Poskytovatelé nebankovních půjček pro problémové klienty

Kateřina Kadlusová

Kateřina Kadlusová[x]
[editovat]

Nemáte někdo nějaký seznam poskytovatelů nebankovních půjček, kteří poskytují peníze i pro problémové klienty? Nebo nemáte nějaký nápad, kde by jsem je mohla kontaktovat? Jde o to, že potřebuji vyplatit nějaké své závazky. Ale banky i ostatní firmy mě označily za problémového klienta. A tak už nevím, kam bych se měla obrátit. Děkuji předem za každou kloudnou radu.

Ján Kamrád

Ján Kamrád[x]
[editovat]

Zkoušela jste inzerci nebankovních půjček? Jedna z takovýchto inzercí se nachází i přímo na těchto stránkách, takže to ani není reklama, http://www.pujckanaop.cz/pujcka-od-lidi/ (Půjčka od lidí).

V podstatě to funguje tak, že si můžete založit vlastní poptávku v inzerci. Popíšete, jaký máte problém, kolik by jste potřebovala peněz. Napíšete, jaký máte příjem, jaké výdaje, kolik by jste byla sto splácet, RPSN, % p.a. atd. Prostě detailně popíšete svoji situaci.

A ostatní lidé vám pak mohou posílat své vlastní nabídky. Údajně se tam pohybují soukromí investoři, podnikatelé a soukromé osoby, které nabízejí peníze ze svého. Zkrátka lidé, kteří schválí žádost i problémovému klientu. A pokud se jim vaše nabídka líbí, tak vám odpoví.

Taky tam najdete inzeráty, které nabízejí peníze. Můžete se zkusit na ně podívat a třeba najdete někoho, kdo vám bude ochoten pomoci. Ale pravděpodobně jednodušší bude si tam dát poptávku.

Inzerce je dobrý nápad. Akorát si dávejte pozor, že mezi poskytovateli nebankovních půjček v takovéto inzerci se najde i mnoho podvodníků. Sama jsem si podávala několik inzerátů a obdržela jsem nabídky, kdy ode mě vyžadovali peníze předem. Jeden na rovinu dopředu napsal, že mi půjčí, ale musím mu nejdříve poslat 3500 Kč. A druhý mě rovněž ihned schválil. Dvakrát jsme si telefonovali, vše vypadalo nadějně. Vše bylo vyřešené a domluvené, už mi měl jen vyplatit peníze. A úplně na poslední chvíli se taky vytasil s poplatkem 8500 Kč za vyplacení.

Můžete tam najít slušné poskytovatele a zprostředkovatele, kteří skutečně umí pomoci. Aspoň já jsem tam peníze nakonec dostala. Ale musíte si dávat pozor na to, aby jste nikdy a nikomu a za žádných okolností neplatila nic předem. Slušný poskytovatel poplatek nechce.

Finanční poradce

Finanční poradce[x]
[editovat]

Dobrý den, pokud jen řeknete, že jste problémový klient a nikde vám nechtějí pomoci, tak je dost těžké vám dát radu. Jaká je vaše situace, kolik potřebujete, kolik můžete splácet, můžete ručit, jste v registru, máte zaměstnání, jaký máte příjem, jste vdaná, jste schopna zajistit zástavu? Pokud by jste nám napsala více, tak by jsme třeba i měli konkrétní nápad.

Alois Richtr

Alois Richtr[x]
[editovat]

Zkoušela jste nějaký porovnávač, který by vám jasně řekl, kdo vás schválí a kdo vás neschválí? Třeba by se našlo něco i v nebankovním sektoru a nemusela by jste rovnou mezi soukromé investory. Vyzkoušejte třeba tento, má 40 společností. Jen tam vyplňte tu první stranu. A bez registrace vám to ihned ukáže, u koho projdete. Registrace je tam nutná až v případě, kdy by jste si některou z těch nabídek chtěla sjednat.

Kateřina Kadlusová

Kateřina Kadlusová[x]
[editovat]

Pane Finanční poradce, mockrát děkuji za odpověď. Je mi 45 let, bydlím v Praze, ale trvalé bydliště mám ve Frýdku-Místku, dlužím celkem u 5 nebo 6 firem, dohromady bezmála 300 tisíc korun. Mám 6 splátek měsíčně, které dohromady dělají více než 14 000 Kč. Jsem v registru a nemám žádný majetek. jedna firma mi už hrozí exekučním řízením. Moc děkuji za Vaši odpověď.

Zkuste tu inzerci. Ta je dobrá.

Podařilo se vám nakonec najít někoho? Nevidím zde datum, kdy jste tuto diskusi zakládala. Ale mohla by jste mi napsat, jestli se vám ozval nějaký soukromník, nebo jste prošla v nějakém tom srovnávači či jste psala do inzerce? Jsem v podobné situaci jako jste byla vy, jsem v minusu asi 280 tisíc a splácím 18 tisíc. Moc by mi pomohla každá rada. Když tak můžete i napsat na můj email petra.barosova@seznam.cz, pokud to nechcete psát veřejně.

Ahoj lidi, našel jsem na internetu seznam soukromých poskytovatelů, kteří pomohou i zadluženým lidem. Pokud se na něj chcete podívat, tak běžte na tento odkaz: "smazáno, reklama". Pomohou vám, bezplatně vám vypracují nabídky a i vyplatí peníze. Úroková sazba je mírně vyšší než u bank, ale stále rozumná. Doufám, že vám to pomůže, stejně jako to pomohlo i mně.

Já jsem našla soukromníka v inzerci. Přímo ten první inzerát, jak nabízí vše pouze s doložením příjmu a doložením smlouvy na dobu neurčitou. Děkuji za radu.

Bednařík

Bednařík[x]
[editovat]

Nevíte prosím někdo o nějakém seznamu lidí, kteří půjčují své vlastní peníze? Chtěl bych se na ně obrátit a osobně jim vysvětlit moji situaci. Všichni jsou bohužel hluší a pořád dokola požadují ty své podmínky a vše zamítají. Bez toho, aby si nechali vysvětlit moji situaci.

Případně i pokud někdo nyní čte tento inzerát a měl by zájem zhodnotit své peníze, tak se mi ozvěte na petrdupla@seznam.cz. Potřebuji 430.000,- na 6 měsíců. Poté vám vše jednorázově vrátím včetně úroku. Případně mohu platit měsíční splátky a poté jednorázové doplacení.

Je to tak komplikované kvůli tomu, že za 6 měsíců si budu moct vzít nebankovní úvěr, na který nyní ještě nedosáhnu. A právě tím bych vám vše doplatil. Děkuji, s pozdravem Bednařík.

Můžete vyzkoušet QKonto, co se týče problémovosti, mají podmínku akorát v tom, že nesmíte být v insolvenci nebo v exekuci.

veronique betencour

veronique betencour[x]
[editovat]

Mám kapitál, který bude sloužit k poskytování krátkodobých a dlouhodobých půjček v rozmezí od 5 000 EUR do 1 000 000 EUR jakékoli vážné osobě, která chce tuto půjčku. 3% úrokový rok v závislosti na půjčené částce jako zvláštní Nechci porušovat zákon o lichvě. V závislosti na půjčené částce můžete splácet maximálně 3 až 25 let. je na vás, abyste viděli měsíční platby. Potřebuji pouze certifikované ručně psané uznání dluhu a také některé části, které je třeba poskytnout. Jste banka zakázána a nemáte prospěch bank, nebo lépe máte projekt a potřebujete financování, špatný úvěr nebo potřebujete peníze na zaplacení účtů, prostředky na investice do podnikání. Takže pokud potřebujete kredit, neváhejte a kontaktujte mě, abyste se dozvěděli více o mých podmínkách. Kontaktujte mě prosím přímo emailem: veroniquebetencour@gmail.com

Veronique Betencour

Veronique Betencour[x]
[editovat]

Dobrý den, Dávám vám k dispozici půjčku od 5000 EUR do 1.500.000 EUR za velmi jednoduchých podmínek všem lidem, kteří mohou splácet. Také investuji a půjčky mezi jednotlivými druhy všeho druhu. Nabízím krátké, středně a dlouhodobé úvěry ve spolupráci s mým právníkem a cenově výhodný termín splácení. Nevíme o vašich užití a naše převody jsou pojištěny bankou za účelem zabezpečení transakce. Veškeré vaše žádosti podaly návrhy ohledně sazeb a splátek plateb a budu s vaší pomocí. Konečně, abyste se dozvěděli více, kontaktujte mě prosím na adrese: veroniquebetencour@gmail.com

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Reagovat na toto téma bez registrace:

Vaše jméno:

Text vašeho příspěvku:

Půjčky Na OP - Ihned a Hotově
Půjčky Na OP Ihned a Hotově | Inzerce půjček zdarma | Potřebuji půjčit peníze
Půjčky - Diskuse, Fórum, Poradna, Zkušenosti
Kontakt a Podmínky