Hledám práci nebo přivýdělek na splacení půjček

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

Hledám práci nebo přivýdělek na splacení půjček

Ahoj jsem 26 leta maminka od 3,5 leté dcerky. Hledám touhle cestou nějaký přivýdělek, takže třeba jestli někdo potřebuje pohlídat děti, pomoci v domácnosti či dopomoc u vašich blízkých(seniorů) budu ráda za každou nabídku. Mé zkušenosti jsou velice bohaté. Jak přes prodavačku, uklízečku, hlídačku tak pomoc doma. Mám vystudovanou střední školu zdravotnickou tudíž jsem praktická sestra. Moje první zkušenosti začali pořádně před 4 roky jako pečovatelka v terénu s domácí péčí. Po té jsem pracovala už jako zdravotní sestřička na oddělení Interny ve Vojenské nemocnici v Brně. Po té jsem se přesunula jako zdravotní sestra do soukromé vyhlášené kliniky v Brně. Zde působím už 2 rokem a mám zkušenosti jak rehabilitace, tak roční LDN. Momentálně působím na oddělení Ortopedie. Můj časový rozvrh je velmi složitější. Mám dcerku ve střídavé péči ob týden. Jeden týden v práci jako sestra na Ortopedii a potom co jsem s dcerkou tak chodí do školky a v té době já hledám nějaký přivýdělek. Práci si nechci navyšovat proto hledám tuhle možnost nových zážitků práce i zkušenosti. Prosím kontaktujte mě na emailu shluxi@seznam.cz Děkuji. PS: mám řidičský průkaz skupiny B ale nemám vlastní vozidlo

Diskusi založil:

anonym

Počet shlédnutí:

654x

Počet příspěvků:

16x

Reakce
Helena
Dobrý den, jestli někdo z vás umí německy, mohu vám sehnat místo pečovatelky v Německu, kde si vyděláte až 40000 Kč měsíčně. Pomohu vše vybavit. e-mail: e.helen@seznam.cz Podmínkou je, že umíte Německy a dokáže mít rozhovor v tomto jazyce! Děkuji.
Reakce
Zprostředkovatel práce
Nabízím super výdělek, až 5500 Eur měsíčně. Máte někdo zájem? Nechejte mi tady na Vás telefonický kontakt a řeknu vám více. Střední škola a znalost angličtiny podmínkou!
Reakce
Anonymní
Mohu finančně pomocí mladé mamince/samoživitelce za občasné schůzky. Napiš něco o sobě na email relax.pauze@seznam.cz, určitě se nějak domluvíme.
Reakce
Maminka na MD
Neměl by někdo nějaký přivýdělek pro maminku na MD? Mám každý den cca 4 hodiny volného času, ráda bych si přivydělala.
Reakce
Iva B.
Zprostředkovatel práce: O jakou práci se jedná? A opravdu je garantované 5500 Eur měsíčně? A proč musím umět anglicky? Není to nějaký podvod?
Reakce
Zprostředkovatel práce
Jedná se o práci ve Francii, budete dělat průvodce českým turistům. Znalost angličtiny podmínkou, peníze zaručeny. Práce po celý rok. Pokud máte zájem, nechejte zde svůj telefon.
Reakce
David Páterek
Mám zájem, 702236797.
Reakce
Iveta Vágnerová
775131095 taky by jsem chtěla více informací
Reakce
Svobodová
Nemáte i něco v ČR? Potřebuji buď půjčku nebo přivýdělek, napište na svobodova.spb@seznam.cz. Díky
Reakce
WWW Web
Dělám webové stránky a potřeboval by jsem někoho, kdo by mi kontroloval přeložené texty. Texty jsou přeložené z angličtiny do češtiny. Nutná kontrola a oprava chyb. Můžu nabídnout 60 Kč/hodina. Měl by někdo zájem?
Reakce
N. S.
Mám zájem, můžeme se spojit přes email heike.stein@seznam.cz?
Reakce
Miroslava Pavlíková
Taky maminka na MD, střední vzdělání, dobrá znalost angličtiny, velmi slabá znalost němčiny. Pokud by někdo měl možnost přivýdělku z domova přes počítač, prosím pošlete podrobnosti na mirka0602@seznam.cz.
Reakce
Gregor
Práce přes internet je dle mých zkušeností velmi špatně placená. Člověk si stěží vydělá víc než 50 - 70 Kč za hodinu. Možná dobré pro maminku na MD která se nudí. Ale neuživí vás to.
Reakce
anonym
Práci jsem si již našla, moje poptávka není aktuální. Pokud někdo víte, jak můj příspěvek smazat, tak to prosím udělejte.
Reakce
Zuzana Slavíková
Mám zájem o práci přes internet. Kontaktujte mě na zuzana.slavikova@seznam.cz.

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP