Kde okamžitě sehnat peníze na zaplacení dluhu? (až 140 000 Kč do 7 dní)

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

Kde okamžitě sehnat peníze na zaplacení dluhu? (až 140 000 Kč do 7 dní)

Dobrý den, přišel mi dopis, ve kterém dlužím cca 140 000 Kč. Které musím okamžitě zaplatit a které samozřejmě nemám. Vše mám splatit do 7 dnů od doručení dopisu. Takže potřebuji pomoc prakticky okamžitě. Chci se Vás zeptat, jestli byste mi neporadili někoho, kdo by mne mohl založit? Opravdu nutně to potřebuji. Jsem pracující. Nemáte nějaký kontakt, kde by mi okamžitě půjčili na zaplacení dluhu? Děkuji moc za případné dotazy.

Diskusi založil:

A. K.

Počet shlédnutí:

9501x

Počet příspěvků:

22x

Reakce
Kamila Bezoušková
Dobrý den, podařilo se Vám někoho najít? Mám úplně stejný problém. U jedné nejmenované nebankovní společnosti jsem už cca 3 roky pravidelně splácela půjčku. Ale minulý a předminulý měsíc jsem neměla peníze, protože jsem byla na nemocenské a neměla jsem příjem. A oni mi včera napsali, že musím celou půjčku okamžitě doplatit. Celkem to dělá ještě víc než 140 000 Kč, blíží se to k 200 000 Kč. A tak hledám, kde okamžitě sehnat peníze na vyplacení jejich půjčky. Podařilo se Vám už někoho najít? Prosím o kontakt.
Reakce
Kamila Bezoušková
Nebo kdyby se tady nacházel nějaký soukromý investor, tak bych byla taky velmi ráda za nabídku okamžité půjčky. Jsem již 11 let zaměstnána u stejné firmy s platem 16 000 Kč, jsem svobodná a mám jedno dítě. Splácím zmíněnou půjčku a ještě mám jednu rychlou, kterou jsem si musela vzít během nemocenské. Měsíčně bych Vám mohla splácet do 3500 Kč. napište mi prosím na tutanchamon1@centrum.cz.
Reakce
A. K.
Zatím se mi nikdo neozval. Pořád hledám.
Reakce
ing. Komárek
Pracuji pro nebankovního poskytovatele. Pokud máte doložitelný čistý příjem v minimální výši 14 000 Kč měsíčně, nejsou na Vás vedeny žádné exekuce, nejste v insolvenci a Vaše dluhy nepřesahují 400 000 Kč, tak bych Vám mohl nabídnout okamžitou nebankovní půjčku ve výši 10 000 Kč až 250 000 Kč. Pokud máte zájem, tak mě rovnou kontaktujte nebo klikněte výše na odkazy na naše webové stránky pro více informací a sjednání půjčky. Peníze můžete použít na cokoliv - klidně i vyplacení dluhu. Více informací osobně nebo na webových stránkách. Vše poctivě bez poplatku. S pozdravem Komárek.
Reakce
Rudolf K.
Nenašel by se tady někdo, kdo by mi mohl okamžitě sehnat peníze na zaplacení dluhů? Potřebuji okamžitě v hotovosti cca 70 000 Kč, ale s mojí historií prostě nemám šanci. Banka nedá, protože jsem v registru. A nebankovní firmy mi už taky nedají, protože jsem v Solusu a mám potíže se splácením. Nenajde se třeba nějaký soukromý investor? Na úrocích absolutně nezáleží, klidně dám i jednou tolik. Ale hotovost potřebuji okamžitě! Pište prosím ještě dnes na r.kalisek@email.cz. Mockrát děkuji za pomoc.
Reakce
Ivan P.
Přišla mi zesplatněná americká hypotéka a mám 7 dní na to, abych ji doplatil. Je to ale od nebankovní společnosti, protože bankovní mi nic neschválí (údajně nějaká nedoplacená kreditní karta).Nevíte lidi, kde sehnat okamžitě peníze, abych to mohl doplatit? Ideálně ale od poctivého poskytovatele. nechci se s nikým zaplést a dostat se do ještě větších problémů. Kde bych kromě bank a nebankovních společností mohl dostat poctivou okamžitou půjčku? Pište email nebo telefony.
Reakce
Kamila Bezoušková
Už se mi to podařilo vyřešit, už prosím nepište nabídky na můj email. Už to není aktuální. Podařilo se mi tady na tom internetovém odkazu výše kontaktovat onoho investora a s tím už jsem na všem dohodnutá. Mockrát děkuji za pomoc, případně moji předchozí poptávku můžete klidně i smazat. Hezký den.
Reakce
Lucie P.
Dobrý den, potřebovala bych nutně půjčit od nějaké soukromé osoby finanční prostředky. Bohužel mi nebankovní firmy nevyjdou vstříc a o bankách už vůbec neuvažuji. Ale doufám, že by se třeba nějakou soukromý věřitel nebo investor našel. Příjem mám, ale jsem v insolvenci. Další informace bych vám dala až později. Jestli se tedy najde někdo, kdo půjčuje i lidem v insolvenci. Děkuji předem.
Reakce
Jiří
Na hodně navýšené dluhy se nedají vydělat peíze. Bez aktivního účtu to nejde. A z brigád je to hodně málo. Při jakémkoliv založení nového účtů může exekutor zablokovat dlužníkovi účet. Nižší částky jak z vkladních knížek nebo z účtů jdou většinou jen na uhrazení poplatků.
Reakce
Advokátka
Dobrý den, v některých případech by bylo vhodné vyřešit situaci spíše podáním návrhu na oddlužení. Půjčováním pouze porostou Vaše stávající dluhy a dostanete se do dluhové spirály. V případě, že byste měli zájem svoji věc probrat nebo podat návrh na oddlužení (budete-li splňovat zákonem stanovené podmínky), zanechte mi níže kontakt. Ozvu se Vám. S dluhovým poradenstvím mám bohaté zkušenosti. Předběžné posouzení Vaší situace je zdarma. S pozdravem, J. Š.
Reakce
Libuše
Kamila Bezoušková - můžete mi prosím dát kontakt na toho investora? Prosím napište mi jeho kontakt na verisova@volny.cz. Mám zájem o o peníze, prosím co nejrychleji. Děkuji.
Reakce
Gabriela
Prosím.dejte mi někdo 200000 na splacení dluhů.Potřebuji nutně číslo účtu 115-2042540/0100.
Reakce
Paja
Dobrý den, mám podobný problém jako matka samozivitelka bývalý přítel mě zadluzil a splácím po něm dluh a i když mám plat 25000 nestíhám splácet protože na mateřské se mi dluhy prohlubovali ale nejni to tolik 100000 Kč ale jelikož jsem v solusu nikdo mi nechce půjčit a já už nezvládám mít poplatky 18 000 měsíčně se Sim vsudy
Reakce
Paja
Vaše odpovědi prosím na email mkina@seznam.cz děkuji za rady nabídky atd
Reakce
Diana
Dobrý den, prosím není tady nějaký hodný investor dostala jsem se do potíží kvůli mému bývalému ex příteli a teď mi chodí jen samé upomínky nevím kam peníze dříve poslat jsem pracující člověk a potřebovala bych nutné půjčit 130 tis. Abych mohla vše zaplatit a platit jen jednu splátku. Děkuji moc prosím o kontaktování na e-mai: diana.ostadalova@seznam.cz
Reakce
Barbora
Dobrý den , hledám soukromého investora na konsolidaci ve výši 500.000,-. Jsem zaměstnaná a můj čistý přijem činí 38000,-. Prosím kontaktujte mne na princesleia1986@icloud.com
Reakce
Markéta
Našli jste tady někdo někoho kdo půjčí bez poplatku předem? monogamy@seznam.cz
Reakce
Jakub
Dobrý den potrebuju nutné zítra 60000 nejlépe 70000 na dobu maximálně 10 dni ale viděl bych to spíše do týdne jen aby byla nějaká rezerva radši klidně sem ochotný dat něco na víc měl bych i rucitele jen mi to dost chvata ... nevíte někdo o někom nebo nepujci někdo přímo ? Předem děkuji za zpětnou reakci .. e-mail Danhel733@gmail.com
Reakce
Kristyna
Dobrý den dostala sem se do potíží a potrebuji sehnat 4000 do příštího měsíce už nemáme ani co jíst s detma moc díky kristyna
Reakce
Kristyna
Kristyna Dobrý den dostala sem se do potíží a potrebuji sehnat 4000 do příštího měsíce fi3.8 už nemáme ani co jíst s detma moc díky kristyna email Tyna.daskova@seznam.cz
Reakce
Jana
Pro Ing. Komarka Nenašla jsem na vás kontakt, mohu vás poprosit o zpětné kontaktování na můj email kocourkova_jana@centrum.cz Děkuji

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP