Hledám výpomoc - Přivýdělek, brigáda - Peníze na ruku ihned

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

Hledám výpomoc - Přivýdělek, brigáda - Peníze na ruku ihned

Dobrý den, jsem na mateřské dovolené a hledám nějaký přivýdělek, brigádu nebo přijmu i nějakou práci na výpomoc. Mám ale nějaké dluhy, exekuce atd. Proto bych potřebovala takovou brigádu, kde by jste mi mohli peníze vyplatit na ruku. Protože kdybych je dostala na bankovní účet, tak mi je vezmou. Nyní mi strhávají veliké částky a já nemám z čeho vyžít. Proto bych hledám tento přivýdělek. Jsem ze Zlína. Mohu pracovat z domu, docházet k vám do podniku nebo třeba i k vám domů na výpomoc. Pokud můžete nabídnout jakoukoliv brigádu s platbou v hotovosti na ruku, tak mi prosím napište na blanicka.zlin@email.cz.

Diskusi založil:

Blanka Nová

Počet shlédnutí:

10855x

Počet příspěvků:

16x

Reakce
Petr Král
Narazil jsem na toto téma při hledání, tak sem přidám i moji poptávku. Hledám brigádu v Praze 7 nebo blízkém okolí. Jsem muž, 34 let, přijmu klidně i těžkou manuální práci. Nejlépe brigády na odpoledne po 16:00 nebo o víkendech. Pokud by jsme se mohli domluvit dlouhodobě, tak by to bylo super. Jsem poctivý pracant a je na mě spolehnutí. Peníze z brigády chci taky v hotovosti na ruku, protože jsem v insolvenci (osobním bankrotu) a všechny moje příjmy z bankovního účtu musím odevzdávat věřitelům. Telefonní číslo 736292827. Děkuji.
Reakce
Elektro Ostrava
Sháním brigádníky na přípravu vodičů do rozvaděčů. Práce z domova, placena dle odvedené práce. Obdržíte roli kabele (50 metrů), kterou rozstříháte na kusy o délce 30 cm, odizolujete její konce a na odizolované konce nasadíte koncovky. Materiál je zdarma, mohu poskytnout štípací kleště, kleště na odizolování konců a případně i kleště na nasazování koncovek. Platba 0,7 Kč za jeden kus. Za hodinu lze dle zkušeností připravit až 90 kusů, tedy cca 63 Kč za hodinu. Peníze jsou vypláceny v hotovosti na ruku. Hledám +- 5 lidí, kteří by měli zájem o tento přivýdělek. Ostrava a Moravskoslezský kraj. AKTUALIZACE: Našel jsem zájemce, prosím již netelefonujte.
Reakce
Petra H.
Elektro Ostrava: Jsem z Frýdku Místku a měla by jsem o Vaši brigádu veliký zájem. Mohli by jsme na tom pracovat i společně s mým manželem, který je nezaměstnaný. Děkuji za Vaši odpověď.
Reakce
Honza T.
Lidi, chtěl jsem poděkovat. Nějaká ta brigáda se našla a vydělala jsem si peníze na ruku. Za to děkuji. Ale ještě to nestačí, chtěl bych brigádu na delší dobu. A pokud možno více peněz. Chápu, že je práce málo. Ale já nájem jinak nezaplatím. Proč se neozve někdo dlouhodobě? Proč jen krátkodobé přivýdělky? Nabídněte něco na delší dobu, díky. Email jeae@seznam.cz.
Reakce
J. Tomanová
Poptávám možnost přivýdělku. Můžu pracovat z domova na počítači nebo vykonávat lehčí manuální práci. Ráda budu docházet k vám do podniku nebo nabízím i výpomoc v domácnosti. Pohlídám děti, uklidím nebo i jinak pomůžu. Bohužel je pro mě velice těžké sehnat brigádu, protože chci peníze na ruku a nechci žádné oficiální dokumenty. Jinak by mi ty peníze vzali. Jsem v částečném invalidním důchodu a mám plno volného času. Nemůžu ale zvedat těžké věci, protože mám zdravotní problémy se zády. Pište na jarka.tomanova@post.cz, děkuji, Jarka T.
Reakce
Nabízím přivýdělek
Inzerát smazán na žádost vkladatele. Již našel dostatečný počet brigádníků. Nabídka není aktuální.
Reakce
Jana Tichá
Já vím, že tento text nebude asi nikdo číst, ale i tak ho sem napíšu. S přítelem jsem otěhotněla a těsně před porodem mi řekl, že není připravený na vážný vztah a opustil mě. Tak jsem zůstala sama s miminkem na mateřské dovolené. Finančně jsem to nezvládala a vzala jsem si několik rychlých půjček, které jsem poté splácela dalšími půjčkami. Dostala jsem se do registru a do exekuce. Nyní jsem už nastoupila do práce, ale pořád mi strhávají z platu exekuce. Tak se snažím najít nějaký přivýdělek kde to jde. Ale s brigád je málo a nějaký práce se těžko hledá. Chtěla bych poprosit všechny hodné lidičky, jestli by mi nemohli nabídnout nějakou práci na odpoledne, večery nebo třeba i o víkendu? Kvůli exekutorovi ale musí být výplata na ruku. Pomůže někdo? Prosím napište mi na jana.ticha123@email.cz. Moc si budu vážit každé odpovědi.
Reakce
Alena
Dobrý den,

