Kdo mi půjčí peníze při insolvenci bez registru a poplatku

Lenka Hrdinová

Lenka Hrdinová[x]
[editovat]

Našel by se tady někdo, kdo by mi půjčil při insolvenci? Není to ale mojí vinnou. Nabrala jsem si v minulosti nějaké půjčky a jak už to tak bývá, tak jsem je nebyla kvůli několika komplikacím schopna vše splácet. zachránila mě až jedna paní, která mě pomohla zařídit insolvenci. I když to trvalo několik měsíců (než se vše dořešilo). Ale nakonec vše vypadalo slibně, protože jsem vstoupila do insolvence a už to vypadalo, že se ze všeho dostanu. Pak jsem přišla o práci a musela jsem jít na pracovní úřad. A od té doby znovu bojuji s financemi. Musela jsem si od kamaráda půjčit 60000 Kč, ale už se doba naplnila a já mu to musím vrátit. Bohužel jsem od úřadů zatím neviděla jedinou korunu. A kamarádovi to musím celé vrátit. Už jsem žádala přes internet nebankovní společnost, ale akorát jsem přišla o peníze. A ta firma i nadále funguje, jako by se nic nestalo! Podvodníci. A tak bych potřebovala půjčit při insolvenci 85000 Kč až 100000 Kč. Mohl by mi někdo pomoci nebo nějak poradit? Samozřejmě bez registru a zástavy. Prosím, poraďte mi kde ty peníze vzít. Už jsem zoufalá a nevím kam se obrátit.

Já jsem taky v insolvenci, ale podle toho co mi říkal můj poradce, tak si už další půjčky nesmím brát? Vy jste to dostala od svého kamaráda, tak to se asi nepočítá. Ale můžete si brát další úvěry od normálních firem? To se mi nezdá.

Lenka Hrdinová

Lenka Hrdinová[x]
[editovat]

Já neříkám že to musí být od nějaké firmy, ale třeba i od soukromého investora. Nějak by jsme to společně sepsali a až bych se dala dohromady, tak bych všechno zaplatila. Jenom si musím nejdřív najít nějaké zaměstnání. Předtím jsem měla pravidelný příjem, o který jsem ale přišla. To mě položilo na kolena. Pomohl by mi prosím někdo?

Poradkyně

Poradkyně[x]
[editovat]

Na to ani nemyslete. Pokud jste již v insolvenci, tak jste ve velkých problémech. Půjčky okolo 100 000 Kč mají problém získat i lidé, kteří nemají jen zaměstnání. Natož aby byli v registru a natož aby měli i probíhající insolvenci. To je zkrátka nemožné. Okamžitě se obraťte na vaši finanční poradkyni, která vám zajistila insolvenci. Toto nemá cenu odkládat, opravdu to řešte ihned. Toto nijak nevyřešíte, nikdo Vám už nedá ani tisícovku. Akorát se dostanete ještě do větší pasti, ze které se už nemusíte nikdy dostat.

Souhlasím s paní nade mnou, to co požadujete je nereálné.

Frýdecká Anna

Frýdecká Anna[x]
[editovat]

Jsem taky v osobním bankrotu, ale potřebuji peníze na nájem. Mohl by mi někdo pomoci? Potřebuji do konce tohoto týdně 12500 Kč nebo mě vyhodí na ulici. Nemám zástavu a poplatek neplatím. Prosím, pomozte.

Vaši situaci je nemožné řešit. Již jednou jste žádala o oddlužení, tím jste prošla a dostala jste šanci. Nyní jste si nabrala další dluhy... . Tady již nevidím žádné východisko. jedině že by se vám podařilo umluvit nějakého rodinného přítele, který by vám ručil domem nebo bytem. Poté by se dalo o něčem mluvit. Ale sama za sebe již nemůžete nic dostat. Je mi líto.

