Jak dosáhnout na osobní bankrot a oddlužení?

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

Jak dosáhnout na osobní bankrot a oddlužení?

Jsem zaměstnaný na dobu neurčitou. Jsem v bankovním registru a možná i v tom nebankovním. Dlužím jak bankám tak i nebankovním firmám. Celkem přes 500 000 Kč. Z mého platu je úplně nereálné něco takové splatit. Proto chci podstoupit osobní bankrot a oddlužení. Jenomže nevím, jestli bych splňoval podmínky a co je k tomu potřeba. Jak dosáhnout na osobní bankrot a oddlužení a co je k tomu potřeba? Uvítám i osobní zkušenosti.

Diskusi založil:

Weber

Počet shlédnutí:

3199x

Počet příspěvků:

12x

Reakce
Weber
Ještě jsem zapomněl, že nemám žádnou nemovitost ani majetek. Exekuce naštěstí nemám, mám jenom tyto dluhy. Existuje řešení na moji situaci?
Reakce
anonym
Ahoj, řešil jsem podobnou situaci. Z toho co si pamatuji, tak ti zkusím poradit. Zásadní je mít trvalý zdroj příjmů. A to že podstoupíš osobní bankrot neznamená, že se zbavíš všech svých závazků. Budeš muset splatit 30% svých dluhů a to maximálně během 5ti let. A tomu musejí odpovídat i tvoje příjmy. Pak ti bude stanovený splátkový kalendář, který budeš muset dodržovat.
Reakce
Weber
Děkuji Vám. A u koho jste si to zařizoval? Potřeboval bych tip na nějakého poradce nebo zprostředkovatele. Máte někoho ověřeného, kdo by akorát nevybral poplatek předem a pak zmizel?
Reakce
Milan Kocián
Dobrý den, již řadu let se pohybuji v nebankovním sektoru a mám mnoho zkušeností se všemi typy případů. Věřte mi, že každá žádost je jiná a potřebuje jiný přístup. Proto by jste si měl vybrat někoho jako jsem já. Poskytuji i půjčky, ale ve vašem případě to už na první pohled není možné. Příliš vysoké dluhy a žádný majetek. Ale mohl by jste dosáhnout na oddlužení. Všechno je bez poplatků předem a bez zástavy nemovitosti (osobní bankrot, oddlužení). Úvěry jsou ovšem s ručením. Pokud by jste měl zájem, tak mi prosím zavolejte na 720103104. Stačí i SMS, ozvu se Vám zpět.
Reakce
Viktor Vašinka
Jsem zástupcem nebankovní firmy, která dokáže vyřešit vaši situaci a dostat vás z vašich dluhů. Zavolejte mi na +420733183289. Ve Vašem případě bych v žádném případě nedoporučoval konsolidaci dluhů (nabízíme) ani další nebankovní půjčku (taktéž nabízíme). Ale rozhodně bych využil naši třetí sadu produktů - osobní bankrot a úplné oddlužení. Dokážeme zachránit i Vaše nemovitosti a pomoci Vám do nového začátku.
Reakce
Erika Balážová
Pane Weber, potřebujete rychle a kompletně oddlužit? Zbavit se celých 500 000 Kč a okamžitě vstoupit do osobního bankrotu? Tak kontaktujte mě. Nabízím rychlé a kompletní oddlužení - insolvenci. Pomůžu Vám zachránit Vaší mzdu a do 5 let se kompletně zbavit všech Vašich závazků. Nabízím i vyplácení exekucí, taktéž se zástavou nemovitosti. Máme i další produkty a vždy se dá domluvit na nějakém řešení. Stačí mě jen kontaktovat, jsme tu pro Vás. Po celý den můžete volat na 775898044. Ve večerních hodinách můžete posílat SMS. Děkuji a určitě využijte mé nabídky.
Reakce
Weber
Děkuji za nabídky. Ale zajímalo by mě, jestli někdo má zkušenosti s některým z poskytovatelů? Nerad bych opět na něco naletěl. Už když jsem si bral půjčky, tak mě několikrát obrali o poplatky předem. Nechci znovu. A za druhé, do kdy by jste byli schopni zajistit můj bankrot? Mohlo by to třeba být tak, abych nemusel hradit už další splátku? Děkuji moc.
Reakce
Rada
Pokud si chceš ověřit nějakého zprostředkovatele, tak si ho zadej do vyhledávání. Většinou ti vyjedou odkazy na zkušenosti a jestli je poctivý.
Reakce
Milan Kocián
Pane Weber, takto jednoduché to bohužel není - podání žádosti by samozřejmě mohlo proběhnout ještě tento měsíc. Jenomže následně míří na projednání k soudu, který ji musí schválit nebo zamítnout. A znáte rychlost českých soudů. Doba, než se skutečně dostanete do oddlužení se nepočítá na dny nebo týdny, ale skutečně spíše na měsíce. Ale mohu Vám samozřejmě poradit a pomoci. Děkuji.
Reakce
Advokátka
Dobrý den, pane Weber, jsem advokátkou specializující se na insolvenční právo, vymáhání pohledávek a s tím související otázky. Ve Vašem případě by bylo rozhodně vhodné vyřešit situaci prostřednictvím oddlužení. V případě, že se Vám nepodaří najít žádné jiné řešení, zanechte mi níže kontakt. Ozvu se Vám. Předběžné posouzení Vaší situace je nezávazné, následně bychom se domluvili na vhodném právním řešení a pevné odměně za poskytnuté služby. V žádném případě nedoporučuji využít nabídek neprověřených společností. Držím Vám palce, ať zvolíte nejlepší řešení. S pozdravem J. Š.
Reakce
Petr Rota
Dobrý den, udělejte to jako já, dluhy z podnikání. Prohlášený konkurz. Vyhlášena exekuce na veškerý majetek. Dluhy cca 10mil. A vše jede v pohodě dál. IS na mě nemůže, veškeré účetnictví straceno. Na IS podáváme jednu žalobu za druhou a soudy se jími musí donekonečna zabývat.Pracuji na černo a IS a ani soud to naprosto nezajímá. Majetek jakoby přepsán na matku a i ona se tedy může soudit a v pohodě to takhle jde. Rozsudek je vždy sice proti mě, ale odvolání a dovolání vystačí na více rok, velice doporučuji. Poplatky a pokuty jsou tak směšné, že je to fakt legrace, lebnější než hypotéky, které jsou součástí konkurzu...vesele si bydlíme a podnikáme dál. Nejlepší je, že ti komu dlužím, nemůžou ani ceknout a za hypo mi ruší ex...Prostě bomba a současná garnitura má u mě palec nahoru a ve volbách jasný hlas...ANO je mi líp.. Ale pro vás tedy rada, zatloukat, lhát a věci mít v co největším nepořádku..nemůžou na vás. ¨To raději oškubou nejakou maminu s děckem, co dluží za lístek v buse..easy many, jak říká můj právník. IS je taky v poho, prachy za práci od státu má jistý a výsledky po něm stejně nikdo nechce...takže dkpr

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP