Kalkulačka oddlužení/odlužení, osobní bankrot, insolvence, vypočítat zdarma

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

Kalkulačka oddlužení/odlužení, osobní bankrot, insolvence, vypočítat zdarma

Existuje nějaká bezplatná kalkulačka, kde bych si mohla vypočítat odlužení (oddlužení?), osobní bankrot a insolvenci? Ideálně na internetu a zdarma. Děkuji za pomoc. Ludmila

Diskusi založil:

Ludmila

Počet shlédnutí:

5496x

Počet příspěvků:

15x

Reakce
Adam
A co by jsi chtěla konkrétně vypočítat? Na osobním bankrotu (insolvenci, oddlužení) toho není mnoho co počítat... .
Reakce
Ludmila
Zajímalo by mě samozřejmě, kolik by mi po oddlužení měsíčně zbývalo na živobytí. Moc tomu nerozumím, ale je mi nějak jasné, že budu muset něco platit a to po nějakou dobu. Tak bych chtěla vědět pokud o to požádám, tak jak na tom budu finančně. Musím platit nájem, musím si platit běžné výdaje atd. atd. atd. A tak bych se nerada dostala do nějakých problémů tím, že se budu snažit situaci řešit.
Reakce
Adam
Ano, pokud požádáš o osobní bankrot/insolvenci/oddlužení, tak budeš muset splácet i nadále své pohledávky. Podle toho jak rozhodne soud, tak budeš muset splácet - v takové výši. Počítej ovšem s tím, že budeš muset splatit minimálně 30% všech svých dluhů. Zásadní otázka je, jestli máš pravidelný příjem (zaměstnání). Pouze v tomto případě ti může být žádost kladně posouzena.
Reakce
Ludmila
Ano, mám pravidelný příjem ze zaměstnání. Toto jsem si předem zjistila a vím, že by mi jinak nebyl schválen bankrot. Jenom mě zajímá kde bych si to mohla vypočítat. Protože jsem zatím nepřišla na nějakou kalkulačku, která by mi vypočítala kolik mi zůstane.
Reakce
Erika Balážová
Můžu se zeptat jaký je Vás měsíční příjem z vašeho zaměstnání? Dále by mě zajímalo kolik lidí žije ve Vaší domácnosti. A jste vdaná? Mám zde k dispozici kalkulačku a mohla bych vám to vypočítat. Následně bych i potřebovala vědět, kolik celkem dlužíte za všechny Vaše půjčky.
Reakce
Ludmila
Děkuji, prosím vypočítejte mi to na vaší kalkulačce. Dluhy mám ale moc moc vysoké, bohužel...dlužím téměř 900 000 Kč. Jsem z toho zoufalá a nemám z mého platu možnost to splatit. Můj plat je 14500 Kč. Nejsem vdaná, ale mám přítele, se kterým žiji společně v bytu (jenom podnájem, který platíme společně). Nemám žádné děti ani žádnou vyživovací povinnost. Můžete se mi prosím na to podívat? Děkuji.
Reakce
Erika Balážová
Vaše dluhy jsou opravdu velmi vysoké. Ale řešení tady pokud. Doporučila bych Vám využít rozložení na maximální možnou dobu (5 let). Měsíční splátka by byla 5 541 Kč a tak by Vám na měsíční vyžití zůstalo 8 959 Kč. Jelikož žijete s přítelem, tak by Vám to zřejmě mohlo stačit (vzhledem k tomu, jaké jsou Vaše dluhy, tak mi to připadá jako výhodné řešení). Já sama mohu zprostředkovat pomoc při oddlužení/bankrotu/insolvenci. Vše bychom mohli probrat a já bych Vás úspěšně provedla celým procesem. Pokud máte zájem, tak se mi prosím ozvěte na 775898044. Pokud by měl někdo zájem využít moji kalkulačku, tak mi prosím napište. Ráda poradím.
Reakce
M. Balkýn
Erika Balážová: Rád bych využil Vaší kalkulačky. Můj příjem je 18000 Kč, jsem svobodný a nemám žádnou vyživovací povinnost. Jsem ale ženatý. Mám pohledávky ve výši 1 433 800 Kč. A nejsem schopný to už nadále splácet. Můžete prosím využít Vaši kalkulačku? Děkuji.
Reakce
Erika Balážová
Pane Balkýn, budu počítat s nejdelším možným rozložením na 5 let. Nyní kopíruji z kalkulačky. Váš splátkový kalendář: měsíčně by jste platil 7 169 Kč. Zůstalo by Vám po každý měsíc 10 831 Kč. Celkem by jste tak musel splatit 430 140 z Vašeho celkového dluhu. Mohu Vám pomoci s podáním Vaší žádosti, stačí mě kontaktovat. Vše vyřešíme a zbavíme Vás vašich dluhů.
Reakce
Jiří
Zdravím, zajímalo by mě kdybych mi schválili osobní bankrot, jestli by mi sebrali i sirotčí důchod na nezletilé dítě? Děkuji za rychlou odpověď.
Reakce
Veronika
Dobrý den Paní Eriko, chtěla bych se zeptat - máme s manželem asi 400000 Kč dluhy. Máme už i exekuce na plat oba, polepený celý byt. Bohužel nemáme jiný majetek. Zajímalo by mě, jestli by jsme prošli při oddlužení. Já mám 6000 Kč v práci a 5120 Kč invalidní důchod. A manžel má od 14000 Kč do 16000 Kč po odečtení exekuce. Samozřejmě má více, kdyby mu neodečítaly exekuce. A ještě by mně zajímalo, kolik nám nechají na živobytí a jak se posuzují invalidní důchodci při oddlužení. Byla bych ráda, pokud by to šlo a mohla by jste nám poradit a pomoci s oddlužením. Děkuji Veronika
Reakce
Lukáš
Dobrý den, průměrně vydělávám 13000 Kč a celkem dlužím cca 550 000,- Kč. Kolik by mi zůstalo při insolvenci? Byl jsem už za jedním poradcem, říkal že 6 200 Kč. Ale za to se přeci nedá žít. Kolik by mi tak tedy zůstávalo z mého platu? Děkuji
Reakce
Jana Novotná
Pane Lukáš, pokud jste svobodný a bezdětný a nemáte dluh na alimentech nebo zdravotní pojišťovně apod., zůstávalo by Vám z Vašeho platu cca 8500 Kč. Pokud by jste chtěl více informací nebo se bavit o Vaší situace více konkrétně, tak mě můžete kontaktovat. Nebo se podívat na naše internetové stránky níže pro více informací.
Reakce
Anna
Dobrý den. Chtěla bych se informovat ohledně oddlužení. Mám exekuce ve výši 300000 Kč. Jsem rozvedena s dítětem. Práci mám a můj příjem činí 10500 Kč. A k tomu mám výživné na dítě 2000 Kč. Bydlíme v pronájmu, takže žádný majetek nemáme. Mohl by mi někdo poradit, zda by bylo možné zažádat o osobní bankrot? A kolik by mi zůstalo na živobytí? Protože z mého příjmu je nemožné splatit exekuce ve výši 300000 Kč. Předem děkuji za radu.

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP