Nebankovní podvodné půjčky - Černá listina - Diskuse

Napadlo, že bychom tady v diskusi mohli založit takovou černou listinu, kde by byly všechny podvodné nebankovní půjčky. Protože už mě opravdu štvou všichni ti podvodníci! A jediná obrana proti nim je, že je zveřejníte. Ať to všichni vidí. Máte nějaké zkušenosti? A především kdo konkrétně Vás podvedl?

Dávejte si pozor na pana <smazáno>, který používá email <smazáno>. Nejdřív vám napíše, že vůbec nic není problém a celou žádanou částku vám dá. Ale musíte mu zaplatit jeho provizi. A jak mu těch 3500 Kč odešlete, tak přestane odepisovat na emaily. Rozhodně s ním na černou listinu. Klidně si vyhledejte jeho jméno a uvidíte sami, kolik lidí už podvedl.

Jan Fešný

Jan Fešný[x]
[editovat]

Zadal jsem si poptávku v inzerci a zavolal mi <smazáno> s tím, že mi dá 350 000 Kč bez zástavy, ale poplatek za zpracování je 7500 Kč. Které jsem mu poslal na jeho účet. Už ale 4 dny jsem od něho nedostal žádnou odpověď. Myslíte si, že je to podvodná půjčka? Prosím, moc ty peníze potřebuji. Jeho jméno je <smazáno>, telefon <smazáno> a jeho e-mail je <smazáno>. Moc děkuji. Jan Fešný

Administrátor

Administrátor[x]
[editovat]

Moc prosím, neuvádějte žádné osobní informace potenciálních podvodníků. Tito lidé často mají nejen odvahu jiné obrat o peníze. Ale pokud někdo zveřejní jejich jméno, tak mají odvahu se ještě právně bránit. A dle zákona skutečně nesmíte uvádět jejich jméno a kontaktní informace.

Kája Hanychová

Kája Hanychová[x]
[editovat]

Já jsem tomu naletěla už třikrát a od té doby nikomu nevěřím na internetu vůbec nic. Zaplatila jsem už třikrát poplatek dopředu (2600 Kč + 7200 Kč + 5150 Kč) a nikdy jsem od nich neviděla jedinou korunu. A to mi psalo daleko víc lidí, že by taky chtěli poslat peníze. Nějaká černá listina by tady byla nekonečná. První dva byli pan <smazáno> a paní <smazáno>. Později jsem ale zjistila, že měli stejné číslo bankovního účtu (<smazáno>), takže to byl asi jeden a ten samý podvodník. Taky jsem jednou volala na číslo <smazáno>, které Vás ale přesměruje na placenou linku. To jsem naštěstí položila včas. Dejte si na to pozor.

Finanční poradce

Finanční poradce[x]
[editovat]

Nejsem si jistý, jestli by černá listina podvodných nebankovních půjček něčemu pomohla. Není nic jednodušší, než si založit nový email a vymyslet nové jméno. A můžete začít s čistým štítem. Proto bych raději doporučit následovat tyto rady:

poplatky předem - nikdy a nikomu neposílejte nic předem. Jedná se pouze o trik, jak vytáhnout peníze z lidí, kteří jsou v zoufalé finanční situaci. Často dokáží tento poplatek i odůvodnit - peníze za zprostředkování, záloha za zpracování, nultá splátka... . Kdo skutečně peníze půjčuje, ten to nepožaduje. Chce peníze dopředu = podvodník.

čísla 900 - pokud zavoláte na číslo s touto předvolbou, tak platíte 99 Kč za minutu. A klidně i hodinu budete po telefonu vyplňovat nějakou žádost. A budou se Vás snažit udržet na telefonu co nejdéle. Tyto společnosti peníze nikomu nikdy nedaly. Žijí pouze z poplatků za telefon. Pozor - některé podvodné firmy uvedou v reklamě normální číslo. Ale jak na něj zavoláte, tak vás přepojí na 900 číslo. Ihned položte telefon.

prázdné směnky - nikomu nepodepisujte prázdné smlouvy, papíry, směnky apod. I když jste v zoufalé situaci a peníze musíte mít ihned. Vyřešíte svoji nouzi pro tento den. Ale jakou sumu tam poté dopíší? 10 000 000 Kč? Nepodepisujte nic prázdné.

dobití kreditu - začátečníci si vám řeknou jen o dobití kreditu na telefon. Nepotřebují zakládat bankovní účty apod. A díky anonymním SIM kartám jsou nedohledatelní.

pojištění - neuzavírejte žádné dodatečné finanční produkty, které se netýkají přímo úvěru. Například životní pojištění (oni dostanou provizi za smlouvu a vám už pak nic nepůjčí). Ale například pojištění proti neschopnosti splácet je v pořádku - dokud se týká požadovaného úvěru, tak je to v pořádku.

Myslím, že když budete následovat tyto rady, tak nebudete podvedeni. A to bez ohledu na to, jestli už někdo stihl dát podvodnou půjčku na nějakou černou listinu.

Dana Bérová

Dana Bérová[x]
[editovat]

Myslím si, že pan Finanční poradce má pravdu. Černou listinu by jste stejně nikdy nedokázali mít aktuální. Spíš se řídit těmi radami a používat selský rozum. A hlavně přemýšlet a používat mozek než někomu něco zaplatíte nebo podepíšete.

Nedávno jsem byl také seznámen s podvodem. Ta chtěla, že chce ať zaplatím za expresní převod, ať mám peníze během pár hodin na účtě. Ať jí pošlu za dva O2 kupony, oba na 250 Kč. A tím jí zaplatím rychle za expresní poplatek, který ona bude muset zaplatit. Jeden den nic nepřišlo, druhý den se půjčka z 85 tisíc změnila na 100 tisíc a tak znovu stejný proces. 2x 250 Kč přes kupóny. A pak nic. Proto jsem dnes podal oznámení na PČR.

Druhá půjčka, kterou jsem si chtěl vyřídit, byla s poplatkem. Ale ta mi poslala číslo účtu a vše na co mám poslat peníze přímým vkladem. Dnes jsem ten poplatek poslal. Odpoledne mi napsala, že si z ní dělám srandu. A že to ukončuje. Takže si myslím, že na PČR budu muset znovu. Uvidím jak to ještě dopadne.

Tomáš Marný

Tomáš Marný[x]
[editovat]

Jestli chcete, půjčím Vám na ruku až 200 000 Kč. Měl by někdo zájem o tyto peníze? Jinak poplatky předem nikomu nedávejte. Ale některé lidi je marné varovat, ti se nepoučí ani z vlastní zkušenosti a pořád budou utrácet peníze za zbytečné platby předem. Má někdo zájem o poctivé peníze?

Marie Štěrbová

Marie Štěrbová[x]
[editovat]

Prosím pána Tomáš Marný, jestli mě může kontaktovat emailem. Moc ráda bych si s ním promluvila o možnosti nebankovní půjčky. Ale bez podvodu, ne žádné firmy, co jsou na černé listině podvodníků. Děkuji, pište prosím na sterbova.maika@seznam.cz. Marie Štěrbová

Stanislava

Stanislava[x]
[editovat]

A co tu naopak napsat půjčky, které vám vyšly? Psát, co vám nevyšlo, je celkem zbytečné. My jsme si půjčovali na internetu, na jedno z těch odkazů. Hodně jsem se bála nebankovní půjčky, ale dopadlo to dobře. Vyplnili jsme online formulář, sice byl dlouhý, ale do pěti minut jsme měli penízky na účtu. Řádně jsme splatili a byla to první půjčka, takže jsme ani nepřepláceli, opravdu dodrželi 0 poplatek, 0 RPSN, 0 navýšení. Zachránilo nám to problémovou chvilku. Takže i vy se tady raději podělte s tím, co vám vyšlo a co funguje.

Voráček

Voráček[x]
[editovat]

Chtěl bych zde zanechat upozornění. Prosím pozor na Tomáše Kroupu a jeho partnerku. Jejich email, který k těmto účelům používají, je - tomasek3434@seznam.cz. Momentálně jsou již v exekuci a topí se v dluzích, protože nesplácejí nic, co si půjčí. A následně špiní investory, kteří jim další žádost zamítli. Takže pozor, ať nedopadnete stejně. Dávejte si na ně pozor.

Už jste se setkali s panem Tomášem Zahradníčkem? Nabízí toto: nabídka bezúčelového úvěru ve výši 1.200.000 Kč, měsíční splátka: 6.990 Kč / 240 měsíců, celková splatná částka 1.677.760 Kč. Pak Tomáš Zahradníček zavolá z čísla 775615174, které podle Google patří paní Ludmile Křivské. Nevím, co si o tom myslet?

Soukromý podnikatel

Soukromý podnikatel[x]
[editovat]

Nepropásněte tuto možnost. Soukromník vám poradí a pomůže poctivě. Hledáte dotaci, úvěr, konsolidaci, oddlužení, optimalizaci - se vším dokáži pomoci. Jedná se o poctivé služby, poskytovatel není na žádné černé listině podvodníků. Peníze poskytneme bez poplatku a bez zástavy nemovitosti. Samozřejmostí je, že nenahlížíme do registru dlužníků. Nebojte se, jednám pouze v kanceláři - žádné schůzky v obchodních centrech. Stačí zaslat i SMS zavolám vám. Rovněž hledám spolupracovníky pro kancelář v Hradci Králové. Fixní plat + odměny peníze na ruku. Chcete se pobavit o vyplácení peněz na ruku - zavolejte. Taky vám poradím, jak nenaletět podvodníkům, kteří jsou už dávno na černé listině. Pokud jste již naletěli, tak mi rovněž zavolejte. Vím jak postupovat a jak situaci vyřešit.

Pavlína Valská

Pavlína Valská[x]
[editovat]

Dobrý den, může se mi ozvat pan Tomáš Marný na email pavlinka121969@seznam.cz. Měla by jsem zájem o další informace ohledně půjčky, děkuji předem, Valská Pavlína.

Dobrý den, také já bych se chtěla spojit s panem Tomáš Marný, mohl by se mi ozvat na email: dahanu@seznam.cz. Měla bych zájem o informace okolo půjčky, kterou tady nabízel a o které tady mluvil. Díky, Vlasta.

Prosím ať se mi ozve poctivý investor bez všech poplatků a registru. A hlavně bez zástav nemovitostí. Jsem zaměstnaná na dobu neurčitou, u firmy pracuji 3 roky a další příjem je částečný důchod. Platit můžu bez problému, potřebuji se dostat z dluhů a platit jen jednu jedinou půjčku. Spěchá to, děkuji.

Pozor na Bauera, který se prezentuje jako majitel firmy. Je to cikán, který nemá nic. Neustále mu budete jen dobíjet kupóny, vytahá z vás peníze, změní čísla mobilu a nic vám nedá. Já jsem kvůli němu přišel o deseti tisíce korun. A skončil jsem v insolvenci. Najali jsme právníka s lidmi, které okradl. A dostaneme ho do vězení. Už za tyto podvody seděl pět let. Tak bacha na něj. tento člověk by měl být na každé černé listině za své podvodné nebankovní půjčky.

Dobrý den, mohl by se mi prosím ozvat pan soukromý podnikatel? Nenechal na sebe žádný kontakt a rád bych se s ním domluvil na půjčení peněz. Předem děkuji. Případně můj telefonický kontakt je 735081756.

Prosím pana soukromého podnikatele zda může pomoci s půjčkou. Měla by jsem zájem o půjčení peněz, ale co nejrychleji. Bylo by to možné? Děkuji za vaši odpověď.

Dobrý den, mohl by jste se mi ozvat na email pane soukromý podnikateli? Měla bych zájem o nabízenou práci. Můj kontaktní email je 831332@seznam.cz. Prosím ozvěte se mi s více detaily.

Dobrý den, pokud vaše poptávka je stále aktuální, jsem schopen dát úvěr v požadované výši. Jediné co musíte souhlasit je s mou úrokovou sazbou, která bude činit 50% z celkové částky. Rovněž musíte pravidelně splácet ve stanovený den bez možnosti přerušit nebo snížit splátky. Souhlasíte?

dostal tady někdo půjčku na vyplacení insolvence?

pokud ano prosím napište mi kontakt nebo mejlik na viollka@centrum.cz Děkuji

Dobrý den může se mi prosím ozvat soukromý podnikatel na lilie35@post.cz. Děkuji.

pastorosasben

pastorosasben[x]
[editovat]

Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme vám pomoci! Jste v současné situaci v potížích nebo vás hrozí v potížích? Tímto způsobem vám dáváme možnost vyvíjet nový vývoj. Jako bohatá osoba cítím povinnost pomáhat lidem, kteří se snaží, aby jim poskytli šanci. Každý si zaslouží druhou šanci a od té doby, co vláda selže, bude muset pocházet od ostatních. Žádná částka není pro nás příliš šílená a splatnost, kterou určíme vzájemnou dohodou. Žádné překvapení, žádné další náklady, ale jen dohodnuté částky a nic jiného. Už nečekejte a komentujte tento příspěvek. Uveďte částku, kterou chcete požádat, a my vás budeme kontaktovat se všemi možnostmi. kontaktujte nás dnes na pastorosasben@outlook.com Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme vám pomoci!

Prosím pana Tomáše marného at se ozve mám zájem o půjčku- 01ana@seznam.cz Děkuji

Prosím vás kdo půjčí peníze bez poplatku předem potřebuji do 15.11 35000kc info skurkovaruzena@seznam.cz

Dobrý večer. Je zde vůbec někdo,kdo by dostal půjčku ? Jestli ano ať pošle prosim kontakt na emai l ... wolps@seznam.cz. Děkuji všem

Pavel Fér

Pavel Fér[x]
[editovat]

Garantuji Vám 24hodinovou půjčku. použijte v rámci kontaktu s námi nyní, Pro rychlou aplikaci, Použití v rámci; Úplné jméno: Úvěr Částka potřebná: Úvěr Účel: Úvěr Doba trvání: Telefonní číslo: Adresa / země: Děkuji. Pavel Fér email: pavelfer4@gmail.com

Štěpánka

Štěpánka[x]
[editovat]

Dobry den může mě kontaktovat Tomás Marný potrebovala bych jestly by mi nemohl pomoci s půjčkou můj mail stepankakupculakova9@seznam.cz

dobry den, nohl bych take poprosit.aby me kontaktoval pan Tomas Marny na email Frzmi@seznam.cz,rad bych zjistil vice informaci jak ziskat pujcku,rad bych se mu ozval sam,ale nenasel jsem na nej kontakt. dekuji za pomoc

Dobry den hledam nekoho,hlavne takeho cloveka ktery neni podvodnik.ktory poskytuje pujcku na dlohou dobu ,mesacnes splatky.bez podvodu.prosim,stym podvodem uz to znam.je to hrozny.ked este je uprimny clovek ve svete,ktory naozaj muze pomoct prosim ozvete se.Moc Dekuji

Tisserand Manuela

Tisserand Manuela[x]
[editovat]

Dobrý den, chcete získat rychlý kredit? Mnoho lidí potřebuje peníze na financování nejrůznějších věcí nebo má dluhy, ve skutečnosti téměř všechny, aby byly realističtější. Úvěr vám může pomoci! To je vaše šance naplnit vaše přání; Dělám osobní půjčky, úvěry na nemovitosti, půjčky na auto, zpětné odkupy úvěrů atd. S úrokovou sazbou 2,20% a vše od 2 000 EUR do 500 000 EUR. Moje e-mailová adresa je: tisserandmanuela99@gmail.com. Těšíme se na vaše čtení. S pozdravem.

Banky jste odmítli. Kontaktujte nás, neručí vám nic a zaručuje se maximální volnost. Připraveno jednoduché a rychlé otevření bez trestu. První půjčka od 2000 do 500 000 eur. Žádný průzkum úvěrového úřadu nebyl proveden, ale byl přijat pouze kredit 2. a 3. šance. Podmínky způsobilosti: - být nejméně 18 let - být českým občanem a mít pracovní příležitost - být hrazen přímým vkladem na český bankovní účet - mít na účtu nedostatek finančních prostředků - mít minimální příjem 500 eur / měsíc. Kontaktujte paní TISSERAND .......... tisserandmanuela99@gmail.com

děkuji, že mi dal tuto rychlou půjčku Madame Tisserand Manuela. Prosím, kontaktujte tuto dáma na sobotní adresu: tisserandmanuela99@gmail.com, protože je upřímná a velmi spolehlivá.

Pavel Stefanka

Pavel Stefanka[x]
[editovat]

Rychlý finanční úvěr půjčováním peněz za 48 hodin NA VAŠE POZOR: Dobrý den, pane a paní nabízíme půjčku se zvláštním zájmem ve výši 3%. Půjčujeme místní a mezinárodní půjčky lidem po celém světě vážné a upřímné. Nabízím od 50000 do 50.000.000 Kč. Pracujeme s bankou. Máte-li zájem, kontaktujte mě prosím přímo na emailu: pujckyuver101@seznam.cz

Dobrý den, mohl by se mi prosím ozvat pan Tomáš Marný nebo soukromý podnikatel na email: vblahova83@gmail.com, měla bych zajem o půjčku. Moc spěchá. Předem děkuji

Dobrý den, pozor na člověka s emailem lopujcka@email.cz a tel. číslem 723262811. Chce 4x dobíjecí kupony po 300 Kč. 2 xO2 a 2x T mobile. Nic jsem mu neplatil, ale dejte si pozor.Potom člověk strašně roztěkaný, chce nesmysl - poplatek za vymazání z registru - 4500 Kč. Tel 776144257. Dávejte si pozor,nic neplaťte předem!!!! Nikdy.

Dobrý den, mohl,by mě prosím,co nejdříve,kontaktovat pan Tomáš Marný, jaké jsou ,prosím podmínky Vaší půjčky? děkuji H. email:emailhana@email.cz

Dobry den.I ja jsem bohuzel v insolvenci.Proto hledam opravdu solidni pujcku,s kterou bych insolvenci vyplatila a mesicne bych splacela 5000-6000kč.Bohuzel,ijako mnoho jinych,nemam cim rucit.Take bych se zminila o podvodnych nabidkach.Dokonce se mi ozval nekdo,kdo by mi zabechal dedictvi ve vysi 80000€.Samozrejme za poplatek v bance.Pokud je clovek v insolvenci,at svou vinou nebo přičiněním jiného,je to boj.Z toho,co zbyde,nema ani na najem.Nemluvim o jinych životních potřebách.Spíše to dostane dlužníka jeste více ke dnu.I ja hledám solidniho věřitele,ale uz nedoufam.Pokud by někdo mezi vami měl to štěstí,prosim dejte vědět.

Zdravím Pozor na pujcku v Libni Praze vybírá 700,- Kč dopředu podvod pak Vám slíbí ze pujcku dostanete , podepisujete jen smlouvu o konzultaci a peníze nikde Situaci mě vyřešila až půjčka Brokers Help sice čekáte ale dostane Robert

Oprava 7000,- Kč, ne 700,-

KAMIL ADAM

KAMIL ADAM[x]
[editovat]

Dostal jsem financní pomoc ve výši 100.000 € z senatorrpwalter@hotmail.com. Kontaktujte ho. Jsem si jist, že pan Peter Krajcovic vám pomuže ven. KAMIL ADAM ka9189062@gmail.com

Endulinka

Endulinka[x]
[editovat]

Dobrý den,kdo má zkušenosti s paní Andrea Gálová? Zajímalo by mě jestli jste od ní někdo dostal půjčku. Děkuji za jakoukoliv informaci

Prosim, pana Tomase Marnyho, aby se mi ozval na email petromila36@seznam.cz. Dekuji

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Reagovat na toto téma bez registrace:

Vaše jméno:

Text vašeho příspěvku:

Půjčky Na OP - Ihned a Hotově
Půjčky Na OP Ihned a Hotově | Inzerce půjček zdarma | Potřebuji půjčit peníze
Půjčky - Diskuse, Fórum, Poradna, Zkušenosti
Kontakt a Podmínky