Spolehlivá půjčka kvalitně

lenkova

lenkova

Zdravím, už jsem tady v jedné diskusi psala, že bych měla zájem o půjčku na směnku. Ale neozval se mi nikdo, s kým bych se mohla domluvit. Má e-mail adresa je pujckyuver@gmail.com. Jak jsem již psala, tak potřebuji 50 000 Kč - 75 000 Kč. Ale velice to spěchá a musím to mít ještě tento týden. Nemám zástavu a můžu přistoupit pouze na ručení směnkou. Nevlastním ani žádné drahé vybavení apod. Budu moc ráda, když mi aspoň řeknete, kdo vám půjčil peníze a kam bych mohla zavolat. Nebo mi nabídněte prosím i vy peníze. Zaplatím úrok jaký budete chtít, vrátím i jednou tolik navíc. Je to moc důležité! Potřebuje je ihned. Ozvěte se někdo. Moc si vážím vaší odpovědi. Pište na pujckyuver@gmail.com Děkuji, Petra Králová.

Peter Hashmi

Peter Hashmi

Zdravím, už jsem tady v jedné diskusi psala, že bych měla zájem o půjčku na směnku. Ale neozval se mi nikdo, s kým bych se mohla domluvit. Má e-mail adresa je peterhashmi19@gmail.com. Jak jsem již psala, tak potřebuji 50 000 Kč - 75 000 Kč. Ale velice to spěchá a musím to mít ještě tento týden. Nemám zástavu a můžu přistoupit pouze na ručení směnkou. Nevlastním ani žádné drahé vybavení apod. Budu moc ráda, když mi aspoň řeknete, kdo vám půjčil peníze a kam bych mohla zavolat. Nebo mi nabídněte prosím i vy peníze. Zaplatím úrok jaký budete chtít, vrátím i jednou tolik navíc. Je to moc důležité! Potřebuje je ihned. Ozvěte se někdo. Moc si vážím vaší odpovědi. Pište na peterhashmi19@gmail.com Děkuji,

Mehmet Hakan

Mehmet Hakan

Zdravím, už jsem tady v jedné diskusi psala, že bych měla zájem o půjčku na směnku. Ale neozval se mi nikdo, s kým bych se mohla domluvit. Má e-mail adresa je mehmethakan117@gmail.com. Jak jsem již psala, tak potřebuji 50 000 Kč - 75 000 Kč. Ale velice to spěchá a musím to mít ještě tento týden. Nemám zástavu a můžu přistoupit pouze na ručení směnkou. Nevlastním ani žádné drahé vybavení apod. Budu moc ráda, když mi aspoň řeknete, kdo vám půjčil peníze a kam bych mohla zavolat. Nebo mi nabídněte prosím i vy peníze. Zaplatím úrok jaký budete chtít, vrátím i jednou tolik navíc. Je to moc důležité! Potřebuje je ihned. Ozvěte se někdo. Moc si vážím vaší odpovědi. Pište na mehmethakan117@gmail.com Děkuji, .

Mehmet Hakan

Mehmet Hakan

Zdravím, už jsem tady v jedné diskusi psala, že bych měla zájem o půjčku na směnku. Ale neozval se mi nikdo, s kým bych se mohla domluvit. Má e-mail adresa je mehmethakan117@gmail.com. Jak jsem již psala, tak potřebuji 50 000 Kč - 75 000 Kč. Ale velice to spěchá a musím to mít ještě tento týden. Nemám zástavu a můžu přistoupit pouze na ručení směnkou. Nevlastním ani žádné drahé vybavení apod. Budu moc ráda, když mi aspoň řeknete, kdo vám půjčil peníze a kam bych mohla zavolat. Nebo mi nabídněte prosím i vy peníze. Zaplatím úrok jaký budete chtít, vrátím i jednou tolik navíc. Je to moc důležité! Potřebuje je ihned. Ozvěte se někdo. Moc si vážím vaší odpovědi. Pište na mehmethakan117@gmail.com Děkuji, Petra Králová.

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Reagovat na toto téma bez registrace:

Vaše jméno:

Text vašeho příspěvku:

Půjčky Na OP - Ihned a Hotově
Půjčky Na OP Ihned a Hotově | Inzerce půjček zdarma | Potřebuji půjčit peníze
Půjčky - Diskuse, Fórum, Poradna, Zkušenosti
Kontakt a Podmínky