostal do dluhů .Protože před nemocí jsem pracovala a docela slušně vydělávala a tak jsem se pustila do stavby menšího domečku .Ale byla jsem na to sama brzy se dostavila vyčerpanost a zdravotní potíže které vyustili v mozkovou přihodu .Jak jsem již psala.Dostala jsem se do platební neschopnosti a následně do exekuce bojovala jsem s tím dlouhých 7let .Nakonec jsem šla do insolvence ,protože během těch 7 let mi dluhy přibývali a dostala jsem se až do takového problému že už jsem neměla mnoho možností.Když jsem ukončila insolvenci a už jsem neměla vůbec nic protože jsem vše prodala a tak jsem si řekla že začnu od nuly .Ale mým problémům nebyl konec.Onemocnělo mi dítě diagnoza byla rakovina . Byla to pro mě šok.Jako dýka vražená do srdce v ten moment se mi zhroutil svět a uvědomila jsem si že ty dluhy a ty problémy kolem co jsme si celou tu dobu já a mé děti prožívali nebylo nic ,proti tomu co bylo kolem nemoci mého dítěte .Hodgkinův lymfon je léčitelný, ale pro dítě léčba velmi náročná.A tak se nám obrátil život na ruby.S dítětem jsem trávila čas mezi nemocnicí a domovem , ostatní děti byli většinou u kamarádky která mi byla velkou oporou.Rok náročné léčby máme za sebou ,je zbytečné psát jak to i finančně bylo těžké.Teď už to nejhorší máme za sebou .Syn se pomalu dostává do normálu rakovinu porazil . Jsem štastná a teď bych chtěla napsat proč to tu vše píšu .Vzhledem k tomu čím jsme si prošli a stále ještě procházíme protože pečuji stále o svého syna tak je pro mě problém sehnat odpovídající práci kde by mi tolerovali výpadky z pracovní činnosti kvůli péči o syna.Atak jsem se rozhodla pracovat sama na sebe jenže mi chybí peníze .Úvěr v bance nezískám ,a na internetu narážím pouze na podvodníky kteří bohužel využívají důvěry a zoufalství lidí a sprostě je ještě okrádají.Ano i já jsem 2x nalítla v naivitě a s důvěrou jsem věřila že mi ta dotyčná osoba pomůže a poskytne mi úvěr který jsem schopná splácet.Ale zatím jsem získala jen špatnou zkušennost a ztrátu peněz. Pomalu i víru ztrácím ,proto bych tady tímto chtěla požádat o pomoc .Nechci nic zadarmo . Chci se seriozně domluvit na půjčení peněz na to abych mohla zahájit svou činnost a tím byla schopná se postarat o své děti a mohla žít normální život.Bez ztrachu zda budu mít dostatek peněz na jídlo a na bydlení.Jsem pracovitá a poctivá a schopná se domluvit na podmínkách tak aby obě strany byly v pohodě . Věřím že je tu někdo kdo peníze má a chtěl by pomoci .Prosím ozvěte se mi na email :domov2019@centrum.cz. Budu vám velmi vděčná a vše Vám splatím .Nebo je tu někdo kdo by mi doporučil nějakou osobu která mi bude moci pomoci .Děkuji za jakoukoliv informaci ,doporučení zkušenost.Prosím chci už zažít trochu štěstí a pohody a mít radost ze života.
Reakce
Dominika
Dobrý den, i já se přidám. Mam maleho syna, prisla jsem necekane o práci a jsem samozivitelka. Hoří vsechno.. nemam ani na školkovné... Kdyby chtěl někdo pomoci tak prikladam ČÚ 115-3394910237/0100, kdyby nekoho zajimal konkretne muj pribeh tak piste na mamasama@post.cz pamatujte ze i málo může pomoci. Děkuji
Reakce
Martin
Nebudu si vymýšlet nějaké situace v jaké zrovna jsem abych vymámil peníze. Na rovinu jde o finanční příspěvek na vysněné Porsche, kdo nepotřebuje peníze nechť se mi ozve na spdr@centrum.cz. Všem díky. Pak Vás svezu.
Reakce
Tomáš
Dobrý den, budu věřit v dobré andělé a tím to žádám všechny, kdo můžete poslat jakoukoliv částku ať ji pošle mě na účet číslo 233021028/0600. Jedině tím mě tedy na světě udržíte žít a nebudu muset navždy odejít.Děkuji
Reakce
xxx
JSTE VŠICHNI SMĚŠNÍ KDYŽ SI MYSLÍTE ŽE KDYŽ NAPÍŠETE ŽE VÁM NĚKDO NĚCO DA
Reakce
Kajka
Dobrý den, i já jsem bohužel v nouzi. Pomůže i malinký příspěvek třeba 10kc od každého z Vás,kdo si to precte. Trapne a zlé komentáře si prosím odpusťte. Nevíte, kdy může potkat něco podobného Vas. Dekuji Číslo účtu 1984573163/0800
Reakce
Helena Vavrinova
Pomuze mi taky nekdo i s malou castkou 20 korun odkazdeho mM INSOLVENCI CISLO UCTU 2054062011/3030 POTREBUJI DETEM NA TABOR
Reakce
kozetta
Prosím taky o pomoc nechci být na ulici může mi někdo pomoci prosím... Je to hrozně jsem zoufalá nevím jak dál můj účet 1818573053 /0800
Reakce
Jarda
Krásný den přeji.chci to jen vyzkoušet na této stránce..nepotřebují tisice.stačí jen malá částka jsem po těžké operaci páteře.8šrobu v krční páteří.4nové plotenky.částečně ochrnuta micha.jsem kvadrupelig.již 3rokem.beru důchod č.1.chtěl bych jsi ještě splnit sen než mě odejde úplně míchá.koupit jsi starší el.vozik..a užít jsi své děti někde na výletě.mám nepojizdni.a docela trapeni.pokud nemalou částkou přispějete.budu moc rád.nebo kdyby někdo daroval vozíček.taky mě uděláte radost.č u.227668435/0600.děkuji.Jarda.47let.
Reakce
Roman Valenta
Potřeboval bych na účet poslat max.15 Kč na ověření půjčky Do večera pošlu zpatky
Reakce
Roman Valenta
Č.úctu 4643731083/0800 Dekuji

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP