Exzekuce - Možnosti? Půjčka na vyplacení, splacení exzekuce

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

Exzekuce - Možnosti? Půjčka na vyplacení, splacení exzekuce

Člověk se snadno zadluží, když zůstane na vše sám. Tak i jako já. A potom se dostane do exzekuce, protože to není možné splatit. Do těch dluhových propastí jsem spadla i já sama. I když vím, že mě to neomlouvá. Najednou jsou z malých částek tisícové hory a exzekuce. Nevím jak dál a tak hledám pomoc. Třeba půjčku na splacení všech dluhů s dostání se z exzekuce. Práci mám, poradíte mi jak dál a jaké jsou moje možnosti? Děkuji, Anna.

Diskusi založil:

Anna

Počet shlédnutí:

2594x

Počet příspěvků:

11x

Reakce
Martin Pan
Velmi záleží na tom, jak veliká je vaše exzekuce a jaké máte finanční prostředky. Pokud je již opravdu případ v rukou exekutora, tak musíte komunikovat s ním. V některých případech si lze domluvit splátkový kalendář a ekzekuce může být vyplacena po částech. Ve naprosté většině případů toto ale není možné. Exekutor vám dá termín a musíte vše zaplatit najednou. Bohužel ať již se bude ekzekuce řešit zabavením majetku nebo ji vyplatíte sama, tak vždy již bude částka navýšena o exekutorský poplatek. Je-li již případ v jeho rukou, tak se ze zapomenuté částky 500 Kč mohlo stát 6500 Kč a již to nelze vzít zpět. Nicméně i tak bych vám doporučil vše zaplatit a nenechat, aby ekzekuce došla do konce. Zabavený majetek bude prodán za zlomek své ceny, můžete přijít o nemovitost nebo vám může být uvalena ekzekuce na plat. Je vždy lepší si to vyřešit po svém. Vzít si třeba nebankovní půjčku (nebo poprosit rodinu, aby si půjčku vzala na sebe) a z dluhů se vyplatit.
Reakce
Jana, Praha 10
Martin Pan: To máte možná pravdu, ale kde mám takovou půjčku vzít? Jsem na mateřské dovolené, beru 11200 Kč a dlužím 75 000 Kč. Velice ráda bych to vyplatila a nepřeji si nic jiné. Ale mě prostě už všichni odmítají půjčit. Zkoušela jsem všechny české banky, žádala u všech nebankovních firem, volala jsem na inzeráty a i jsem sama psala inzeráty na internet. Nikdo se mi neozval. Jenom takoví, co chtěli peníze dopředu. A teď už nevím co dál a ani nevím co bude dál. Jediný můj majetek je výbava pokojíčku pro syna a jinak nic nemám. Jak to mám tedy zaplatit? Poraďte mi prosím.
Reakce
Taťána P.
Pokud máte exzekuce, tak vám ještě pořád půjčí. Přišel mi dopis od exzekutora, že mám zaplatit cca 90 tisíc korun. O splácení nechtěl ani slyšet, to nevím jakého máte u vás exzekutora, že si s vámi domluví kalendář splácení. Tak jsem si požádala o půjčku a tou jsem to vyplatila. Exzekuce jim nevadila, jenom jsem musela doložit potvrzení o příjmu, výpis z účtu, nějaké potvrzení o nájmu, potvrzení o placení nájmu a inkasa a bylo to. Půjčka 90 tisíc, měsíčně cca 4 tisíce, ale přeplatila jsem skoro jednou tolik. Od té doby žádné dluhy nemám a v životě by mě už ani nenapadlo si nějaký dluh udělat.
Reakce
Soukromý věřitel
Dobrý den, mohu vám pomoci. Nabízíme nebankovní půjčky od 5 000 Kč až 80 000 Kč od soukromého věřitele bez zástavy majetku a ručení. Nad 80 000 Kč se zástavou nemovitosti. Podmínky: občan ČR starší 21 let, zaměstnání a příjem nad 14 000 Kč (ne ve zkušební době), nenahlížíme do registrů a nepožadujeme poplatky předem. Děkuji, soukromý věřitel.
Reakce
Karel Ivan
Půjčí někdo na vyplacení exzekuce 120000 Kč? Příjem mám a mohu doložit. Podvodníci ať se prosím ani nenamáhají, nic předem neplatím. Mám své zkušenosti. Díky.
Reakce
Jana Tichá
Společně s manželem jsme se dostali do exzekuce a potřebujeme na její vyplacení půjčit 280 tisíc korun. Manžel pracuje ve Škoda a.s. a má příjem 17400 Kč. Já pracuji jako švadlena na OSVČ a přijdu si na asi 15 tisíc korun. Dluh nám vznikl z toho důvodu, že jsme nebyli schopni posílat všechny splátky, když byl můj manžel na nemocenské. A teď už se to dostalo až do exzekuce. Poplatky předem ne, ale úrok si můžete říct jakýkoliv. Nemáme zástavu. Velice to spěchá, nutné! Email jana.ticha123@email.cz.
Reakce
Anonymní
A vy si myslíte, že Vám ještě někdo půjčí? Proboha, probuďte se. Už vám jednou půjčili a vy jste nespláceli. A dokonce jste to dotáhli až do exzekuce. To by ten co vás schválí musel být blázen, aby vám dal další peníze. V první řadě by jste si měli doplatit co kde dlužíte. A potom už si nikdy nic na dluh nebrat. Jedině tak se z toho můžete dostat. Protože když budete hledat někoho, kdo vám půjčí peníze, tak už stejně nikoho nenajdete. Probuďte se.
Reakce
Martin Pan
Anonymní: Možná by jste se divil, ale lidi se do exzekuce nedostanou vždy vlastní vinou a rozhodně ne tím, že by se rozhodli nesplácet. Většinou dojedou na to, že musí splácet skoro tolik, kolik měsíčně vydělají. Tak se snaží posílat alespoň něco, ale nakonec to stejně skočí do exzekuce.

A možná by jste se i divil, že tady existují firmy, které půjčují i v případě exzekuce. Stačí se porozhlédnout okolo. Samozřejmě není to tak jednoduché získat, jako když si bere půjčku nezadlužený člověk. Ale lze to. Buď si udělají váš majetkový audit a na základě něj vás schválí (nemusí se jednat jen o nemovitosti, ale i o osobní majetek jako auto nebo vybavení domácnosti). Nebo si udělají audit vašich příjmů a výdajů. A pokud zjistí, že jste jim schopni splácet, tak půjčí a exzekuce může být vyplacena. To, že jsou u těchto firem obří úroky, to už je ale jiná kapitola.

Reakce
Barbora N.
Sháním půjčku 140 tisíc na splacení exzekuce. Pracuji na HPP, příjem 16700 Kč, jsem v registru Solus, zaplatím vám i poplatek za poskytnutí, ale až po vyplacení peněz. Pište prosím na nejedla.beru@seznam.cz. Spěchá!
Reakce
Poradna
Dobrý den, je možnost jít do insolvenčního řízení. Ve vaší situaci by to mohlo být snad jediné zbývající řešení. Jiná řešení se zde ani nenabízejí. Pokud budete chtít více informací, tak vám můžeme pomoci. Zanechejte nám zde vaši odpověď, děkujeme.

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP