Andělská půjčka - máte zkušenosti, recenze? Půjčka nad 10 000 Kč?

Zobrazit všechny diskuse, založit vlastní nebo reagovat:

Detail diskuse:

Diskuse

Andělská půjčka - máte zkušenosti, recenze? Půjčka nad 10 000 Kč?

Dobrý den, dozvěděla jsem se o Andělské půjčce, že prý údajně půjčují naprosto každému, nechtějí poplatky předem a peníze posílají peníze během jedné hodiny na účet. A taky jsem četla, že půjčují třeba i 80 tisíc. Ale viděla jsem reklamu, kde zase říkali, že půjčují do 10 tisíc. Máte s nimi nějakou zkušenost a víte, co bych musela splňovat? Mám zaměstnání a příjem okolo 17 tisíc, ale doložit můžu jenom 13 tisíc. Taky jsem v registru a nemám zástavu. Potřebovala bych 80 tisíc, abych si mohla vyplatit malé rychlé půjčky, které mi už se splácením přerůstají přes hlavu. Zkoušela jsem je hledat, ale moc je nechápu. A žádné recenze nebo zkušenosti na ně nikde nejsou. Nebo pokud Andělská půjčka mi nevyjde, tak co by jste mi doporučili? Děkuji, Míla Wolfová. Klidně mi i napište na rwolf@centrum.cz.

Diskusi založil:

Míla W.

Počet shlédnutí:

3265x

Počet příspěvků:

11x

Reakce
Jana, Praha 10
A půjčí tam i matce na MD? Všude kde požádáním, tak mi jenom přijde SMS "děkujeme za žádost, ale bohužel vás neschválíme". A takt je to všude. Home Credit, Cetelem, Profi Credit... . Je mi už ukradené, jaké kdo má úroky nebo kolik jim přeplatím. Mě by u té Andělské půjčky taky schválili? Máte na tu firmu nějaký odkaz nebo nějakou recenzi, kde by byly podmínky. Nebo je tady nějaká matka na MD, které už někdo půjčil peníze? A pokud ano, tak kdo?
Reakce
ing. Karlík
Dobrý den Mílo, podmínky uvádějí na jejich firemních stránkách a jsou naprosto jasné. :) Andělská půjčka 1000 Kč až 10 000 Kč, splatnost 7 až 30 dní, nesmíte mít exekuci ani být v insolvenci. Takže 80 000 Kč vám rozhodně nedají. Bohužel jsem tam nenašel, jestli půjčují i matkám na MD. Mají tam půjčky pro důchodce, zaměstnance, brigádníky a OSVČ. O matkách na MD ani slovo. Ale pokud máte nějakou brigádu nebo občasný přivýdělek, tak by jste to možná utáhla na toho brigádníka.

Podle jejich stránek mi to přijde jako jedna z milionu společností, které nabízejí rychlé nebankovní půjčky před výplatou. Maximálně 10 000 Kč, splacení jednorázově do 10 000 Kč. Nic zázračné bych od nich nečekal. Pokud vás zamítli u vše ostatních společností, tak vás nejspíše zamítnou i tady. Protože tyto společnosti mají podmínky a požadavky na klienty jako přes kopírák. Najděte si nějakou recenzi na Andělskou půjčku, třeba se mýlím. :)

Reakce
Anonymní
Nemáte pravdu pane Karlík. Andělskou půjčku jsem si bral a 10 000 Kč vám poprvé nepůjčí ani náhodou. Poprvé si můžete vzít 3000 Kč a to ještě musíte splnit všechny jejich podmínky. A až pokud jste jejich stálým klientem, nemáte problémy se splácením a jsem "solventní", tak teprve až potom vám půjčí 10 000 Kč. Poprvé ani náhodou. A taky záleží na tom, jestli jste zaměstnanec, student atd. Protože v tom případě vám třeba půjčí jenom 1000 Kč!
Reakce
Ivana K.
Sháním půjčku nad 10000 Kč pro maminku na MD? Máte nějakou radu? Potřebuji to do středy mít na účtu, protože jsem nevyšla s mateřskou a musím zaplatit nájem. A na nájmu mám už dluh z předchozího měsíce a do středy musím dát majiteli 9840 Kč, jinak mi hrozí, že mě vystěhuje. Prosím o pomoc, kde mám požádat? Nebo nepůjčil by mi někdo přímo? Všechno splatím poctivě a dám vám i peníze navíc, ale můžu si dovolit splácet nejvíc 1500 Kč. klusakova59@seznam.cz
Reakce
Tomáš Čupr
Andělská půjčka a podobné firmy jsou dobré, pokud vám na konci měsíce nevyjdou peníze. Ale řešit se tím dluhy nedají. Proboha si hlavně nepůjčujte na to, aby jste touto nebankovní půjčkou platili nějaké jiné splátky! Opravdu je to myšlené tak, že dostanete peníze třeba na jídlo, ale nesnažte se tím splácet 80 tisícové dluhy. Skončíte nejlépe v exekuci, ale daleko pravděpodobněji v insolvenci. Probuďte se.
Reakce
Míla W.
A když ne andělská půjčka, tak mi můžete říct o někom jiném, kdo by mi dal +-80 tisíc a nepožadoval by zástavu nebo poplatek? Jsem ochotná se z půjčených peněz i slušně odvděčit tomu, kdo mi poradí. Děkuji, Wolfová.
Reakce
Jana Tichá
A máte nějaký odkaz na recenzi nebo brali jste si už někdo andělskou půjčku? Zajímalo by mě, jestli by půjčili mamince na rodičovské dovolené 8000 Kč? Bez kontrolování Solus, ale nemám exekuce ani nejsem v insolvenci. A pokud by mi to nepůjčili, mohli by to půjčit mojí mamince, která už je v důchodu? Pište na jana.ticha123@email.cz. Děkuji.
Reakce
Jméno smazáno
Maximální výše u první andělské půjčky je 3000 Kč. Pokud jste si od nich nikdy peníze nebrala, tak vám víc nedají. Nevím, jestli půjčují na rodičovské dovolené, ale důchodce na 100% schvalují. I když nevím jestli se taky můžou dostat až na 10000 Kč. Spíš ne. Jednoduše andělská půjčka je příliš malá na to, aby vám pomohla.

Pokud by jste měla zájem, tak vám můžu pomoci já sám nabídkou půjčky od soukromého investora. Pomohl jsem už mnoha lidem se dostat až k 200 000 Kč a nemuseli ani mít zástavu. Podívejte se na tyto stránky a kontaktujte mě: (odkaz smazán). Budu se těšit a rád pomohu, děkuji.

Reakce
Anna
Dobrý den. Mohl by mi někdo poradit či pomoci s půjčkou na vyplacení pohledávek? Jsem v registrech. Jsem zoufalá,z že nemám nikde šanci a nikdo mi nechce půjčit peníze. Práci mám, ale žádnou zástavu nabídnout nemůžu. Děkuji Vám.
Reakce
Ajka
Andělská půjčka to je vlastně skrytý ProfiCredit! Nabízejí úplně stejné půjčky jako ProfiCredit, za úplně stejných podmínek, je to vlastněné i stejnou společností, akorát se to jmenuje Andělská půjčka.

Poslat reakci do této diskuse:

Reagovat na toto téma

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Inzerce půjček zdarma
Srovnání půjček na OP