Hledám půjčku, kdo mi půjčí po splacené a ukončené insolvenci

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

Hledám půjčku, kdo mi půjčí po splacené a ukončené insolvenci

Dobrý den, sháním někoho, kdo by mi půjčil cca 10 000 Kč. Jsem již rok po insolvenci a nikde nic nedlužím. Jen jsem teď měl větší výdaje (oprava nutných věcí doma). Byl by jsem schopen splatit to do 3 - 4 měsíců. Pokud by se zde někdo našel, prosím napište mi na pop-1@email.cz.

Diskusi založil:

Josef F.

Počet shlédnutí:

5935x

Počet příspěvků:

19x

Reakce
Běta Černá
Tak to jsem ani netušila, že člověk rok po úspěšně doplacené insolvenci bude mít problém si půjčit peníze. To Vám opravdu nemůže nikdo nic dát a stále Vás odmítají?

Už jsem se smířila s tím, že insolvence není tak jednoduché a skvělé řešení, jak nám slibovali. Před tím, než jsme do ní vstoupili, tak nám slibovali, že budeme platit jen pár korun a za pár let nám budou odpuštěny všechny dluhy. Ale jak to tak vidím okolo sebe, tak všichni platíme jako mourovatí. Nezbývá nám na běžné měsíční výdaje a nakonec stejně zaplatíme všechny naše dluhy a nic nám nebude odpuštěno.

Ale pořád se nepřestávám divit tomu, co dalšího si na nás připravili. Různé registry insolvencí, ze kterých Vám nechtějí smazat. Nebo Vám ani rok po úspěšně doplacené insolvenci stále neschválí při žádosti o obyčejných 10 000 Kč. Tak jsem si tu insolvenci tedy nepředstavovala.

Reakce
Dalibor Nový
Najděte si tady v diskusi téma, kde jeden pán hledá 50 000 Kč, protože se stěhuje za prací. Detailně jsem mu tam popsal jak si na internetu srovnat a vyhledat, kdo vám půjčí peníze. Rovněž to lze využít i v případě, kdy jste právě doplatil insolvenci a ještě stále jste v insolvečním rejstříku. Schválně se na to podívejte.
Reakce
Radka E.
Nedokázal by jste mi poradit, kde by jsem mohla dostat 50 tisíc korun? Nejsem dlužník, nikomu nic nedlužím ani jsem nikdy nedlužila. Nemám insolvenci ani exekuci. Ale protože nastupuji do zaměstnání, tak zatím nemám žádný doložitelný příjem. Potřebovala by jste ty peníze co nejdříve. Poraďte.
Reakce
Dalibor Nový
Radko, dohledejte si zmíněné téma. Podrobně jste to tam vysvětlil. Včetně odkazů na užitečné weby. A je tam zmíněné, jak si najít poskytovatele, pokud nemáte příjem (viz Vy) a i v případě, kdy jste právě ukončili insolvenci. A mnoho dalších případů a příkladů. Díky.
Reakce
Lukáš K.
Dobrý den vespolek. Rovněž hledám soukromníka nebo soukromou osobu, která by mi půjčila z vlastních zdrojů 10 - 15 000 Kč. Jsem čerstvě po ukončení insolvenčního řízení, mám vše doplaceno. Ale mám problém být kdekoliv schválen. Banky a nebankovní společnosti nerady vidí, že jsem prošel tím, čím jsem si prošel. Nabízejte na lukyn.korine98@gmail.com. Úrok respektuji, preferuji rychlé jednání.
Reakce
Hanča
A díval jste se už do inzerce? Jedna běží i na těchto stránkách. Klik na logo, a na hlavní straně klik na inzerci. Jsou tam jak nabídky, tak i možnost vložení poptávky. Akorát si dávat pozor na zprostředkovatele, kteří od vás chtějí peníze předem. Solidní poskytovatel by vás vždy měl vyplatit první.

Podle mě výhoda inzerce - nejsou tam žádná omezení. A půjčí vám třeba i na směnku a třeba i ihned po insolvenci. Tam nikdo moc podmínky neřeší. Na druhou stranu jsou tam ale vyšší úrokové sazby, které začínají někde na 50%. Půjčíte si 10 000 Kč, vrátíte minimálně 15 000 Kč. Ale zase se vás nikdo na nic moc neptá a je to rychlé.

