Půjčka na směnku ihned, ručení směnkou - Okamžitě peníze

Petra Králová

Petra Králová[x]
[editovat]

Zdravím, už jsem tady v jedné diskusi psala, že bych měla zájem o půjčku na směnku. Ale neozval se mi nikdo, s kým bych se mohla domluvit. Má e-mail adresa je pata.kralova@post.cz. Jak jsem již psala, tak potřebuji 50 000 Kč - 75 000 Kč. Ale velice to spěchá a musím to mít ještě tento týden. Nemám zástavu a můžu přistoupit pouze na ručení směnkou. Nevlastním ani žádné drahé vybavení apod. Budu moc ráda, když mi aspoň řeknete, kdo vám půjčil peníze a kam bych mohla zavolat. Nebo mi nabídněte prosím i vy peníze. Zaplatím úrok jaký budete chtít, vrátím i jednou tolik navíc. Je to moc důležité! Potřebuje je ihned. Ozvěte se někdo. Moc si vážím vaší odpovědi. Pište na pata.kralova@post.cz. Děkuji, Petra Králová.

Administrátor

Administrátor[x]
[editovat]

Dobrý den, psal jsem vám moji radu již v předchozí diskusi. Podívejte se podrobně na nabídky inzerátů, které jsou umístěny na těchto stránkách. Vyskytují se zde zprostředkovatelé nebankovních společností, kteří nabízejí jejich nebankovní produkty. Podle zkušeností si myslím, že by jste na 80 000 Kč mohla dosáhnout i bez zástavu a ručení. Pokud by jste měla problém v podobě exekuce apod., tak zde inzerují i soukromé osoby, investoři a podnikatelé, kteří půjčují své vlastní peníze. Od nich by případně šlo získat půjčku ručenou směnkou a okamžité vyplacení peněz. Prohlídněte si tedy nabídky. Pokud by se vám nepodařilo nic najít, tak je na těchto stránkách i možnost založit si vlastní poptávku a nechat si poslat nabídky. Toto diskusní fórum je spíše pro všeobecnou diskusi. Pevně doufám, že se vám podaří vyřešit vaše starosti skrz tyto stránky.

Lucie Broučková

Lucie Broučková[x]
[editovat]

Nejdříve, než si vezmete půjčku na směnku, tak bych vám doporučovala prověřit si, jestli vám skutečně žádná nebankovní společnost nevyhoví - srovnání například na: srovnavacpujcek.cz. Sice peníze nedostanete okamžitě, ale mohla by jste peníze získat s úrokovou sazbou okolo 15%. Teprve až to nevyjde, tak se zkuste podívat po nějaké soukromé nabídce, kde by byl poskytovatel ochoten přistoupit na ručení směnkou. Jinak si nemyslím, že by měl být problém váš požadavek splnit. Zmíněných 50000 Kč není kdovíjaká částka. Lucie Broučková

Se zástavou

Se zástavou[x]
[editovat]

Poskytneme každému až 70% tržní ceny jeho domu nebo bytu (i družstevního). Nemusíte nám dokládat váš příjem, nevyžadujeme výpisy z bankovních registrů a neprověřujeme vaši bonitu. Jedinou podmínkou je zástavní právo na vaši nemovitost. Váš majetek nepřevádíte, pouze se zapíše do katastru zástava. Nevyžadujeme, aby nám klienti platili za schválení nebo posouzení. Naše prostředky pocházejí ze soukromých zdrojů - poctivost a serióznost je zaručena. Vyplatili jsem žádosti už stovek klientů a všichni byli vždy s našimi službami spokojeni. Můžeme doložit jejich kladné reference. Napište nám na pujcka-se-zastavou@seznam.cz.

Alžběta P.

Alžběta P.[x]
[editovat]

Petra Králová: Prosím vás, podařilo se vám někoho najít? Jak jste dopadla? Jsem v podobné situaci a už jsem prohledala úplně celý internet a nikde nic. Buď mě odmítnou, protože jsem v insolvenci. Nebo po mě chtějí zálohu, kterou nemám z čeho dát a i kdybych měla, tak bych jim ji stejně nedala. A tak jsem v bludném kruhu. Na začátku roku jsem vstoupila do insolvenčního řízení. Ale tento měsíc mi přišly nedoplatky za energie a já teď nemám peníze na celý měsíc. Potřebuji okamžitě aspoň 5000 Kč, ale nikdo mi nechce nic nabídnout. Nabízela jsem i ručení směnkou a vysoké přeplacení, když mi dají nízkou splátku. Ale nic. Mohla by jste mi moc prosím poradit? Bětka

Petra Králová

Petra Králová[x]
[editovat]

Ano, už se mi podařilo najít nabídku, která mi byla schválená a dokonce mi i opravdu dali peníze. Nakonec mi bylo schváleno celých 75 000 Kč.

Blanka, Zlín

Blanka, Zlín[x]
[editovat]

Chci se zeptat někoho, když jsem si vzala půjčka na směnku a ručenou jen tou směnkou. A teď mám problémy s její splácením, protože jsem přišla o přivýdělek a ještě k tomu mám i jiné splácení. Ale s manželem vlastníme nějaký majetek. A tak mám strach, že i když jsem nikomu nepodepsala, že bych mu dala zástavu, tak jestli by na nás i tak mohli přijít a vzít nám ho?

ing. Karlík

ing. Karlík[x]
[editovat]

Pro věřitele je to ještě jednodušší situace, než kdyby jste měla sjednánu standardní smlouvu. Předpokládám, že je na ní uvedeno "bez protestu"? V takovém případě ji stačí odnést na soud, soudce pouze zkontroluje její náležitosti a okamžitě vydá platební příkaz. Je to tedy mnohem rychlejší postup než u bankovních úvěrů apod. A na váš majetek samozřejmě dojít může.

Štefánia Springerová

Štefánia  Springerová[x]
[editovat]

Potřebovala bych poradit, jak by jsme se mohly zbavit dluhů. Nebo kdyby nám někdo pomohl splatit. Jedná se o jednorázového dluhy, do kterých jsem se svojí vinou. Jedná se asi o 200 000 Kč, máme rodinný dům. Děkuji ozvěte se mi na email stefanys@seznam.cz.

Markéta K.

Markéta K.[x]
[editovat]

Dobrý den, prosím můžete mi poradit, kde jste dostali půjčku na směnku? Potřebuji tak okolo 50 tisíc korun. Klidně i více ihned. Odpovězte prosím na meneksep@seznam.cz.

Dobrý den, sháním půjčku i na směnku do 100000 Kč. Může někdo poskytnout nebo dát kontakt? Můj email je jezinka24@seznam.cz a telefonní číslo 608627638. Děkuji.

Dobrý den, potřebuji poradit, kde vám půjčili na směnku bez ručení? Pouze s ručením směnkou? A hlavně bez poplatku předem? Našli jste už někoho takového a můžete se případně podělit i jeho kontakt. Děkuji moc za každou odpověď. Jsem ve velmi tíživé situaci a ty peníze skutečně potřebuji za každou cenu.

Veronika Čapkova

Veronika Čapkova [x]
[editovat]

Dobrý den nutně potřebuji vybruslit z mých finančních závazků. A už nevím na koho se mám obrátit. Příjmy mám, ale ne podložitelné. Nejlépe ještě dnes v hotovosti, Praha a okolí, osobně s podpisem na směnku. Potřebuji cca 100 tisíc korun. Prosím volejte ještě dnes na 777655473.

Šárka Janková

Šárka Janková[x]
[editovat]

Dobrý den, poptávám půjčku na směnku ve výši 120.000 Kč na vyplacení velmi nevýhodného úvěru. Bohužel jsem v insolvenci a mohu měsíčně splácet 2000 Kč. Nemám zástavu a nemohu platit nic předem za poskytnutí půjčky. Moc prosím o naléhavou a rychlou pomoc, hlavně férové jednání. Moc prosím spěchá. Můžete telefonovat na 728414538 nebo psát na sarkajankova@email.cz.

