Ekzekuce na domy a Plat - Vyplacení, půjčka bez registru

Hnátková

Hnátková

Nevím jak se mám zbavit ekzekuce, kterou mám na rodinném domě. Přišla jsem o práci a protože se starám o malé děti, tak jsem si musela vzít půjčku. To ale další měsíc nestačilo, tak jsem si musela vzít další a i současně splácet tu první. A pak se mi to vezlo. Nakonec jsem si našla znovu zaměstnání, to jsem ale už dlužila 80 000 Kč. A pak k tomu přibyly další poplatky a penále. Z práce mě vyhodily - ne kvůli mé chybě. Majitel té firmy je podvodník a lidi zaměstnává jen ve zkušební době, pak se jich zbaví. A zase se to opakovalo. Pak přišly další dluhy a ekzekuce. Teď dlužím asi 500 000 Kč a mám ekzekuce na 480 000 Kč (to je na domu a platu). A taky na domu. Potřebuji nějak vyplatit tuto ekzekuci na domu, ale nikde mi už nepůjčí peníze. Protože jsem v registru a kvůli mojí finanční situaci. Já bych to někomu klidně splácela do zbytku života, ale nikdo mi nechce vyplatit všechny dluhy. Co mám dělat? Jsem matka samoživitelka, na domu je ekzekuce a beru 15000 Kč čistého, plat můžu doložit. Dlužím asi 1 000 000 Kč.

Finanční poradce

Finanční poradce

Dobrý den, Vaše tzv. "ekzekuce" je uvalena na dům. Předpokládám tedy, že pokud se nedomluvíte na nějakém splátkovém kalendáři, tak bude dána do nedobrovolné dražby. zde bude prodána a zůstatek Vám bude zpětně vyplacen. Nevím jakou má hodnotu, ale předpokládám, že minimálně 1 milion korun? Tím by mohly být uhrazeny všechny Vaše dosavadní dluhy a mohla by jste začít s čistým štítem. Pokud je tomu skutečně tak. Tak bych Vám nedoporučoval brát si další "výhodné půjčky bez registru" - ale pokusit se umořit celý dluh najednou. Tj. splatit vaším domem.

ing. Karlík

ing. Karlík

Souhlasím s tím, co bylo napsáno výše. Nevidím budoucnost v tom, že by jste si vzala půjčku na konsolidaci a všechno postupně splácela. Dokáži si představit, že o dům nechcete přijít. Nevím kolik Vám je let. Ale s platem 15000 Kč budete živořit dalších 20 let než to splatíte. Pokud by jste se to rozhodla splatit svojí nemovitostí, tak jste ihned bez dluhů. Taktéž bych myslel na budoucnost, pokud máte v plánu svatbu. Novely zákona celou situaci znesnadnili a učinili nepřehlednou. Ve Vaší situaci bych Vám nedoporučoval svatbu. Pokud by jste byla bez dluhů, tak by jste do něj mohla vstoupit a s manželem si vzít hypotéku na nový dům.

Finanční poradce

Finanční poradce

Ještě bych Vás rád upozornil na takovou drobnost - "ekzekuce" se správně píše "exekuce". Jen pro ujasnění.

Hnátková

Hnátková

Takže to znamená, že mi nikdy neposkytne půjčku bez registru na vyplacení ekzekuce na domu? Prosím, moc to potřebuji. Já budu všechno splácet a vrátím do posledního haléře. Klidně mi určete nějaký vysoký úrok, přeplatím kolik si řeknete. Ale mé děti nesmí ztratil střechu nad hlavou.

Soukromý investor

Soukromý investor

Dobrý den, vyplácíme libovolné částky oproti zástavě domu nebo bytu. Až do 50% její hodnoty. Může být na ní uvalena exekuce a můžete mít dluhy. Vyplatíme a všechno za Vás zařídíme. Nesmí na ní být ale žádné jiné zástavní právo. peníze pocházejí od soukromého investora. Vše je řádně sepsáno na úvěrovou smlouvu a zástava bude zapsána do katastru nemovitostí. Nemusíte tedy převádět vlastnická práva na nikoho jiného. RPSN a výše splátek dle domluvy a nastavených parametrů. Kontaktujte nás na pujcka-se-zastavou@seznam.cz.

