Jak smazat můj inzerát na pujckanaop.cz

Jan

Jan

Dobrý den, mě trápí, že jsem zadal inzerát na pujckanaop.cz. Nikde není kontakt na správce ani se nemůžu přihlásit, abych změnil či smazal svůj inzerát. Fakt mě to trápí. Když napíši na google.cz své jméno, tak hned objeví moji žádost o půjčce na pujckanaop.cz. Nevíte prosím vás jak smazat? Opravdu už nevím co mám dělat a koho bych měl požádat, aby to odstranil. Poraďte mi prosím jak na to. Děkuji moc. Jan

Lucie

Lucie

Dobrý den, toto téma zde již existuje (stačí jen hledat, je to často zmiňované). Zopakuji tedy co jsem již psala: Pokud máte zájem o smazání inzerátu, tak mi prosím napište e-mail na adresu lucie.brouckova@precerpano.cz . Obratem se o to postarám, vše odstraním. Nezapomeňte mi prosím napsat i www adresu inzerátu (abych jej byla schopná dohledat). Lucie Broučková

Lucie

Lucie

A ještě pro upřesnění: inzerát bude ihned smazán. Ale vyhledávače jako google.com nebo seznam.cz mají u sebe uloženou verzi vašeho inzerátu. A budou jej stále zobrazovat do té doby, než znovu navštíví tuto stránku. A než zjistí, že tento inzerát byl odstraněn. Takže i když ihned smažu Váš inzerát, tak se ve vyhledávání může zobrazovat ještě několik dalších dnů až například dva týdny. Proto případně prosím o trpělivost.

Lenka

Lenka

Chci půjčku - ihned vyplacení na ruku 60000 Kč. Prosím o smazání tohoto inzerátu, dávno není platný, moc prosím. Děkuji Lenka. Je tam email malickam@email.cz, je to ze dne 28.2.2013, Plzeňský kraj, město Rokycany.

Klára P.

Klára P.

Prosím o smazání mého inzerátu, kde poptávám 250 000 Kč od soukromé osoby. Peníze jsem již získala a mám vše vyřešeno. Nadpis inzerátu je - Půjčka od soukromníka 250 000 Kč. Děkuji za rychlé odstranění inzerátu a taky za to, že jste mi pomohli získat peníze přes vaši inzerci.

Tibor Novotný

Tibor Novotný

Taky bych chtěl požádat, aby jste smazali mé kontaktní informace z mého inzerátu. Inzerát můžete nechat, ale prosím o odstranění jména, telefonu a emailu. Inzerát je podán pod jménem Tibor Novotný, Praha 5. peníze se mi již podařilo získat a nepotřebuji, aby to bylo zbytečně vystavené na internetu všem na očích.

Lucie B.

Lucie B.

Dobrý den, jak jsem již řekla, tak mi prosím napište na můj email. Máte-li nebankovní půjčku od soukromníka již vyřešenou, tak není problém vše ihned odstranit. Pokud napíšete sem, tak může trvat i několik dnů, než to bude odstraněno. Pokud mi pošlete email, tak bude inzerát smazaný téměř okamžitě. Má emailová adresa je uvedena v předchozím příspěvku.

Gabriela L.

Gabriela L.

Můžete paní Lucie prosím smazat moji poptávku? Potřebovala jsem 150 tisíc korun na poplacení mých dluhů. Na sloučení všech mých závazků dohromady. A už se mi jeden člověk ozval a peníze mi dal. Moc vás prosím, smažte tu poptávku. Už to není aktuální a ještě pořád se mi sem tam někdo ozve a něco nabízí. I když už to není aktuální. Nebo tam alespoň napište, že už peníze mám.

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Reagovat na toto téma bez registrace:

Vaše jméno:

Text vašeho příspěvku:

Půjčky Na OP - Ihned a Hotově
Půjčky Na OP Ihned a Hotově | Inzerce půjček zdarma | Potřebuji půjčit peníze
Půjčky - Diskuse, Fórum, Poradna, Zkušenosti
Kontakt a Podmínky