Dobrý den, lidičky potřebuji pomoct. A to 200 tisíc, jelikož jsem v insolvenci a mám do konce dva měsíce. Dlužím na sociálním a zdravotním. Pracoval jsem skoro celou dobu na ičo. Prosím o pomoc, děkuji 774 231 490 nebo iker42@seznam.cz.

Dobrý den, mám velikou prosbu. Ačkoliv pracuji ve světě financí, došlo v mém životě k několika pohromám a skončilo to velmi nevýhodnými, sice krátkodobými půjčkami. Vzhledem k tomu, že jsem v půli roku začala pracovat na sebe jako OSVČ, nemám tudíž pro banku uznatelný příjem ale mám plat fixní. Ne provize. Nutně poptávám částku 200000 Kč na konsolidaci, mohu splácet pravidelně 8000 Kč. E-mail: Johanka339@gmail.com.

Kučera František

Kučera František[x]
[editovat]

Dobrý den, kdo půjčí na směnku a bez poplatku předem? najde se tady někdo takový? Půjčka by měla být ve výši 150000 Kč a úrok samozřejmě respektuji. Je mi zřejmé, že pokud si vezmu peníze touto cestou, tak mě to vyjde dráž. Vše ale respektuji a přeplatím žádanou částku. Prosím, spěchá to. Můj mobil je: 734594306. Volejte kdykoliv. Předem moc děkuji.

Dobrý den moc bych chtěla poprosit o nebankovní úvěr na směnku, ručení nemám, proto bych potřebovala směnku. protože nemám žádný majetek, nemovitost ani nic jiné, čím bych se vám mohla zaručit. Je tady na internetu někdo takový, kdo by mému požadavku vyhověl? Děkuji moc.

Markéta Hladíková

Markéta Hladíková[x]
[editovat]

Dobrý den, také bych potřebovala půjčku na směnku. Neví někdo o někom kdo půjčuje opravdu? Ideálně nějaký soukromník, který by to půjčil ze svého. Ale měl by být ověřený, aby jste s ním měli opravdovou vlastní zkušenost, že opravdu půjčuje. A že v tom není nějaký háček nebo že se člověk neupíše pod kdovíco.

Petra Kralova. Prosim mohla byste mi sdelit od koho jste pujcku dostala.dekuji ...drcore@seznam.cz

Dobrý den mohl by mi někdo zavolat jestli dostal půjčku na směnku nebo něco podobného bez placení předem.tel.777410700 děkuji

Jsem pan Martin za mne. Žiji v České republice, chci používat toto médium, aby varoval všechny žadatele o půjčku, aby byli velmi opatrní, protože jsou všichni podvodníci. Před několika měsíci jsem byl finančně napjatý a kvůli mé zoufalství jsem byl podveden několika veriteli online. Skoro jsem ztratil naději, zatímco můj přítel se nezabýval velice věrohodným věřitelem nazvaným biskupem Berrym Smithem, který za 24 hodin bez stresu půjčil nezajištěnou půjčku ve výši 1 000 000. Pokud potřebujete půjčku, kontaktujte jej teď: bishopberrysmith@gmail.com Používám média, abych varovala všechny právníky, aby mi půjčili, protože jsem se dostal do rukou podvodníka. A nechci, aby můj nepřítel procházel takovými zatracenými rukama těch nečestných on-line věřitelů, chci také předat tyto informace ostatním, kteří potřebují okamžitě úvěr. Budete také obdržet půjčku od biskupa Berryho Smitha, modlím se, aby mu Buh dal dlouhý život, pak ho kontaktujte na adrese bishopberrysmith@gmail.com a požádejte o 2%.

pastorosasben

pastorosasben[x]
[editovat]

Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme vám pomoci! Jste v současné situaci v potížích nebo vás hrozí v potížích? Tímto způsobem vám dáváme možnost vyvíjet nový vývoj. Jako bohatá osoba cítím povinnost pomáhat lidem, kteří se snaží, aby jim poskytli šanci. Každý si zaslouží druhou šanci a od té doby, co vláda selže, bude muset pocházet od ostatních. Žádná částka není pro nás příliš šílená a splatnost, kterou určíme vzájemnou dohodou. Žádné překvapení, žádné další náklady, ale jen dohodnuté částky a nic jiného. Už nečekejte a komentujte tento příspěvek. Uveďte částku, kterou chcete požádat, a my vás budeme kontaktovat se všemi možnostmi. kontaktujte nás dnes na pastorosasben@outlook.com Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme vám pomoci!

Dobry den,toutoncestou hledam nekoho kdo pujci bez platby predem,insolvencni spravce mne dostal do problemu,neplatil alimenty jak mel,anja mam na to 2mesice,jak doplatit dluch.Jsem spolehlivej clovek,muzu splacet 3tis.mesicne u vypujceny castky 30.tis.Dekuji predem za nabidky.Pouze solidni....tel.603896604

Kateřina

Kateřina[x]
[editovat]

Nutňe scháním pújčku na 170.000 na směnku dlouhodobě na nízké splátky bez polatku předem.Spěchá.

Valdines Amaral da Silva

Valdines Amaral da Silva[x]
[editovat]

Hledáte podnikatelský úver, osobní pujcky, bydlení, studentské pujcky studentu, konsolidacní pujcky, nezajištený úverový rizikový kapitál; Atd .. Nebo odmítl úver od banky nebo dohody jeden nebo více financních duvodu. Je pravdepodobné, že vaše duvera Toto rešení! A pastýri soukromí veritelé pujcují spolecnosti a jednotlivce v nízké a cenove dostupné sazbe ve výši 2%. Máš zájem? Kontakt po prepoctu úveru do 48 hodin. KONTAKTUJTE NÁS (valdinesamaraldasilva@gmail.com)

mikesamon

mikesamon[x]
[editovat]

Potřebujete půjčku? Dodáváme renomované úvěry jednotlivcům, společnostem a investorům. Poskytjeme půjčky na nákup automobilů, půjčky na automobily, osobní půjčky, vánoční půjčky, podnikatelské úvěry, úvěry na vzdělávání, konsolidaci dluhů atd. Při 2% úrokových sazbách. Finance a poradenství. žádné ověření příjmů. Nepotřebujete kreditní skóre. Velmi příznivé úrokové sazby. Kontaktovat e-mailovou adresu: mikesamon93@gmail.com

Pavel Fér

Pavel Fér[x]
[editovat]

Garantuji Vám 24hodinovou půjčku. použijte v rámci kontaktu s námi nyní, Pro rychlou aplikaci, Použití v rámci; Úplné jméno: Úvěr Částka potřebná: Úvěr Účel: Úvěr Doba trvání: Telefonní číslo: Adresa / země: Děkuji. Pavel Fér email: pavelfer4@gmail.com

Arda Selim

Arda Selim[x]
[editovat]

Ahoj. Nabízíme půjčky na směnku proti podpisu, aniž bychom se podívali do dlužního rejstříku, nejednáme se o popravu, vše zdarma. Pro více informací prosím kontaktujte: ardaselim248@post.cz

Dobrý den potrebuji nutne půjčit 40 000 Kč. Jsem v zoufale situaci a zkoušela jsem soukromé osoby a tam jsem nalitla. Prosím brala bych půjčku na směnku. Předem děkuji za nabídky. Poplatky dopředu neplatí už jsem se po naučila. alenadurdova@gmail.com

Ahoj sehnaly jste nekdo pujcku?muzu kontakt?