Jana Rybková

Jana Rybková

Podle mě je nejlepší to, co Vám radí v prvním příspěvku. Pokud máte ekzekuci na plat a přitom berete jenom 15000 Kč, kolik Vám z toho ve skutečnosti zůstane? A představte si, že z toho odečtete běžné měsíční výdaje - kolik budete moci splácet? Dle mě ne víc než 2000 Kč. A jak z toho chcete splatit jeden milion korun, tak to vážně ani v nejmenším netuším.

Balogová Denisa

Balogová Denisa

Potřebovala bych poradit, dlužím bance 220000 Kč. Nemám na to, abych to najednou vyplatila. Chodí mi pořád dopisy, vyhrožují mi exekucí. Chtěla bych vědět, když mám v osobním vlastnictví byt, jestli mi ho můžou vzít. A nebo se můžu s ním zaručit, že budu exekuci splácet. Prosím poraďte mi, děkuji.

ing. Karlík

ing. Karlík

Paní Balogová: Pokud nebudete splácet, tak na váš byt přijde exekuce. Byt má například hodnotu 1 milion korun. Oni jej v nedobrovolné dražbě prodají za 500 000 Kč. Poté 200 000 Kč dají bance a vám dají zbývajících 300 000 Kč. Druhou možností je, že si vezmete novou půjčku se zástavou nemovitosti. A tu použijete na to, aby jste zaplatila bance. Doporučuji druhé řešení.

Denisa Balogová

Denisa Balogová

Chci se zeptat, když mi přijde exekuce a budu ji splácet, jestli mi můžou zabavit byt? Mám ho v osobním vlastnictví, ale ještě 3 roky nesmím s ním manipulovat. Takže nemůžu ho dát do zástavy - abych si mohla vzít nějakou půjčku. Takže tam jde o to, jestli se můžu domluvit s exekutorem na splátkách. Potřebuji poradit. Děkuji

Petr Havlík

Petr Havlík

Vždy je to na konkrétním exekutorovi. Musíte jej kontaktovat a domluvit se s ním osobně. U malých částek se lze většinou vždy domluvit. Nebude kvůli dluhu 12000 Kč prodávat byt za 2 miliony korun. Ale pokud dlužíte 200 tisíc, tak opravdu pochybuji, že by přistoupil na nějaké splátky. Je to ale na něm, on může rozhodnout.

Jiří Vijala

Jiří Vijala

Potřeboval bych vědět, když nemám ještě exekuci a banky mi říkají, že to dají exekutorovi a mám majetek. Myslím tím byt ve vlastnictví a mám dvě děti. A bojím se, že mě vyhodí na ulici. Tak nevím co mám dělat. Prosím, pomozte mi. Kdy bych mohl, tak to dám do zástavy. A platil bych méně než bance - kolem 1500 Kč až 2000 Kč. To by šlo utáhnout. Můj dluh je 220000 Kč - prosím pomozte mi. Nechci přijít o byt. Kam půjdu s dětmi, mám byt 3+1 v dobré lokalitě, pomozte na číslo 728704629. Děkuji

Martina

Martina

Pane Vijalo, pokud je Vaše situace stále aktuální kontaktujte mě pomocí SMS na telefonním čísle 736532050. Můžete psát kdykoliv, obratem se vám ozvu zpět. Děkuji předem, Martina (00420736532050).

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Reagovat na toto téma bez registrace:

Vaše jméno:

Text vašeho příspěvku:

Půjčky Na OP - Ihned a Hotově
Půjčky Na OP Ihned a Hotově | Inzerce půjček zdarma | Potřebuji půjčit peníze
Půjčky - Diskuse, Fórum, Poradna, Zkušenosti
Kontakt a Podmínky