První tvoje chyba byla, že jsi si vzala něco s poplatkem předem. Každý v dnešní době snad už ví, že všechno s poplatkem předem je jenom podvod. Bohužel ale bez registru je většina takových nabídek. Ale ať jste jak chcete zoufalá, tak se předem nikdy nic neplatí.

Já jsem také v insolvenci a taky sháním peníze. A je to veliký problém. Potřebuji 770 000 Kč. Jsem schopen splácet do 10000 Kč.

Dobrý den i já sem v insolvenci asi 4 měsíce. Je to na draka, ale našel jsem jednu společnost, která je schopná mně půjčit peníze ale... . Musím při setkání zaplatit 19000 Kč a oni mě půjčí 800 000 Kč. Poraďte co mám dělat. Děkuji. Je to do soukromého investora.

Finanční poradce

Finanční poradce[x]
[editovat]

Pepa: Nestačí Vám ostatní případy, aby jsi se z nich poučil? O svých 19000 Kč přijdete a žádné peníze od nich nedostanete. Částku 800 000 Kč Vám nikdo bez zástavy nepůjčí. Natož člověku, který je v insolvenci. Je to klasický poplatek předem - podvod. To mohu říct se 100% jistotou i když jste nesdělil jméno společnosti. To k tomu ani nepotřebuji.

Je to půjčka od soukromého investora, včera jsem s ním mluvil po telefonu. A chci se zeptat je pravda, že po 3 letech můžu požádat soud o prominutí zbytku dluhu?

ing. Karlík

ing. Karlík[x]
[editovat]

Souhlasím s názorem pana Finančního poradce. Myslet si, že Vám někdo dá 800 000 Kč bez zástavy, je skutečně bláhové. Zmíněný poplatek 19000 Kč je jen třešničkou na dortu - jasný podvodník. Nenechte se zmást - tito lidé s Vámi budou nejenom mluvit po telefonu. Ale i se s Vámi ochotně sejdou a dokonce si Vás pozvou do vlastní kanceláře. Vezmou si poplatek a od té doby se k Vám nebudou znát. Dokud jim ale nedáte peníze, tak budou velmi milí a naslibují hory doly. K druhému bodu - Dle mých vědomostí když Vám byla schválena insolvence, tak byl nastaven i splátkový kalendář. Tedy že v následujících 3 až 5 letech splatíte 30% až 70% Vašich dluhů. Tyto čísla ale musela být již stanovena. Projděte si všechny papíry, které k insolvenci máte. Případně kontaktujte toho, kdo Vám s insolvencí pomáhal.

Děkuji Vám za radu, musím vydržet.

Nechápu to sama. Jsem rok v insolvenci a ano, je to dost na houby. Ale nenapadlo by mě brát si další dluh. Jste nezodpovědný a znovu narazíte. Pak už vám nepomůže nic a nikdo. Jste hloupý. Já to beru jako nový začátek a těším se na něj.

Hloupý samozřejmě nejsem. Vůbec žádnou půjčku jsem si na sebe nevzal, Markéto.

Opatrně, já jsem též v insolvenci a ještě skoro dva roky budu. A pak, jak to skončí, tak vím že asi cca 3 roky bude trvat vymazání z registru (insolvenčního rejstříku). Taky jsem na tom bledě. Kdysi jsem býval bohatý a z ničeho nic puf. A byl jsem chudák. Nepůjčujte si. Neříkám že to nejde, jde to. Sice je to těžké, ale jde to. Zkusil jsem to, ale naštěstí jsem si to rozmyslel.

