Půjčka na umoření insolvenčního dluhu, doplacení věřitelům

Dobrý den, zbývá mi doplatit věřitelům cca 180.000 Kč. V únoru budu v insolvenci již tři roky. Je pro mne velmi limitující a diskriminující chování okolí. Jsem zaměstnán a čistý příjem mám přes 21.000 Kč. Jak víte, zůstane mi 10.000 Kč na měsíc. Z toho platím nájem a nutné výdaje. Takže žiji z 2000 Kč a to jsem sám s 19-ti letým synem. Kterému jeho matka dluží přes 80.000 Kč na výživném. Syn studuje maturitní ročník. Chápu, že za blbost se platí, ale kdybych to věděl, v životě bych do insolvence nevlezl. Jsem si jist, že bych úvěr na 180.000 Kč splácel s přehledem a ještě bych vydělal spoustu peněz na DPP. Ale v téhle chvíli je to začarovaný kruh. Seberou vám všechny přesčasy, vedlejšáky a brigády co děláte "legálně" a na černotu vám nezůstane čas, takže nemáte co jíst. Když děláte černotu, je to riziko, ale o to méně splácíte. Kdybych splácel 3000 Kč měsíčně za úvěr, mohl bych dělat přesčasy, brigádu a DPP. Jako do teď a nikdo by mi to nebral. Takže kdybych splácel i 6000 Kč měsíčně, žil bych se synem jako na zámku. Ale kdo půjčí insolvenčnímu vyvrhelovi společnosti. Není lepší nakrást miliony a pak se jen smát a užívat si je? Potřeboval bych půjčit 180.000 Kč na umoření insolvenčního dluhu, abych to doplatil věřitelům a všechno to ukončil.

Vím přesně o čem mluvíte. Za bývalého manžela ještě doplácím exekuci, která mi odchází z platu. Což je v pořádku, aspoň budu mít brzy snad už klid, ale výplatu si nechávám posílat k dceři na účet a tak se se mnou nikdo ani nebaví. Abych si někde vzala úvěr, což mě trápí, protože vím že můžu měsíčně ještě splácet 2500 Kč - 3000 Kč. Kdyby mi někdo pomohl s půjčkou. Pronajala jsem si dům s tím, že si ho můžu po čase odkoupit třeba za 5 let, ale teď jsem si tam chtěla provést ještě úpravy k bydlení. Abych se tam cítila dobře a na to mi chybí peníze. Když to budu lepit z výplat, tak se tam neodstěhuji ani za půl roku. A nikdo vám v této situaci nepomůže a nikdo se s vámi o půjčce nechce ani bavit.

Anonymní

Anonymní[x]
[editovat]

Dobrý den, naše společnost nabízí půjčky 500 Kč až 30000 Kč bez kontroly registru a bez potvrzení o zaměstnání na 10 až 20 měsíců. Je třeba vyplnit žádost, přiložit potvrzení o příjmu (kopie složenek, výpis z bankovního účtu, výplatní pásky) a Vaše žádost bude posouzena ještě dnes. Peníze vyplácíme ještě v den schválení, tedy bankovním převodem do maximálně druhého dne. Máte zájem? Kontaktujte nás.

Jiří Kosek

Jiří Kosek[x]
[editovat]

Našel jsem Váš inzerát, že poskytujete půjčky. Potřebujeme půjčit 30 000 Kč, se splatností cca 10 - 20 měsíců. Půjčku chceme využít na bydlení, momentálně bydlíme u matky přítelkyně a potřebujeme se osamostatnit. S přítelkyní máme jedno dítě a oba máme příjmy. Přítelkyně má mateřskou a invalidní důchod, v celkové výši 6800 Kč, já mám příjmy ze zaměstnání a podnikání v celkové výši cca 20000 Kč. Oba tedy celkem okolo 26800 Kč. Výdaje máme okolo 18000 Kč včetně bydlení a stravy. Prosím sdělte mi, jakým způsobem vás máme kontaktovat. S pozdravem Jiří Kosek.

A ta nabídka platí i na vyplacení insolvence? A mohli by jste mi schválit i více než 30 tisíc? Příjem mám, ten musíte mít, pokud chcete být v insolvenci. Rád bych získal 140 000 Kč, kterými bych chtěl vyplatit věřitele. Momentálně beru 20 tisíc a z toho mi strhávají víc než 9 tisíc. Takže bych vám mohl platit celkem vysokou splátku, až okolo 7 tisíc. Email dupla1@seznam.cz. Děkuji.

Anežka Petrů

Anežka Petrů[x]
[editovat]

Lidi neblázněte.

Insolvence je to nejlepší, co se mi za poslední léta stalo. Věřitelé na vás přestali naléhat, přestaly vám chodit upozornění a dopisy. Přestaly vám naskakovat penále a pokuty. A dokonce vám soud dal i takový splátkový kalendář, jaký si můžete dovolit.

Možná vám nezbývá moc peněz, možná vůbec nic. A možná je to i dost těžké. Ale jde to zvládat. A maximálně za pár let se to vše ukončí, vše se smaže.

Vůbec ani nepřemýšlejte nad tím, že by jste to zrušili a snažili se své dluhy umořit nějakou půjčkou. Opět se dostanete zpět do toho kolotoče, kdy vám budou splátky přerůstat přes hlavu, budou vám narůstat dluhy o penále a pokuty. Moc dobře víte, jaké to tehdy bylo.

Ano, já sama jsem v podobné situaci. Platím již 2 roky a musím doplatit ještě přibližně 160.000,-. Ano, nemohu si z finančního hlediska moc vyskakovat. Ale na druhou stranu mám klidné spaní, protože vím, že mé závazky klesají každým dnem. A že jednou nastane ten den, kdy budu opět bez finančních problémů.

Tak lidi neblbněte, nevrhejte se zpět do vod mezi ty žraloky. Nevyplácejte insolvence a nemyslete si, že vše zvládnete bez ní.

Eva Ulrychová

Eva Ulrychová[x]
[editovat]

Já jsem četla, že pokud se nacházíte v insolvenci, tak je nezákonné si brát další půjčku!

Jsme skupina soukromých investorů (smazáno), kteří nabízejí peníze na cokoliv bez zbytečných papírů a otázek. Nabízíme až 250 000 Kč pro úplně každého, nekontrolujeme registr, nenahlížíme do insolvenčního registru a ani nevyžadujeme zástavu! Splátky již od 3000 Kč měsíčně, doba splatnosti až na 20 let, vyplacení již během 3 dnů.

Kontaktujte nás na (smazáno) nebo na (smazáno). Soukromí věřitelé pomohou každému a v každé situaci. I na vyplacení insolvence či umoření exekucí! Nikdo nám není lhostejný, vždy nabídneme řešení na jeho problémy.

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Reagovat na toto téma bez registrace:

Vaše jméno:

Text vašeho příspěvku:

Půjčky Na OP - Ihned a Hotově
Půjčky Na OP Ihned a Hotově | Inzerce půjček zdarma | Potřebuji půjčit peníze
Půjčky - Diskuse, Fórum, Poradna, Zkušenosti
Kontakt a Podmínky