Michal Hale

Michal Hale[x]
[editovat]

Potřebujete rychlou půjčku s relativně nízkou úrokovou sazbou až 2%? Nabízíme podnikatelský úvěr, osobní půjčku, půjčku na bydlení, půjčku na auto, studentský úvěr, konsolidační úvěr apod., Bez ohledu na výsledek úvěru. Jsme zárukou poskytování finančních služeb mnoha našim klientům po celém světě. Díky flexibilním úvěrovým balíčkům lze úvěry zpracovat a převést na dlužníka v co nejkratším čase, obraťte se na našeho konzultanta a finančního plánovače. Pokud potřebujete rychlou půjčku, kontaktujte nás prosím na michalhale06@gmail.com nebo volejte a kontaktujte mě na +420735067354, děkujeme za Váš záštitu

Michal Hale

Michal Hale[x]
[editovat]

Potřebujete rychlou půjčku s relativně nízkou úrokovou sazbou až 2%? Nabízíme podnikatelský úvěr, osobní půjčku, půjčku na bydlení, půjčku na auto, studentský úvěr, konsolidační úvěr apod., Bez ohledu na výsledek úvěru. Jsme zárukou poskytování finančních služeb mnoha našim klientům po celém světě. Díky flexibilním úvěrovým balíčkům lze úvěry zpracovat a převést na dlužníka v co nejkratším čase, obraťte se na našeho konzultanta a finančního plánovače. Pokud potřebujete rychlou půjčku, kontaktujte nás prosím na michalhale06@gmail.com nebo volejte a kontaktujte mě na +420735067354, děkujeme za Váš záštitu

Lawson David

Lawson David[x]
[editovat]

TESTIMONIE O JAK JSOU MÁM ÚVĚRU Z RŮZNÉ SPOJENÍ SPOJENÍ Ahoj všichni, Jmenuji se paní Julia Andrewsová a mluvím jako nejšťastnější osoba v celém dnešním světě a já jsem řekl, že každý věřitel, který zachrání moji rodinu před naší špatnou situací, řeknu jménu celého divokého světa a jsem tak rád, že moje rodina je zpět za dobrou, protože jsem potřebovala půjčku ve výši 100 000 USD, abych mohl začít svůj život, protože jsem jedna máma se čtyřmi dětmi a celý svět vypadal, jako by visel až jsem se setkal s Božím posláním věřitele, který změnil můj život a život mé rodiny, BŮH, který se bojí věřitele, pan Lawson David, byl to Spasitel, který poslal BŮH, aby mi zachránil rodinu a zpočátku jsem si myslel, že to nebude možné dokud jsem nedostala půjčku ve výši $ 100,000 USD 5.října / 2018, pozvala jsem ho na moji rodinu, kde se nezúčastnil, a neřekl bych, že bych rád poručil každého, kdo skutečně potřebuje půjčku, aby kontaktoval pana .Lawson David prostřednictvím e-mailu na adrese heanvengates2000@hotmail.com, protože je nejvíce pochopitelný a laskavý půjčovatel.

Dobry den prosim vas potrebovala bych co nejrychleji pujčku na smenku sem matka dvou malich chlapečku a jsem v tižive situaci prosim o naky kontakt na nekoho kdo by prijel domu a vyplatil mi to v hotovosti urokum se nebranim ale poplatky predem prosim ne už jsem se spalila predem dekuji

Muj email je fleischerova.sabina@seznam.cz moc dekuji

Pavel Stefanka

Pavel Stefanka[x]
[editovat]

Rychlý finanční úvěr půjčováním peněz za 48 hodin NA VAŠE POZOR: Dobrý den, pane a paní nabízíme půjčku se zvláštním zájmem ve výši 3%. Půjčujeme místní a mezinárodní půjčky lidem po celém světě vážné a upřímné. Nabízím od 50000 do 50.000.000 Kč. Pracujeme s bankou. Máte-li zájem, kontaktujte mě prosím přímo na emailu: pujckyuver101@seznam.cz

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Reagovat na toto téma bez registrace:

Vaše jméno:

Text vašeho příspěvku:

Půjčky Na OP - Ihned a Hotově
Půjčky Na OP Ihned a Hotově | Inzerce půjček zdarma | Potřebuji půjčit peníze
Půjčky - Diskuse, Fórum, Poradna, Zkušenosti
Kontakt a Podmínky