AASA - recenze, zkušenosti, diskuse, podvod - AASA CZECH a.s.

Pavla Malá

Pavla Malá

Narazila jsem na reklamu na nebankovní půjčky od AASA Czech a.s. Ale nikde se mi nepodařilo dohledat nějaké zkušenosti reálných lidí nebo recenze. Po předchozích zkušenostech mám strach, jestli to nebude podvod. Proto bych ráda chtěla nějakou zkušenost. Děkuji.

Pavel K.

Pavel K.

Tak o této firmě jsem nikdy v životě neslyšel. A ani jsem nikde na ni neviděl žádnou reklamu. Já důvěřuji jenom známým firmám, typu Home Credit nebo Cetelem. Tam jsou jasné zkušenosti lidí a je to bez podvodu. Nevím - může to být poctivá půjčka. Po mých zkušenostech s podvodníky mezi nebankovními půjčkami jsem ale už opravdu opatrný. A nevěřím někomu jenom proto, že má dobrou a drahou reklamu.

Pavla Malá

Pavla Malá

Právě že u těch velikých společností jsou strašně vysoké úroky a mají blbé podmínky se splácením. A u AASA jsou lepší, aspoň co jsem viděla. Tak bych chtěla vědět zkušenost na tuto firmu.

anonym

anonym

Já jsem u Aasa žádala a nebyla jsem nakonec schválena. Ale myslím si, že to není podvod. Protože jsem nemusela vůbec nic platit předem a taky po mě nechtěli posílat takové ty věci, co po mě chtějí zprostředkovatelé. Peníze od nich nemám, ale myslím si, že jsou poctiví.

Pavla Malá

Pavla Malá

Aha, tak teď jsem si přečetla, že nepůjčují lidem v registru "Závazky po splatnosti v registrech dlužníků". A to jsem si myslela, že tuto podmínku mají jenom banky. A ne soukromí investoři. Tak z toho nic nebude. Děkuji.

Michal Král

Michal Král

To co jsi zkopírovala od Aasa ještě neznamená, že musíš mít čistý registr. Já to chápu tak, že jsou to jenom nesplacené dluhy. Ale pokud tam máš jenom záznam a nikomu nic nedlužíš, tak ti půjčí.

ing. Karlík

ing. Karlík

Mně tedy připadá velmi nesolidní jejich "administrativní poplatek", který mají v kalkulačce. To mi připadá, že je spíše pro zkreslený RPSN. Protože kdyby ho zahrnuly do úroku (celkové přeplacené částky), tak by jím rovněž vzrostla i úroková sazba. Tím, že jej z něj vyčlení, uměle zkreslí její výši. Jinak nechápu proč to tam dávají. Druhá věc je poplatek za poskytnutí úvěru, který je taky na stránkách Aasa. To znamená další vyjmutí částky z úroku? Takže mi vypočítají, že za 25000 Kč jim vrátím 28000 Kč (dobrá nabídka). Ale pokud se k tomu připočtou administrativní poplatky a poplatek za poskytnutí, tak se dostaneme daleko přes třicet tisíc korun? To mi připadá velmi nesolidní (ale možná se mýlím a je to jinak).

anonym

anonym

Je to bez podvodu - bral jsem si u společnosti Aasa nebankovní úvěr a peníze jsem dostal. Nechtějí poplatek předem a ani se netelefonuje na placené linky 900. Peníze mi vyplatili a nebyl ani žádný problém během splácení. Za sebe můžu doporučit. jedině je škoda, že je maximální hranice 25000 Kč. Ne tak úplně to vyřešilo všechny moje problémy. Byl bych rád, kdyby tu maximální hranici mohli zvednout.

Hana

Hana

Mám u nich půjčku, není na ní nic mimořádně nevýhodného, problém je komunikace. Na svých stránkách nabádají zákazníky, aby se v případě potřeby obraceli na e-mail či zákaznickou linku. Dnes je to 16 den, co se snažím dovolat, napsala jsem spoustu e-mailů a dokonce i dopis. Nicméně zákaznická linka Vám oznámí, že jsou k dispozici, hovor bude nahráván a následně je pak hovor ukončen po 3 vteřinách. A na e-maily ani na dopis jsem nedostala odpověď žádnou. Jeden den jsem vytočila číslo celkem 85x, pokaždé mi však bylo zavěšeno.

Anna

Anna

Dobrý den, mám u nich půjčku. Začátkem roku 2016 mi přišel dopis, že mám doplatit 200 Kč za nedodržení termínu splatnosti. Částku jsem odeslala hned cca 10.1.2016. A tím jsem měla úvěr za doplacený. Bohužel jsem se spletla. Přišla mi poté další upomínka. Již několikrát jsem psala email s potvrzením o platbě, ale nikdo neodepsal. A na infolinku se nedá dovolat. Nevím co mohu dělat.

Martina

Martina

Anno, mám obdobnou zkušenost. Mám doplacenu celou půjčku a stále po mně chtějí další peníze. Stalo se mi to úplně přesně jako tobě. I když vše vrátíš, tak stále chtějí více.

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Reagovat na toto téma bez registrace:

Vaše jméno:

Text vašeho příspěvku:

Půjčky Na OP - Ihned a Hotově
Půjčky Na OP Ihned a Hotově | Inzerce půjček zdarma | Potřebuji půjčit peníze
Půjčky - Diskuse, Fórum, Poradna, Zkušenosti
Kontakt a Podmínky