Nabízím pomoc, ozvěte se SMS na mobil. Lenko, ozvěte se mi na můj mobil: 731 836 093. Jana

Našel by se tady někdo, kdo by mi půjčil peníze při insolvenci? Ano, kdysi jsem si nabrala půjčky, ale ne mou vinou. Teď jsem v situaci, že jsem bez práce. A úřad mi už druhý měsíc nedal takovou částku, abych mohla uhradila nájem. Sotva mám na jídlo. Nevím na koho se už obrátit. Už jsem žádala o nebankovní půjčku, ale akorát jsem přišla o peníze. A tak bych potřebovala půjčit 7000 Kč při insolvenci. Jinak půjdu na ulici a nebudu mít na další nájem. Mohl by mi někdo pomoci nebo poradit?Samozřejmě bez registru a zástavy. Už jsem zoufalá a nevím na koho se mám obrátit (i psychicky). Prosím moc, poraďte mi.

Jsem také v insolvenci a chtěla bych si půjčit částku 250000 Kč. Vyplatit se a řádně splácet tyto peníze. Mám celkem dobré zaměstnání už více jak čtyři roky. Najde se někdo, kdo by mi pomohl? Chtěla bych splácet zhruba 3-4000 Kč měsíčně. Klidně deset let, jen musím dýchat. Dcera začala studovat a nezvládám to. Děkuji všem. Můj email je Iwona12@seznam.cz.

Jak se řeší insolvence? Myslím si, že by to mohla být cesta ven z mých dluhů, ale potřebuji předem nějaké další informace a jak to všechno funguje. Napište mi buď sem nebo mi napište na adresu letriska(a)seznam.cz. Děkuji moc.

Dobrý den. Dá mi někdo půjčku 20 000 Kč i když mám insolvenci? Děkuji. Pošlete mi prosím další případné informace na moji adresu. Velmi by mi to pomohlo a čím dříve, tím rozhodně lépe. Můj email je Petr1Sarina@seznam.cz.

Nechápu zadlužené lidičky, co jsou v insolvenci a dovolují si tady psát o další půjčky. A že jsou schopni platit. Pokud vím, tak jakýkoliv výdělek a příjem je povinností nahlásit insolvenčnímu správci. A ten jej potom pošle Vašim věřitelům. takže i kdyby jste si vzali půjčku, tak to musíte nahlásit správci a pak ty peníze odevzdat věřitelům. Je vidět, že stále je plno lidí nepoučitelných.

Dobrý den. Jsme s manželem v insolvenci. Dle rozpočtu splatíme 100% závazků. Potřebovali bychom půjčit cca 15000 Kč na směnku, jako zástava může být automobil. Jehož současná hodnota je cca 150 000 Kč. Splátka cca 3000 Kč měsíčně a na 10% úrok z dlužné částky. Na směnce by byla napsaná celková částka i s úroky. Splaceno do 9 měsíců. Dlužná částka i s úroky 21 850 Kč . S manželem máme oba příjem, jen jsme měli velké výdaje za opravu automobilu a domácího spotřebiče.

Zdeneček

Zdeneček[x]
[editovat]

Já jsem také v insolvenci a potřebujeme rychle asi 40 000 Kč. A je možno to splácet po 5 000 Kč měsíčně. Nabídl by mi prosím někdo něco takové? Pomůže někdo? Pište nabídky prosím přímo sem. Děkuji.

Já žasnu. Pokud je někdo v insolvenci nesmí si brát na sebe další závazky. Pokud na sebe přijmete další dluh, tak Vám insolvenci okamžitě zruší a pošlou Vás do konkursu. Opravdu se nestačím divit jak jsou lidé hloupí a nepoučitelní. Osobně jsem prošel oddlužením (insolvencí). Celých 5 let jsem žil s životního minima a po 5-ti letech jsem byl osvobozen soudem od zbytku neuhrazených dluhů. Za celých 5 let mi nikdy nenapadlo brát si další půjčky, bral jsem to jako poslední šanci jak se dostat z z této situace, ve které jsem byl. Teď nemám ani korunu dluh a nikdy už bych si žádnou půjčku nevzal.