jmenuji se Alena Sroková. Jsem 42 letá žena. Od svých 21 let jsem po úrazu páteře na invalidním vozíku. Bydlím v Hrabyni. V roce 2012 po smrti přítele jsem odešla z ústavního zařízení.

Mám zde v bytovém domě v areálu Rehabilitačního ústavu pronajatý byt. Ke své integraci a pomoci druhým lidem bych potřebovala být dostupnější dopravu. Letos jsem si zažádala Úřad práce o příspěvek na pořízení automobilu. Příspěvek jsem dostala ve výši 150 000 Kč. Tento příspěvek je určen na deset let.

Ráda bych získala sponzora který by mi mohl přispět na vytoužený automobil. I když šetřím, a jezdím do práce tak není v mých finančních možnostech na nové auto ušetřit. Proto bych Vás chtěla požádat o možnou podporu na auto.

Pracuji 18 rokem v neziskovém sektoru. Práce s tělesně postiženými mne baví, a ráda jim pomáhám. Pokud získám finance na auto, ráda a ještě víc mohu pomáhat. Jak ostatním lidem ve sdružení. Např, odvoz lékaře, úřad, návštěvu za kulturou, sportem, případně prací. Budu ráda za každou korunu.Nebo i sdílení.

Reakce
Viky
Hledám brigádu nebo přivýdělek. Prostě cokoliv, kde by jsem si mohla trochu přilepšit, protože jsem v insolvenci a moc to s penězi nezvládám. Ví někdo o něčem? Kdyby jste něco měli, tak mi dejte vědět tady: viollka@centrum.cz. Děkuji každé dobré duši.
Reakce
Radka
Dobrý den přeji.Sháním brigádu kde se peníze dávají na ruku.Nabidnete prosim?střední Čechy
Reakce
iveta reziova
Dobri den shanim brigadu kaufland billa tesko prodavacka na lahudki mam potravinarski prukaz pak jsem pracovala karoline kaskade umivacka nadob a čištenim zelenini dekuji budu rada kdyby me vzali tady ostrave
Reakce
Petra
Lidicky shanim nejakou brygadku vypomoc vseho druhu jsem.vyuc kucharka treba i uklid dekuji .piste treska1010@seznam.cz
Reakce
Helga
Ahoj, sháním brigádu s výplatou týdením vyplácením nebo na ruku. Jsem již hodně dospělá ale fyzicky zdatná, čistotná, pracovitá a spolehlivá. Nejsem nijak zdravotně omezena. Děkuji za případné nabídky helena535i@seznam.cz
Reakce
Žanet
Dobrý den, hledám brigádu na víkendy v týdnu mohu pouze v odpoledních hodinách s vyplacením na ruku. Nový Jičín a blízké okolí.Kontakt:L.zaneta@seznam.cz
Reakce
Tomáš
Nabizim privydelek za 2h.hned na ruku. Za tvou nahou spolecnost u ebe v pokoji nebo doma.Mam sve potreby ale nemam kde Nic vicJsem pohodar co neni lakomi a chce ti pomoc a jen za popovidan,nahotu a pohlazeninl nic vic.Tel 724192278 napis hned prijedu a zaplatim.

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP