Zrušení insolvence a konkurz - Co dělat nyní?

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat. Udělala jsem si insolvenci, ale dostala jsem se do moc špatné životní situace. Kvůli výpadku příjmu jsem nemohla platit tak, jak jsme se domluvili na měsíčních platbách. Nekomunikovala jsem ani se správkyní, abych ji informovala s mojí situací. Insolvence mi byla na základě těchto faktů zrušena, s čímž jsem počítala. Proběhl konkurz. Chci se zeptat zda je možné zažádat o insolvenci znovu. A jaké je vůbec procento, že to schválí. I přes to, jak to dopadlo s tou první. Existuje v tomhle druhá šance?

ing. Karlík

ing. Karlík[x]
[editovat]

Dobrý den, druhá šance zde bohužel neexistuje. Dostala jsem v rámci insolvence všechny dluhy postupně splácet a po zaplacení určité části by vám byly zcela odpuštěny. Protože jste neplatila, tak vám byla insolvence zesplatněna - všechny dluhy jsou věřiteli splatné ihned. Jste tedy v mnohem horší situaci, než jste byla před samotnou insolvencí. Druhá šance zde neexistuje, alespoň jsem nikdy neslyšel o žádném případu. Alespoň ne o případu, kdy by klient porušoval podmínky udělené insolvence, pročež by mu byla zrušena. A následně povolena nová. Jako poslední šanci by jsem zkusil komunikovat s paní správkyní. Procentní šance na vyřešení je ovšem mizivá.

Měla jste platit! Když vám byl nabídnut splátkový kalendář a mohla jste se z toho dostat. Skoro každý člověk musí zaplatit všechny své dluhy. A vy jste dostala takovou příležitost, která se ne každému naskytne. A vy se rozhodnete to neplatit... . A neříkejte, že jste na placení neměla peníze. Jednou z podmínek vstoupení do insolvence je mít zaměstnání. A Rovněž je zde i podmínka, že si splátky můžete dovolit. Pokud vás soud poslal do insolvence, tak jste si vše mohla rozhodně dovolit!

Druhou insolvenci vám nedají. Nyní musíte vše bezodkladně zaplatit najednou... .

Ale na to nemám momentálně peníze.

Dalibor Nový

Dalibor Nový[x]
[editovat]

Nevím jaká je vaše životní a rodinná situace. Ale vaše dluhy nyní opět začnou narůstat, během insolvence jejich nárůst byl zmrazený. Takže vše musíte vyřešit ihned, než se ty částky vyšplhají do takových výšin, že je nebudete v životě schopna zaplatit. Tady už opravdu končí sranda.

Obraťte se na přátele nebo rodinu a ve vší vážnosti je poproste, aby vám půjčili na dluhy. Pokud ty peníze nemají, tak ať zastaví nemovitost a půjčí si. Toto je jediné řešení! A pokud by to pro vás někdo udělal, tak by jste mu měla být vděčná do konci života. Pokud své dluhy nyní nevyplatíte, tak je nevyplatíte již nikdy.

Břetislav

Břetislav[x]
[editovat]

Zkoušela jste inzerci půjček na stránkách pujckanaop.cz? běžte na hlavní stranu, tam se v menu proklikněte na Inzerci. Žluté jsou poptávky a fialové jsou nabídky půjček. Můžete zkusit pohledat, jestli nějaký soukromník nenabízí své peníze v požadované výši (nevím kolik potřebujete).

Ještě lepší by ovšem bylo založit si poptávku. Protože šance, že najdete inzerát pro vaši situaci je mizivá. Pokud by jste si ale založila poptávku, tak by vaše podmínky někomu třeba mohly vyhovovat a mohl vám půjčit.

Vlaďka Rychlá

Vlaďka Rychlá[x]
[editovat]

Ahoj Aleno, zkoušela jsi si porovnávat nabídky nebankovních půjček v nějakém porovnávači? Podle mě by jsi mohla provést jednoduše konsolidaci dluhů, spojit si to a pak platit jen jednu částku. Měla by jsi to mnohem jednodušší.

ing. Karlík

ing. Karlík[x]
[editovat]

Vlaďka Rychlá: Tady paní už bohužel ujel vlak. Jak se jednou člověk dostane do insolvence, tak je veden v insolvenčním rejstříku. A nejen po dobu splácení, ale i mnoho let po úspěšném ukončení celé záležitosti. I pokud doplatí veškeré pohledávky a soud vše ukončí, tak je v tomto rejstříku veden i nadále. A pokud zde má člověk záznam, tak mu naprosto žádná společnost nic nepůjčí. Funguje to jako ochrana před problémovými klienty a zároveň to chrání i klienty, aby si opět nezačali brát nebankovní půjčky a nerozjely půjčkový kolotoč nanovo. Takže tudy cesta nevede.

Dobrý den, druhá šance samozřejmě je. Ale poslední, další šance zde již pro vás pravděpodobně nebudou. Pokud chcete pomoci vyřešit vaší finanční problém, tak nám dejte vědět. Mohli by jsme spolu probrat možnost insolvenčního řízení a celkového oddlužení. Dokážeme vám asistovat od prvotní konzultace, přes insolvenční řízení u soudu až po asistenci během splácení. Děkujeme.

Dobry den, mam podobny problem jako pani...akorat mam problem ten,ze jsem stale v oddluzeni, ale z rodinnych duvodu sem udelala dluh na 50 tisic. Soud mi dal datum splatnosti do kdy mam castku zaplatit, jinak mi bude oddluzneni zruseno.. Bohuzel sem datum nesplnila. Chtela sem se zeptat zda je mozne pozadat soud o odvolani se, nebo v pripade zaplaceni castky ale bohuzel po terminu ktery mi urcily pozadat o pokracovani v oddluzneni.. Mockrat dekuji za informace.

Můžete zažádat znova zaden problém to jsou keci co tu lidi píšou

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Reagovat na toto téma bez registrace:

Vaše jméno:

Text vašeho příspěvku:

Půjčky Na OP - Ihned a Hotově
Půjčky Na OP Ihned a Hotově | Inzerce půjček zdarma | Potřebuji půjčit peníze
Půjčky - Diskuse, Fórum, Poradna, Zkušenosti
Kontakt a Podmínky