Potřebuji pomoc. Mám dítě a manželka je zadlužená na elektřině 50000 Kč. Vzali jsme si podnájem na rychlo. A tam byly přímotopy. Bydleli jsme tam rok a teď jsme v jednom kruhu se splácením. Nevíme jak se z toho dostat. Nedokáži si najít práci, manželka bere mateřskou podporu jen 3500 Kč. Kdo by mi mohl půjčit alespoň 200 000 Kč, aby jsem se mohl dostat z toho všeho. Mám finanční problémy, pořád mi chybí peníze na nájem. Platím nájemné 8500 Kč měsíčně. Kdo by mě založil, alespoň na rok. Za rok by jsem to splatil. Prosím, už nevím kudy kam. Nechci o manželku a o dítě kvůli pár tisícům korun. Na ulici žít se mnou nemůžou. Její rodina mě nesnese. Víte jakou roli dělají peníze. Prosím, založil by mě někdo? Ozvěte se mi prosím, děkuji za pochopení. Moje telefonní číslo je 776 434 407. Mám čas do dvacátého prvního.

Dobrý den, také bych potřebovala pomoci. Nejsem v insolvenci, jsem zaměstnaná na HP a mám i brigádu. Ale mám exekuce, takže mi v bance nikdo nepůjčí. Chtěla bych si vzít jednu velkou půjčku, abych si mohla vše uhradit a platit jen jednu půjčku. Takže, je-li někdo, kdo by mi mohl půjčit třeba 200 000 až 300 000,- Kč s tím, že bych mohla platit 4000 až 5000 Kč měsíčně. Bez ručení majetkem, nic nemám. Tak budu velmi ráda , ale prosím jen solidní nabídky. Pište na dama72@centrum.cz. Děkuji.

Je těžké odsuzovat někoho, kdo potřebuje půjčku v insolvenci. Nikdy nikdo neví, jak se do toho dostane. Jen si prosím neberte měsíční mikropůjčky, to je to nejhorší, co může být. Kdyby někdo půjčil větší částku na delší období, třeba i s větším úrokem, ale tak, aby se to dalo splácet. Mikropůjčky jsou lákavé, ale je to skok do pekla, navíc ve většině případů nepomůžou. Ty jsou vhodné pro ty, kdo mají větší plat, aby to do měsíce mohli opravdu splatit. Jinak jste v háji... .

Dobrý den, potřebuji do 14 dnů sehnat 1,5 milionu korun. Jinak má maminka skončí na dlažbě. Jsme schopni splácet 10000 Kč měsíčně, ale bohužel nejsme schopni dát takovou částku sami dohromady. Prosím o pomoc, mohl by nám někdo tyto peníze nabídnout? Pište na email Tripy.7@seznam.cz.

Dobrý den, potřebovala bych pomoci. Mám přítele je v rozvodovém řízení. Je Slovák, ale má zde v ČR přechodný pobyt tzv. povolení k pobytu. Pracuje na dobu neurčitou. Plat má 25 tisíc korun čistého a z toho platí pouze 2100 Kč půjčku a alimenty 4800 Kč. Máme problém, že bohužel jeho ex-manželka v době manželství vzala kredit karty, což patří do spolu-úvěru u mého přítele. Ona přestala platit a příteli vše spadlo na hlavu. A teď nás pořád otravují společnosti z těch kreditek. Abychom platili. Jelikož jeho ex neplatila, přítel se dostal do registru neplatičů tudíž nám nezbylo nic. Jen sklopit hlavu a platit kreditní karty jeho ex. Chtěli jsme zažádat někde o nějaký úvěr, kde by jsme mohli vše vyplatit, abychom měli pokoj. Bohužel příteli nikdo nepůjčí a mě nikde nic nedají. Neboť mám exekuci díky bývalému zaměstnavateli, který mi neplatil VZP. Prosím o pomoc, potřebujeme půjčit 200 000 Kč, abychom mohli vyplatit veškeré dluhy, které bohužel nejsou naše. Klidně zaplatíme 5000 Kč měsíčně, jen aby nám někdo pomohl. Jen nechci nikoho, kdo po mě bude chtít peníze před tím, než nám vůbec něco dají. Už jsme se spálili. Jsme mladý, 26 letý, pár, který chce jen zaplatit vše a začít budovat život. Prosím pomozte. Email Pacanda17@seznam.cz. Zaručuji, že se splácením půjčky nebudou žádné problémy. Mnohokrát děkuji.

Tak Vás tady všechny zdravím. Insolvenci mám taky a ještě dva roky. A mám ušetřený milion. Tak co tady všichni brečíte, nabrali jsme si nějaký peníz a ať už buď, že jsme marodili nebo přišli o práci, museli jsme si projít tento koloběh (insolvenci). V podstatě komedie, zaplatíme 30% věřitelům, já tedy bankám jako GE, Home Credit a i Provident. A kdyby nebyli nenažraní s úroky, protože je to zákonem dotovaná lichva, mohl jsem nadále splácet. Takže jsem na tom jen vydělal. Místo milionu, co jsem měl platit 7 let, mám 300 000 Kč za 5 let. No, není to krásné v této demokratické zemi? Je to paráda. Až to zaplatím beru si další mega, možná dva. A vyhlásím insolvenci znova. Super kšeft.

Peťas, na to rozhodně zapomeňte, jak už projdete insolvencí, tak si na půjčku, ač maličkou dost dlouho počkáte. Protože ani po jejím řádném ukončení nebudete mít u bankovních, ale i nebankovních společností šanci. Až po výmazu z registrů vám opět někdo půjčí, takže 5 let insolvence a minimálně dalších 4-5 let do výmazu. Takovéto týpky opravdu zbožnuji.

Dobrý den, prosím o radu. Moje naivní, dobrotivá a důvěřivá matka si nabrala 3 půjčky, aby svého přítele, s kterým mimochodem už rok zase není, vytáhla z dluhů. Nemluvě o tom, že ho 3 roky živila. Samozřejmě ten se odmítá jakýmkoli způsobem podílet na splácení a ještě požaduje vrácení peněz za poslední půl rok jejich soužití. Aby se matka nedostala do insolvence nebo jí nebyl exekučně zabaven byt, kde žije i můj 16ti-letý bratr, se po 3 měsících snahy mě přesvědčit se podařilo mě přemluvit k pomoci formou úvěru v hodnotě milionu a půl. Z čehož byly zaplaceny všechny dluhy a splácí se jeden. Co čert nechtěl, matka se po roce odloučení nechala přesvědčit o tom, že zmiňovaný ex se změnil. Srovnal si věci v hlavě a dala se nachytat na předstíranou snahu vše splácet. Pochopitelně to nemělo dlouhého trvání a má zamilovaná a lehce ovlivnitelná matka si opět vzala dvě půjčky. Po čemž se s přítelem rozešli, protože on dosáhl svého, od všeho se distancuje. Smlouvu, kterou měli spolu sepsanou včetně kopie odcizil a zřejmě zlikvidoval. Nemluvě o tom, že odcizil máminy šperky a videokameru. Matka na základě neustálých zpoždění plateb začala mít problém s výrazným navyšováním částek, potažmo výhrůžkami exekučním řízením, veškeré volné finance jsem obětoval do pomoci jí se ze všeho dostat. Jenže je v Solusu a na základě snahy ji pomoci jsem sám v Solusu skončil. Nastala situace, že pro záchranu svého podnikání, které začalo hořet pro stejnou mojí naivitu jakou měla matka k příteli a obětování všech možných volných finančních prostředků musím sehnat do týdne až 14ti dnů 150 tisíc korun. A nemám již čím ručit. Přemýšlím a neustále hledám správné řešení, poraďte prosím.

A proč neženete k zodpovědnosti přítele vaší matky? Pokud měli sepsané smlouvy, které odcizil, tak to řešit touto cestou - nahlásit krádež a spolupracovat s právníky. Nechápu, proč se neustále zadlužujete a vše vyplácíte, pokud se jedná o dluhy někoho jiného.

Kdo půjčí peníze na doplacení insolvence? Prosím moc to spěchá. Můj email je viollka@centrum.cz.

Lidi jste na palici? Já jsem taky v insolvenci a nechápu jak se můžete do těch problému dostat znovu. A ještě když ta insolvence probíhá. Jste nepoučitelní! A paní, co nemá práci...práce je hodně, ale problém je v tom, že budete ten typ, co chce dělat jen to, co ho baví. Já by jsem bral úplně všechno aby jsem se zachránil. Nechápu jak jste si mohla půjčit od kamaráda 60000 Kč, na co to bylo? Insolvenci máte...to jste si několik měsíců nemohla najít práci? Divné. Měla jste jít třeba do Kauflandu dělat, jen aby se nic takového nemohlo stát. Ale to vám není asi moc dobré. Teď tady brečíte a prosíte lid. Na tohle jste měla myslet už předtím a pořádně se snažit. Miluji ty lidi, co chtějí strašně práci, ale hledají ji na internetu místo toho, aby zvedli ten svůj líný zadek a poptali se osobně. Já jsem se poučil a rozhodně už se do těch půjček dostat nechci. Bohužel někteří jsou nepoučitelní a teď trpíte za, to co jste si napáchali sami.

Prosím, kdo půjčí peníze? Potřeboval bych 15000 Kč na byt, zaplatit kauci. Jsem zaměstnaný, splácel bych 1000 Kč měsíčně. Rozvádím se s manželkou, máme 10 letého syna, chtěl bych syna mít u sebe. Prosím, kdo pomůže? Děkuji. Můj email je rambo.1.milda@seznam.cz.

Ondrej zacal

Ondrej zacal[x]
[editovat]

Mel bych zajem o pujcku dekuji tel 730960193

Většina těchto půjčovatelů jsou nedodaní příživníci, kteří se ohánějí tím, že " mají stejný žaludek" a tak si zaslouží mít vše co vidí a na co nejsou schopni vydělat poctivou prací. Je skandální, že jim to vychází- půjčit si třeba 1 milion 300 tis a po dobu 5 let pomaloučku polehoučku splatit 30%. To je skandál, obdoby nemající - za 5 let podvodně "vydělat" 1 mega- no a chystají další nájezd. Prokurátora na Vás za podvod, vždyť jste věděli, že jste dřepeta a netáhla, která si poctivě nejsou schopna vydělat ani na slanou vodu. Hanba příživě!

jaroslav virtel

jaroslav virtel[x]
[editovat]

Potrebuju pucit penize moc jinak prideme obyt

Ahoj pokud jsem to napsal, protože jsem viděl vaši reklamu pomoc-hledám ano, už jsem měl zkušenost s pánem, který svou dát půjčku peněz, a opravdu jsem šťastný, teď ten chlap se jmenuje Peter kraouch můžete se obrátit na e-mail: peterkraouch@outlook.com Dávám vám své slovo, že to je jediný člověk, který může pomoci . děkuji vám za kontakt.

Daniela Peter

Daniela Peter[x]
[editovat]

Dobrí prátelé. Potrebujete ješte pujcku? Jmenuji se Daniela a chci, abyste vedeli, že senátor Walter je skutecný veritel a jeho e-mail: senatorrpwalter@hotmail.com, protože mi dal pujcku ve výši 3,000,000 Kc. Daniela Peter danielapet@centrum.sk

Posunout na začátek stránky k menu půjček

Reagovat na toto téma bez registrace:

Vaše jméno:

Text vašeho příspěvku:

Půjčky Na OP - Ihned a Hotově
Půjčky Na OP Ihned a Hotově | Inzerce půjček zdarma | Potřebuji půjčit peníze
Půjčky - Diskuse, Fórum, Poradna, Zkušenosti
Kontakt a Podmínky