Reakce
Josef F.
Díky za tip, to jsem ještě nezkoušel, podívám se na to.
Reakce
Karel Pacner, Praha 7
Dobrý den. Pokud potřebujete půjčit, tak mi zde prosím zanechejte své telefonní číslo a jméno, příjmení. Ozvu se vám zpět a můžeme si promluvit o vašich možnostech. Jsem ochoten půjčit částku v rozmezí 5 000 Kč - 30 000 Kč. Ano, možnost se domluvit i po úspěšně splacené insolvenci. Ale nesmíte mít žádné dluhy a ani jiné finanční závazky. Jsem schopný peníze poslal převodem na bankovní účet nebo v rámci Prahy je vyplatit i v hotovosti. Děkuji, Pacner.
Reakce
E. Polučníková
Mé telefonní číslo je 735293765. Prosím ozvěte se mi, mám veliký zájem o těch 30 000 Kč a nejsem v insolvenci. Díky za rychlé zatelefonování. Jsem z Prahy.
Reakce
Radomír stary
můžete odpovědět na jednoduchou otazku jsem třetí rok po insolvenci řádně splacenou dostanu ještě někdy půjčku
Reakce
Petra Š.
Dobrý den, před 3,5 roky jsem insolvenci splatila ve 100% výši. Článek o mě je na serveru Aktuálně.cz. ("Samoživitelka splatila dluhy..") Psaný optimističtěji, než skutečnost (první věta nesmysl, jaké víno, jaké nohy na stůl - můj správce chtěl dalších 5.000,- Kč za SJM smlouvu, kterou sepsal v průběhu insolvence, jinak řízení neukončí, exmanželův správce mi nedal polovinu, policie mě vyhodila - chtěla jsem, ať mi mužův správce smlouvu vrátí, když ji neplatil a přesto použil do jeho řízení atd.). Chci varovat: nechcete-li do smrti pracovat na černo, jako OSVČ nebo není Váš obor práce za minimální mzdu, tj nekvalifikovaná pomocná, insolvenci NIKDY! Mě po skončení nevzali nikam do slušné práce (mluvím 3 jazyky, tj logistika nebo obch.odd.). Jsem nyní OSVČ. 2 děti, vše doma se rozpadá (že muž udělal dluhy, vím od 2009, rozvod 2010 a od té doby chudoba, je 2019). Malý příjem, protože není na reklamy ani na mezinárodní zkoušky z jazyků. Zaplatila jsem směšných 170.000,- Kč za exmanžela (plus peníze správci) a mám zničený život do smrti, mé jméno je s adresou všude na internetu jako dlužník, mým dětem se smějí spolužáci. Insolvence je podvod. Neměla jsem nikdy exekuci, nepůjčovala si, žila poctivě, s exmanželem jsme stále šetřili - prý kvůli hypotéce (jen 7.500,-Kč měsíčně). Nežeňte se, nevdávejte, nemůžete ručit za partnera, nevíte nikdy, jak se zachová, co tají.
Reakce
dim.hora@seznam.cz
Jsem více než 3 roky po ukončené insolvenci. Mám příjem z důchodu a práce na DPP cca 25.000,-Kč. Potřebuji půjčit 50.000,- Kč na rozumné splátky ( 5 - 7 tis. měsíčně). Bližší informace rád dám konkrétnímu poskytovateli. Hora, Ostrava, tel. 608 855 826, e-mail: dim.hora@seznam.cz
Reakce
David Puška
Dobrý den byl by tady někdo schopný mi pomoc jsem po insolvenci a potřebuji půjčku zaměstnání mám příjem mám 21300 Kč tel name 735 909 629 děkuji moc za pomoc a předem děkuji
Reakce
Jana
Dobrý den. Je tady někdo kdo by mi mohl půjčit 5000 s úrokem 2000na 3 měsíce
Reakce
S. Strnad
Zdravím, sháním krátkodobou půjčku od 7000-12000. Půjčuje zde někdo lidem po insolvenci? Už rok mám doplaceno a nikde jinde sem od té doby nedluzil. Prosím kontaktujte mě mailem na freeze221@seznam.cz
Reakce
Godzi
M. Habanek Sháním půjčku 30 000 Kč. 2 roky po doplacené insolvenci 100%.Zamestnanec, pravidelný příjem.Žadné závazky.Dekuji za seriózní nabídku. mjarny@seznam.cz
Reakce
Ivca
Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli je někdo ochoten mě půjčit 45000tisic? Jsem 3 roky po insolvenci a nikde mě nechtějí půjčit. Děkuji moc za odpověď email :vojtiskova25@seznam.cz penízky bych potřebovala do pátku.
Reakce
Sisi
Dobrý den, Jsem po insolvenci,do které jsem se dostala kvůli bývalému manželovi,tu jsem řádně zaplatila.Kdo mi půjčí na auto?Nikomu nic nedluzim a vše řádně platim.Muj plat je 25tis.mesicne.Predem děkuji za kladné vyřízení.Prosim kdo pomůže?

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP